Kruczkowskiego 3b, Warszawa Powiśle

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 01-2002
    • 13239

    #16
    Mocne słowa. Dla mnie "merfis" za "tuszera" to krok na plus, a już na pewno nie pikowanie w dół. A jeśli dodamy, że wzięli tańszą pszenicę, to w ogóle hulaj dusza.

    Comment

    • rohozecky
      PremiumUżytkownik
      🍼🍼
      • 11-2008
      • 1839

      #17
      Wiem, że mocne, nic na to nie poradzę. Wyć mi się chce z tęsknoty za jakąś elementarną stabilizacją. Nie mówię, że to było moje ulubione miejsce, ale fajnie tam było czasem zajść wiedząc , że będzie Tucher jasny i ciemny.

      Stouta trudno porównywać z lagerem w sensie plus czy minus, dla mnie akurat przyzwoity lager jest większym magnesem. Zresztą, za kwartał stouta też pewno nie będzie itp..
      Mam wrażenie że mógł się zmienić właściciel tego lokalu i stąd te zmiany. Raczej skreślę ten lokal ze swojej króciutkiej warszawskiej listy
      ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

      Comment

      • Epson
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 03-2009
        • 24

        #18
        Też uważam że surowo ich oceniasz, R.
        Jak na lokal który bardziej stawia na inne rozrywki niz samo degustowanie piwa (dj'e, slajdy na dachu, popisy skate'ów, tańce, trochę lansu...) to i tak nieźle że mają 'coś' dla piwosza.
        Polecam też u nich pizzę, bardzo dobra!

        Ja tam się cieszę, że moge wypić stoucika w cenie jak na Wawę, calkiem rozsądną.
        A co do stabilizacji... można tez na to spojrzeć pozytywnie: jest rotacja, nie ma nudy.
        Wpadnij na Murphy'ego, daj im szansę

        pzdr

        Comment

        • rohozecky
          PremiumUżytkownik
          🍼🍼
          • 11-2008
          • 1839

          #19
          Nie znam pojęcia nudy. Przeciwnie, dla mnie wartością jest spokój i właśnie stabilizacja

          Nie mówię że na Murphy`ego nigdy tam nie wpadnę, ale raczej tylko przy okazji.
          ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

          Comment

          Przetwarzanie...