Nowogrodzka 12, Jabeerwocky

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tfur
    Major Piwnych Rewolucji
    🍼🍼
    • 2006.05
    • 1309

    Nowogrodzka 12, Jabeerwocky

    nikt dotąd nie odnotował?
    żabierzwłok zwlókł się do pęczniejącego zagłębia knajpianego przy nowogrodzkiej
    zwizytowałem wczoraj krótko i wyszedłem zadowolniony
    obowiązuje chmielarniane (chmielarzowe?), proporcjonalne przeliczanie cen piw
    miejsca sporo, wystrój prosty i nieprzytłaczający, oczek w klopie kilka
    kranów 16, jeśli się nie mylę, na jednym jakiś cydr
    w barze także łyskacze, za barem suto zastawione lodówki
    życzę powodzenia miłej ekipie nowego przybytku
    veni, emi, bibi
  • grzeber
    Major Piwnych Rewolucji
    🍼🍼
    • 2002.05
    • 2869

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur
    nikt dotąd nie odnotował?
    żabierzwłok zwlókł się do pęczniejącego zagłębia knajpianego przy nowogrodzkiej
    zwizytowałem wczoraj krótko i wyszedłem zadowolniony
    obowiązuje chmielarniane (chmielarzowe?), proporcjonalne przeliczanie cen piw
    miejsca sporo, wystrój prosty i nieprzytłaczający, oczek w klopie kilka
    kranów 16, jeśli się nie mylę, na jednym jakiś cydr
    w barze także łyskacze, za barem suto zastawione lodówki
    życzę powodzenia miłej ekipie nowego przybytku
    Lokalizacja dobra, ceny dobre jak na centrum, miejsca sporo, toalety obszerne, obsługa dobra.
    Dla mnie w tej chwili jedno z lepszych miejsc w śródmieściu.
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    • e-prezes
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2002.05
      • 19248

      #3
      Co tak mało wpisów!?
      Wpadłem dość niespodziewanie a tu w przededniu "święta kwasów" było co nie co... a i ogórek, ale nie kwaszony też był. Nie mój klimat, ale raz się żyje... RIS i to nie z tych kwaśnych był the best. Poczekam na "czarną niedzielę"...
      Do zobaczenia!

      Comment

      • marcin1987
        Szeregowy Piwny Łykacz
        • 2015.10
        • 4

        #4
        Wpadłem wczoraj przy okazji WFP i muszę przyznać, że dawno żaden multitap mnie tak nie zaskoczył, fajny wystrój, infografika na prawej ścianie może trochę oczywista, ale zrobiona z gustem, czytelny piwospis, świetna selekcja na kranach (omnipolo!!!), która robiła najlepszą robotę.
        Last edited by marcin1987; 2015-10-18, 20:27.

        Comment

        • Pancernik
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 2005.09
          • 9784

          #5
          Wczoraj byłem tam po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni.
          Kolejny multitap w mega-piwnym-zagłębiu na tyłach d. hotelu "Forum".
          Kiedy wchodziłem krótko po 18-ej, było pustawo, ale stopniowo robiło się ciasnawo, tak gdzieś do 22-ej, potem znów luźniej...
          Za barem sympatyczna obsługa, między innymi (primus inter pares ) długobrody Mason. Na kranach ciekawie, czasem niebanalnie (Mojito Gose - WTF???).
          Można coś przegryźć, np. zaskakująco smacznego hot-doga z nachosami i całkiem "hot" sosem. Dla porządku - zdecydowanie OK kibelek, nie ma tłoku ani kolejki .

          Comment

          • e-prezes
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛🥛🥛
            • 2002.05
            • 19248

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
            Poczekam na "czarną niedzielę"...
            Do zobaczenia!
            Czarnej niedzieli nie było, ale jestem nadzwyczaj zadowolony. Pewne oddalenie od punktu krytycznego przy Novotelu (a właściwie) jego zapleczu sprawia, że obyło się w piątek bez tłoku, mimo, że w KiK był ścisk. Dobre pozycje na kranach, choć jak dla mnie za mało stoutów

            Comment

            • Warzywo
              Kapitan Lagerowej Marynarki
              🍼🍼
              • 2016.08
              • 955

              #7
              Długo nie lubię tu siedzieć bo klienci to nie moja bajka ale muzyka i wybór piw na duży plus.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                🥛🥛🥛🥛🥛
                • 2001.02
                • 23877

                #8
                Piwa dobre, klimat w porządku, obsługa spoko. Znowu trafilśmy i tu na pół sali porezerwowanej na godzinę x gdzie nikt się nie zjawił (sobota wieczór). Wygląda to na normę, ale jako właściciel bym się ******** za takie obdarzenie szacunkiem przez niedoszłych klientów

                Z przegryzek najbardziej w kilku lokalach których byliśmy podpasowały nam tutejsze paluchy za 20 zł - koszyczek podpieczonego zrolowanego w paluchy ciasta pizzowego - pomysłowe świeże, smaczne i nie wpływa negatywnie na odbiór piwa.

                Jak komuś w sobotni wieczór mało zabawy, to może niedaleko podejść na placyk przed wejściem to metra Centrum, niezły cyrk tam macie w Wawie
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                Przetwarzanie...