Lublin, Grodzka 15, Browar-Restauracja Grodzka 15

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mrkowal
    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
    • 03-2009
    • 155

    Z dobrze poinformowanych źródeł, umiejscowionych w lubelskim rynku nieruchomości wiem że Grodzka nie przędzie najlepiej i jej przyszłość nie rysuje się na kolorowo. Ale czego się spodziewać sie z takimi cenami, na starym miescie w Lublinie i przy takiej konkurencji. OK w piątki czy soboty lokal jest pełny ale na tygodniu puchy. Będzie żal ...
    Ultima forsan

    Comment

    • pioterb4
      Major Piwnych Rewolucji
      • 05-2006
      • 4322

      Konkurencja jest taka silna w Lublinie?

      Comment

      • Rzeszowiak
        Major Piwnych Rewolucji
        🍼
        • 04-2009
        • 1597

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sandacz
        To widzę, że mam podobne gusta do Młodego, bo wczoraj wziąłem także moim zdaniem tyko zjadliwą pizzę w G15, a w Zamościu przy pierwszej wizycie również rekina Może umówisz nas na piwo
        Ten keczup, lekka żenada... Czosnkowy też chyba ledwie obok czosnku stał, i to raczej sproszkowanego, w torebce.
        Fakt podawania ketchupu czy jakiegoś sosu do pizzy to już sama w sobie żenada. Zwykle oznacza to, że przyrządzający oszczędzili na sosie pomidorowym. Dla mnie keczup do dobrej pizzy to jak sok do dobrego piwa. No chyba, że pizza niesmaczna, wtedy faktycznie można zabijać smak sosami.

        Natomiast z tymi pustkami w lokalu to potwierdzam. Nigdy nie bywałem tam w weekendy, ale w tygodniu nie spotkałem tam więcej niż kilku osób. Trzeba jednak zaznaczyć, że lokal jest "chłodny" w odbiorze i sporo osób może decydować się na wyprawę z rodziną czy drugą połówką w bardziej nastrojowe miejsce. Ale to tylko moja teoria.

        Comment

        • tomolek
          Major Piwnych Rewolucji
          • 05-2006
          • 1752

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4
          Konkurencja jest taka silna w Lublinie?
          Zależy jak na to spojrzeć... bezpośredniej konkurencji (browar restauracyjny, knajpa z dużym wyborem lanego piwa) brak. Natomiast na Starym Mieście i w ogóle w Lublinie rządzi pub "U Szewca", tam zawsze są dzikie tłumy, zawsze Nieźle też wyglądają z frekwencją "Czeskie Piwnice". Moim zdaniem największym problemem Grodzkiej (jak słusznie zauważył kolega Rzeszowiak) jest brak klimatu.

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak
          Fakt podawania ketchupu czy jakiegoś sosu do pizzy to już sama w sobie żenada. Zwykle oznacza to, że przyrządzający oszczędzili na sosie pomidorowym. Dla mnie keczup do dobrej pizzy to jak sok do dobrego piwa. No chyba, że pizza niesmaczna, wtedy faktycznie można zabijać smak sosami.
          Święte słowa
          www.ohbeautifulbeer.com

          www.mateuszdrozdowski.pl

          „Kwaśny Edi herbu Koreb

          Comment

          • rohozecky
            PremiumUżytkownik
            🍼🍼
            • 11-2008
            • 1839

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek
            problemem Grodzkiej (jak słusznie zauważył kolega Rzeszowiak) jest brak klimatu.
            Powiedziałbym że wręcz dosłownie rozumianego. Moje doświadczenie jest takie, że jest tam po prostu zimno. Cięzko mi było dłużej wysiedzieć, mimo że należę do osobników, na których chłód nie robi przesadnego wrażenia..
            ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

            Comment

            • Prusak
              Major Piwnych Rewolucji
              🥛🥛🥛🥛🥛
              • 07-2005
              • 4414

              Z zimnem to trochę przesada. Być może zależy to od pomieszczenia. W tym głównym, z barem, nigdy nie było mi zimno.
              Co co klimatu, to owszem. Jedynym elementem pozytywnym są wyeksponowane resztki kamieniarki, kafli. Natomiast reszta kamienicy wybebeszona i zupełnie sterylna. Także taras, choć z ładnym widokiem to pod względem estetycznym (plus głośno pracująca instalacja) schrzaniony kompletnie.
              Czy informacje o kiepskiej kondycji są sprawdzone? Mimo wszystko szkoda jedynego minibrowaru. Miewają dobre warki, czasem nawet bardzo dobre.

