Zegrze, Groszkowskiego 2, Ośrodek Szkoleniowy WAT

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Major Piwnych Rewolucji
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 07-2005
    • 4414

    #16
    A potem po piwku na rowerze?

    Comment

    • VanPurRz
      Major Piwnych Rewolucji
      • 09-2008
      • 4229

      #17
      Wracałem z Białobrzegów po jakiś 8 i nie było problemu (cały dzień spędziliśmy nad Zalewem kąpiąc się więc się spokojnie to piwko strawiło). Chociąz raz z Mikołajek nie dałem rady (ale ile wtedy było to nie zliczę). Ech studia - Iron wie
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • iron
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 08-2002
        • 6717

        #18
        A co ma nie wiedzieć...

        Ale ilości piw to nie pamiętam - raczej było więcej niż 8

        Zythum cwaniaku - nie masz prawa jazdy do stracenia za jazdę po piwie na rowerze...
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • emes
          Major Piwnych Rewolucji
          • 08-2003
          • 4275

          #19
          Nad zalewem mozna by zorganizować jakąś majówkę. Ja wstępnie jestem chętny, ośrodków do noclegów pełno w tej okolicy, niekoniecznie musi to być WAT.

          Comment

          • VanPurRz
            Major Piwnych Rewolucji
            • 09-2008
            • 4229

            #20
            WAT i WDW Rynia są najfajniej położone - jeden w porcie, drugi całkiem w lesie.
            Ja jestem za. Może nawet wybiorę się z rodziną całą na trzy dni. Można by zrobić grilla/ognisko.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • krzychal1
              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
              • 12-2008
              • 237

              #21
              Ups... To juz trzy lata od mojej ostatniej wizyty w barku WATu w Zegrzu.

              Z nalewaka Kormorana juz nie ma . Jest Kasztelan np.. Kormorana mozna natomiast napic sie z butelki.

              Comment

              Przetwarzanie...