Szczecin, św. Wojciecha 11/1, Petit Paris [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wojtazz
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    • 2003.04
    • 47

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek
    W menu pojawiło się świetne ciasto francuskie ze szpinakiem, kapustą, grzybami, serem lub truskawkami w cenach 4,18 - 4, 87 zł.
    Czyżbyś po moim przedwczesnym opuszczeniu lokalu zdecydował się na coś do jedzonka? Czy tylko przedstawiasz ofertę z menu?

    Comment

    • Hmel
      Kapral Kuflowy Chlupacz
      • 2008.07
      • 43

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek
      W menu pojawiło się świetne ciasto francuskie ze szpinakiem, kapustą, grzybami, serem lub truskawkami w cenach 4,18 - 4, 87 zł.
      Czy chodzi Ci o paszteciki w/w smakach? Bo jeśli tak to są one od dawna - przynajmniej od półtora roku (od kiedy lokal ten odwiedzam regularnie).
      Miałem iść na wojnę - poszedłem na piwo

      Comment

      • brzeczka
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2003.12
        • 373

        #33
        Knajpa faktycznie działa prężnie. Pan Żaba chyba zrezygnował całkowicie z meczy itp., bo w pewnym momencie zrobił się spęd kibolski i wiele osób (ja też) przestałó przychodzić.
        Rajmund mnie znowu lubi, bo po tym jak z kolegą spiliśmy po 24 Noteckie (byliśmy pierwszymi i ostatnimi klientami knajpy) trochę się dąsał

        Comment

        • Marcin_G
          Kapral Kuflowy Chlupacz
          • 2010.05
          • 37

          #34
          Lokal bardzo sympatyczny; trafiłem tam za namową kumpla, który powiedział, że mają piwo celtyckie i miodowe; już nie było mowy, żeby tam się nie zjawić
          Co do samego lokalu, wystroju i obsługi (bardzo urodziwa brunetka zza baru, pozdrawiam ) odczucia jak najbardziej pozytywne.
          Piwko również smakowite, nie może być inaczej skoro mówimy o czarnkowskich wyrobach, miodowe również całkiem dobrze wchodzi; pozycja w menu "Gavroche" bardzo nas zaciekawiła, mieliśmy podczas następnej wizyty obadać to, ale jak widzę w waszych komentarzach, to po prostu Lubuskie; i tym oto sposobem wyjaśniło się, gdzie są te piwa z Witnicy, która się reklamuje za barem
          Przekąsek jeszcze nie próbowałem.. Ceny w menu zabawnie wyglądają: 4.87, 22.51 itp.

          Z tego, co mi wiadomo, transmisje z meczów są chyba nadal dostępne, po uprzedniej rezerwacji, kibice Arsenalu spotykają się tam podczas kolejek Premier League. Ja jeszcze nie miałem okazji..

          Comment

          • Marcin_G
            Kapral Kuflowy Chlupacz
            • 2010.05
            • 37

            #35
            Szkoda, że obsługa się zmieniła i zamiast wyluzowanego długowłosego gościa jest łysy niepasujący do klimatu żandarm (w żadnym wypadku z Saint Tropez)..

            Jeśli chodzi o piwa, to są na bieżąco z nowościami z Witnicy (może nawet wcześniej niż pojawiają się na sklepowych półkach), tak więc znajdziemy tu m.in. Wiśniowe Ciemne, Jagodowe i świeżynkę pod tytułem Le Roch (wg receptury Raymonda Le Rocha - szefa lokalu?) - ciemne, głębokie w smaku, godne polecenia.

            Comment

            • Pendragon
              Generał Wszelkich Fermentacji
              🥛🥛🥛
              • 2006.03
              • 13952

              #36
              Czego tam nie ma? Cała smakowa Witnica. Na szczęście było też Lubuskie, oczywiście jako Gavroche coś tam coś tam. Niestety, wersja masło plus cukier. Słodkość na poziomie Raciborskiego. Tutaj Gran Derbi byśmy zobaczyli, bo ok 17 leciała polska liga na C+.
              Chyba skończyli z tymi śmiesznymi końcówkami, przynajmniej w menu za Lubuskie każą sobie płacić równe 6 zł (za kufelek 0.4).
              Last edited by Pendragon; 12-12-2011, 12:22.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • fotom
                Szeregowy Piwny Łykacz
                • 2012.02
                • 3

                #37
                Niestety Petit Paris na przestrzeni lat bardzo podupadło. Kiedyś to był lokal z klasą, a dziś jest to studencka pijalnia, w której niestety bardzo często brakuje oferowanych przez lokal piw. Piwa wyśmienite, ale nie mają już Bitburgera, którego jest fanem, a którego lało się tam od początku istnienia lokalu. Obsługa - zależy na kogo się trafi, ale dość przeciętnie.
                Moje ulubione strony: Pobierowo Pensjonaty | Fotografia hoteli | Zdjęcia na płótnie | Zima nad morzem | Jesień nad morzem | Fotorelacja

                Comment

                • Pendragon
                  Generał Wszelkich Fermentacji
                  🥛🥛🥛
                  • 2006.03
                  • 13952

                  #38
                  Od wczoraj leją tam Lubuskie IPA. Może to zachęci do odwiedzin?

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • e-prezes
                    Generał Wszelkich Fermentacji
                    🥛🥛🥛🥛🥛
                    • 2002.05
                    • 19240

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fotom
                    Niestety Petit Paris na przestrzeni lat bardzo podupadło.
                    Strona WWW nie działa, na FB od b. dawna nic nowego, a lokalnie mówi się, że lokal zamknięty.

                    Comment

                    • von_scheisse
                      Porucznik Browarny Tester
                      • 2012.02
                      • 488

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                      Strona WWW nie działa, na FB od b. dawna nic nowego, a lokalnie mówi się, że lokal zamknięty.
                      Zgadza się, lokal zamknięty.
                      Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
                      http://www.chmielnik-jakubowy.pl
                      https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

                      Comment

                      Przetwarzanie...