Łódź, Traugutta 7, Browar Grill De Brasil [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jurandofil
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    🍼
    • 2007.10
    • 977

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy
    Promocja - 49 zł za bon wart 100 zł na dowolne dania i napoje w brazylijskiej restauracji Browar de Brasil
    Z wyłączeniem alkoholi!


    Także jesz ile chcesz za 100zł Ta promocja jest już w lokalu tylko ograniczona do czasu (po 18 obowiązuje), ale za to za 49zł jesz ile chcesz bez ograniczenia cenowego.
    Ponadto w lokalu dodają litr Piwa gratis, a przy kuponie tylko 0,4l.

    Nie dajcie się nabrać! Dobrze przeczytajcie warunki!
    Last edited by Jurandofil; 2011-03-07, 09:52.
    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

    Comment

    • Sokół83
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2004.12
      • 1598

      #47
      Do tego kupon jest ważny tylko dla dwóch osób. Biorąc pod uwagę, że za 30zł można zamówić czurasko (czy jak tam zwał) i brać dokładki bez ograniczeń - to dla 2 osób mamy oszczędność 11zł
      Z INNEJ BECZKI

      www.fotopolska.eu

      Comment

      • mikkoway
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2009.10
        • 1

        #48
        De Brasil

        Witam,
        byłem wczoraj w tej knajpie razy dwa. Po raz pierwszy około 13.30. Pusto. Zamówiłem najpierw koźlaka. I... rozczarowanie. Jakiś mało wyrazisty, dla mnie rzekłbym mdły. Daleko mu do koźlaka z PIVOWARII w Radomiu. Choć piana imponująca. Zapytałem obsługę, czy mógłbym porobić zdjęcia instalacji. Okazało się, ze właściciel nie wyraża zgody, bo bo dużo zapłacił za projekt wnętrza i boi się, że mu ktoś pomysł skradnie lub coś w tym rodzaju. Powtórzyłem że nie chodzi mi o cały lokal tylko kadź warzelną i wirówkę i ze jeszcze dzisiaj zajrzę wieczorem by spróbować pozostałych piw. Kierowniczka sali obiecała zapytać właściciela o możliwość popełnienia zdjęć. I... gdy byłem wieczorem z moją panią, okazało się, ze niestety nie. Mogę zrobić fotkę mojej pani na tle kadzi. Uśmiałem się serdecznie. W żadnym browarze restauracyjnym nie spotkałem się z taką odmową. Cieszono się, że ktoś się tym interesuje i chce zamieścić zdjęcia na swojej stronie. Wszak to dodatkowa bezpłatna reklama. W dobie telefonów komórkowych z całkiem niezłymi aparatami foto, ta odmowa jest dość śmieszna. Ale nic. Zamówiliśmy pszenicę i pilsa. Pszenica ma fajny bananowy aromat, ale zbyt delikatna jak dla mnie. Pils... niezbyt rewelacyjny, zbyt mało goryczkowaty.
        Ale co uderzyło moją panią - brak szklanek do pszenicy. Leją w kufle te same co pozostałe piwa. Coś takiego zdarza się w łódzkiej Bierhalle, ale wtedy gdy duzy ruch mają i czasem zabraknie szklanek. Wystrój lokalu dość orginalny, ale widać, że niezbyt wiele wiedzą tutaj o warzeniu i kulturze picia piwa. Mam nadzieję że to się zmieni. Spróbuję może za miesiąc jeszcze jeden raz. Nie chciałbym by był to ostatni raz, ale zobaczymy, czas pokaże. Nikomu nie odradzam, niech zainteresowany sam się przekona.

        Comment

        • darko
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2003.06
          • 2078

          #49
          Wyskoczył mi wyjazd do Łodzi, więc postanowiłem odwiedzić nowy browar. Między 14-15 byliśmy jedynymi gośćmi.
          Z zewnątrz łatwo poznać, że tu produkuje się piwo - na witrynie stoją trzy tanki leżakowe. Lokal urządzony przyzwoicie ale przeciętnie. Obsługa stara się (nie tylko ubiorem ), pierwszy raz kelnerka mi się przedstawiła.
          Zamówiłem deskę piw. Pierwszy łyk Pilsa i przemknęła mi przez głowę myśl, że już gdzieś to piłem . Przyzwoite piwo, ale bez polotu. Pszeniczne miało zdecydowanie za mało gazu i było za mocno kwaskowe i jakieś "płaskie". Miodowe dla mnie mało pijalne, mocno słodkie i bez piany. Ciemne czyli Koźlak rzeczywiście mało koźlakowe, w zapachu wyczułem cynamon.
          Nie idźcie tą drogą! Dobór piw kompletnie nie trafiony, większość piw w stylu niemieckim a cały lokal i kuchnia utrzymane w klimacie brazylijskim (nie tłumaczy mi tego fakt, że produkcję piwa w Brazylii rozpoczęli niemieccy imigranci). Według mnie Miodowe i Koźlak do skreślenia, warto zastanowić się nad zamianą pilsa na hellesa i wprowadzeniem na przykład wędzonego i mocniej chmielonego ejla. Wiem, że przesadzam .

          Comment

          • abernacka
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛🥛
            • 2003.12
            • 10861

            #50
            Warto wspomnieć, że dla kierowców browar oferuje piwa we flaszkach 0,33l (6zł za sztukę).
            Natomiast, jeżeli chodzi smak i jakość piwa, przez grzeczność przemilczę tą kwestię.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              🥛🥛🥛🥛🥛
              • 2001.02
              • 23860

              #51
              Ze strony właściciela można wyczytać że to
              restauarcja z segmentu upper casual
              obok innych ich lokali z segmentu casual dining, klubów muzycznych premium i klubów typu Opera Club
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • MINIAKos
                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                • 2010.02
                • 151

                #52
                Stek z Alcantry bardzo mi smakował. Piwa do dużej poprawy. Sprzedaż w butelkach na wynos została na razie wstrzymana.

