Radom, Moniuszki 26, Pivovaria

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Pivovaria
    replied
    nie stety sami działamy na "oparach" ale szkło tuż tuż a w niedalekiej przyszłości będziesz mógł nabyc szkło wraz z naszym piwkiem w swoim miescie...szczegóły wkrótce

    Leave a comment:


  • beerek62
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pivovaria
    Czekamy, jak tylko się pojawi damy znac
    No tak, ale mam do Radomia 200 km a teraz będę na giełdzie. Może zapodział sie gdzieś jakiś pokalik albo szklaneczka ?

    Leave a comment:


  • Pivovaria
    replied
    Czekamy, jak tylko się pojawi damy znac

    Leave a comment:


  • beerek62
    replied
    Szkoda, że nie macie firmowego szkła

    Leave a comment:


  • Pivovaria
    replied
    W soboty 12:00 - 2:00

    Leave a comment:


  • Rzeszowiak
    replied
    Jakie są godziny otwarcia? Zwłaszcza interesuje mnie najbliższa sobota

    Leave a comment:


  • mimazy
    replied
    następnego dnia ekipa browaru obsługiwała imprezę Rodzinna Niedziela w Muzeum Wsi Radomskiej, tematem ostatniej z wakacyjnego cyklu imprezy było piwowarstwo.
    Last edited by mimazy; 2011-08-31, 23:26.

    Leave a comment:


  • JAckson
    replied
    W sobotę siedziałem w ogródku którego nie było 2 lata temu. Organizacja o wiele lepsza niż ostatnio. Szybka i miła obsługa. Pewnie miały na to także wpływ sprzyjające okoliczności (wreszcie dobra pogoda i bez wypadków na Airshow).
    Dostępne 4 piwa: pils, pszeniczne, koźlak i bursztynowe. Wszystkie pijalne i świeże. Bursztynowe najmniej mi pasowało, bo dość płaskie w smaku. Koźlak i pils bez zarzutu. W pszenicy może trochę za dużo goryczki. Nie oglądałem głównej sali bo dobiegała stamtąd jakaś muza niezachęcająca.

    Leave a comment:


  • Pivovaria
    replied
    Browar Pivovaria, Moniuszki 26 Radom

    Witam, po długiej nieobecności na forum wracamy.
    Postaramy się przekazywać aktualne informację i news z życia Pivovari i samego Browaru.
    Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez maila. lub facebooka.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
    Duze brawa za to, że w odróżnieniu od np Bierhalle, piwo nie stoi ponalewane w lodówkach od X czasu, tylko na oczach klienta jest napełniane do butelek, następnie etykietowane i kapslowane.
    Czyli dokładnie tak samo jak w Hauście.

    Leave a comment:


  • becik
    replied
    Otworzyli nową salę na parterze, wejście z ulicy lub z drugiej strony tam gdzie wejście do piwnic. W niedzielę 03.04 były dostepne 4 piwka czyli standard: Pszeniczne, Koxlak, Bursztynowe i Pils. Podoba mi się sprzedaż piw na wynos w 0.5l butelkach. Duze brawa za to, że w odróżnieniu od np Bierhalle, piwo nie stoi ponalewane w lodówkach od X czasu, tylko na oczach klienta jest napełniane do butelek, następnie etykietowane i kapslowane.

    Leave a comment:


  • Jack75g
    replied
    Lokal z klimatem, godny odwiedzenia i polecenia. Kilka sal różnorodnie urządzonych: taneczna gdzie tankofermentatory za szybą podświetlono na niebiesko, kolejna z odkrytą cegłą na ścianach i suficie w której umieszczono miedziane kadzie.
    Ceny piw przyzwoite, degustowałem pszeniczne (bardzo dobre) i bursztynowe.
    Piwo podają w firmowym szkle: grube szklanki do pszenicznych, ponadto kufle i pokale 0,3 l.
    Można nabyć za 15 zł/szt.
    Pivovaria mieści się przy głównym deptaku miasta u zbiegu Żeromskiego i Moniuszki.

    Leave a comment:


  • tomek35
    replied
    No i udało mi się zaliczyć kolejny minibrowar na piwnej mapie Polski. Lokal elegancki, świetny wystrój. Żarcie bardzo dobre , ceny też -ale jedzenie było tego warte. Obsługa sympatyczna. Z piw były dostępne: jasne, ciemne, miodowe i marcowe. Do mojej kolekcji trafił firmowy kufel Pivovarii
    Last edited by tomek35; 2010-08-02, 20:11.

    Leave a comment:


  • becik
    replied
    Kolejna wizyta w Pivovarii tyko potwierdziła klasę tego lokalu. Super mila obsługa. Oba dania byly gotowe już po 15 minutach od zamówienia i jak zwykle były bardzo smaczne. Dostepne 4 gatunki piwa.

    Leave a comment:


  • Pancernik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
    Opinia mieszkańców na temat ich miasta nie jest najlepsza i na niej się oparłem (oraz na obserwacjach własnych).
    Oczywiście życzę lokalowi jak najlepiej i chętnie powrócę w przyszłości. Ucinam dalszą dyskusję na ten temat. Jeżeli komuś się nie podoba to, co napisałem, to wycofuję swoje słowa, ale pozostaję przy opinii.
    Moim zdaniem, wystrój tego miejsca (oprócz toalet ) to nieporozumienie. Lokalizacja jednak świetna.
    Coś jest w tym "radomskim marudzeniu". Po przerwanym Air Show pojechałem do centrum, a tu mnóstwo ludzi na deptaku i w knajpach przy deptaku. Wszystko odnowione, cacy. A wszyscy moi znajomi i nie tylko oni (taksówkarz, itp.) tylko smucą i smucą, że "panie, kiedyś to był łucznik i radoskór, a teraz? zarabia się mniej, niż w Warszawie, ludzie nie pracują w zawodzie..." i inne takie.
    A piwo? Jedno lepsze, drugie mniej lepsze , natomiast koźlak bardzo mi podchodzi. Byłem w "Pivovarii" tydzień temu i jadłem pyszne roesti z ragout, niesłusznie ukrywane jako placek ziemniaczany z gulaszem.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...