              Comment

              • tomolek
                Major Piwnych Rewolucji
                • 05-2006
                • 1752

                Myślę, że na razie zamknięcie lokalu nie wchodzi w grę. Po pierwsze za tym przedsięwzięciem stoi chyba solidny inwestor, poza tym wg. plotek zainwestowano tam ponad 10 mln zł...

                Problemy Grodzkiej to (moim zdaniem) między innymi fakt, że jednak jest już na uboczu SM, brak sensownej ilości miejsc na ogródku, wielokrotnie przytaczany tutaj brak atmosfery i menu do d...y.

                Chyba warto na początek zmienić sposoby promowania lokalu, może nowy manager?
                Moim zdaniem nie obejdzie się jednak bez remodelingu i zmiany wizerunku lokalu. Ja bym dołożył bar na poziomie zero i zrezygnował z sali restauracyjnej na I piętrze (może tam kolejny bar). Z wystrojem poszedłbym w jakimś konkretnym kierunku, nie bez stylowo jak teraz. No i zmiana menu, teraz ni to elegancka restauracja, ni to piwiarnia...
                www.ohbeautifulbeer.com

                www.mateuszdrozdowski.pl

                „Kwaśny Edi herbu Koreb

                Comment

                • Pendragon
                  Generał Wszelkich Fermentacji
                  🥛🥛🥛
                  • 03-2006
                  • 13952

                  Gesslerową im podesłać!

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • tomolek
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 05-2006
                    • 1752

                    Aaaaaa, proszę tylko nie to
                    Chociaż byłaby to pewna forma reklamy...
                    www.ohbeautifulbeer.com

                    www.mateuszdrozdowski.pl

                    „Kwaśny Edi herbu Koreb

                    Comment

                    • rohozecky
                      PremiumUżytkownik
                      🍼🍼
                      • 11-2008
                      • 1839

                      Jeszcze by im zaleciła wprowadzenie "markowego" piwa
                      ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                      Comment

                      • leona
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Takiego z regionalnego browaru, oczywiście niepasteryzowanego... Perła n/p w sam raz.

                        Comment

                        • Pendragon
                          Generał Wszelkich Fermentacji
                          🥛🥛🥛
                          • 03-2006
                          • 13952

                          A nie dalej jak kilka dni temu widziałem odcinek (chyba archiwalny), gdy pomogła niedalekiej konkurencji - Czarciej Łapie. Działają dalej, radzą sobie? Jak czytam, to oprócz braku klimatu, to problemem jest też kuchnia. Czyli idealna robota dla niej.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • tomolek
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 05-2006
                            • 1752

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
                            A nie dalej jak kilka dni temu widziałem odcinek (chyba archiwalny), gdy pomogła niedalekiej konkurencji - Czarciej Łapie. Działają dalej, radzą sobie? Jak czytam, to oprócz braku klimatu, to problemem jest też kuchnia. Czyli idealna robota dla niej.
                            Działają nadal, więc chyba sobie radzą. Akurat w tym lokalu prawie nic w menu nie zmieniała, kuchnia była dobra.

                            Ja nie ukrywam, że nie mam najlepszego zdania o tej pani. Więc wolałbym żeby na Grodzką się nie pchała...
                            www.ohbeautifulbeer.com

                            www.mateuszdrozdowski.pl

                            „Kwaśny Edi herbu Koreb

                            Comment

                            • sandacz
                              Porucznik Browarny Tester
                              • 01-2007
                              • 345

                              Od niedawna z powrotem jest Bursztynowe - w cenie... 10 zł. Teraz ponoć piwa stałe, czyli Pils, Dunkel i Pszenica (która niby ma wrócić w maju) mają być po 8, a wszystkie inne po dychu. Masakra. I tak zawsze po ich "tańszych" piwach mam kaca. Moralnego, że za piwo smakujące jak 4 zł, zapłaciłem 8.

                              Comment

                              • tomolek
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 05-2006
                                • 1752

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sandacz
                                Od niedawna z powrotem jest Bursztynowe - w cenie... 10 zł. Teraz ponoć piwa stałe, czyli Pils, Dunkel i Pszenica (która niby ma wrócić w maju) mają być po 8, a wszystkie inne po dychu. Masakra. I tak zawsze po ich "tańszych" piwach mam kaca. Moralnego, że za piwo smakujące jak 4 zł, zapłaciłem 8.
                                A w jakiej knajpie można napić się za 4 zł porównywalnego piwa?
                                www.ohbeautifulbeer.com

                                www.mateuszdrozdowski.pl

                                „Kwaśny Edi herbu Koreb

                                Comment

                                Przetwarzanie...