                Comment

                • Komar_Pafnucy
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2005.08
                  • 1114

                  #53
                  To prawda, piwa takie sobie. Najlepszy chyba Pils. Karkówka też nie zrobiła na mnie szczególnego wrażenia. Poza tym wystrój lokalu całkiem fajny a obsługa miła. Mają potencjał więc mam nadzieję, że nie zrobi się z tego drugi CK Browar.

                  Multitap Crawl
                  Multitap Crawl na Facebook

                  "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                  Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                  Comment

                  • volodos
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2008.09
                    • 717

                    #54
                    Szkła już nie sprzedają. Polak pokradł i się skończyło...

                    Comment

                    • Komar_Pafnucy
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2005.08
                      • 1114

                      #55
                      Wafli też już nie mają jeśli to kogoś interesuje.

                      Multitap Crawl
                      Multitap Crawl na Facebook

                      "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                      Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2008.09
                        • 4229

                        #56
                        Cholera, tak się zbierałem do wizyty i kilka razy ją odkładałem mimo, że byłem blisko. A teraz ani szkła ani wafli, a piwa większość ocenia słabo.
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • Komar_Pafnucy
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2005.08
                          • 1114

                          #57
                          Nie są aż takie złe żeby nie było warto spróbować. Zwłaszcza, że spróbujesz wszystkich za 15 zł ("deska piwa").

                          Multitap Crawl
                          Multitap Crawl na Facebook

                          "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                          Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                          Comment

                          • becik
                            Generał Wszelkich Fermentacji
                            🍼🍼
                            • 2002.07
                            • 14999

                            #58
                            Plus, że lokal położony blisko dworca Łódź Fabryczna.
                            Dostępne podczas wizyty 4 piwa: Pszeniczne, Miodowe, Pils i Koźlak, który według obsługi i kierownika sali określany jako piwo Ciemne.
                            Wystrój lokalu podoba mi się, przejrzyście, ciepło, miło i sympatycznie. Menu moim zdaniem dość ubogie, dosłownie kilka potraw, jakaś zupa brazylijska z fasola była dla mnie bezsmakową bebłą. Najlepsze były kiełbaski.
                            Około 15 w sobotę było tylko 5 osób (w tym nas dwoje). Obsługa owszem miła ale jak się przypatrzyłem to sprawiała wrażenie lekko zastraszonej przez menedżera (??) sali buszującego wszędzie w kapeluszu na głowie.

                            Co do podstawek...na moje pytanie czy można dostać Państwa podstawki otrzymałem odpowiedź: "nie, bo są sprzedawane na allegro". Zatkało mnie trochę ale w sumie nie dziwię im się. Rozumiem, ze ktoś tam jadąc, starając się o podstawki czy etykiety chce tez zarobić. Ja sam tez sprzedaję ale robię to na giełdach lub na pozakulisowych rozmowach ale na boga, nie róbcie tej wsi na allegro. Bo ta bezmyślna forma działania już raz była - patrz sytuacja z Browarmią i jej podstawkami. Pojawiły się w browarze, zaraz potem na allegro. Potem co było w Browarmii? Kolejna osoba nic nie dostala, poza opieprzem, a pracownik restauracji pokazał wydrukowaną aukcję z podstawkami. Czy osoba wrzucająca to na aukcję internetową jest na tyle - powiem bardzo delikatnie - głupia, ze nie widzi, że jej działanie szkodzi
                            Tak samo wypada podziękować tym "ęteligętom" za "załatwienie" sprawy z browarem Grill de Brasil. O szkła się już nie pytałem (były 3, kufel 0,4l, 1l i szklanka do pszenicy) bo dosłownie wydarcie z gardła kompletu etykiet i kilku podstawek to droga przez mękę i zniechęciła nie do zakupu szkła
                            Last edited by becik; 2011-05-15, 18:54.
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • kolbiko71
                              Kapral Kuflowy Chlupacz
                              • 2011.04
                              • 41

                              #59
                              Niestety, potwierdzam to co napisał "becik". Choćbyś błagał na kolanach nie dostaniesz nawet jednej podstawki. Na każde słowo-prośbę-argument Panie "kierownik sali" do której mnie skierowano odpowiada, że przez to iż handlarze z allegro brali ile mogli tylko zgarnąc teraz nie daja wogóle podstawek - takie zarządzenie kierownictwa. Oczywiście z etykietami jest tak samo.
                              I jeszcze jedna uwaga! browar przestał rozlewac piwo na wynos do odwołania. A to odwołanie, jak wyraziła sie Pani kierownik może trwac bardzo długo!!!

                              Comment

                              • kopyr
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 2004.06
                                • 9475

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kolbiko71
                                Niestety, potwierdzam to co napisał "becik". Choćbyś błagał na kolanach nie dostaniesz nawet jednej podstawki. Na każde słowo-prośbę-argument Panie "kierownik sali" do której mnie skierowano odpowiada, że przez to iż handlarze z allegro brali ile mogli tylko zgarnąc teraz nie daja wogóle podstawek - takie zarządzenie kierownictwa. Oczywiście z etykietami jest tak samo.
                                I jeszcze jedna uwaga! browar przestał rozlewac piwo na wynos do odwołania. A to odwołanie, jak wyraziła sie Pani kierownik może trwac bardzo długo!!!
                                Kara będzie długa i uciążliwa.

                                Kto Ty myślisz jesteś? Klient? Klient to jest... o... taki mały.

                                blog.kopyra.com

                                Comment

                                Przetwarzanie...