Łódź, Traugutta 7, Browar Grill De Brasil [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wrojtek
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2005.11
    • 377

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kolbiko71
    I jeszcze jedna uwaga! browar przestał rozlewac piwo na wynos do odwołania. A to odwołanie, jak wyraziła sie Pani kierownik może trwac bardzo długo!!!
    Właśnie chciałem przestrzec wszystkich zmotoryzowanych chcących kupić piwo w butelkach.
    Wczoraj byłem przejazdem w Łodzi, chciałem zakupić parę piw do degustacji.
    Odpowiedź pani kelnerki brzmiała:
    "Piwa na wynos nie sprzedajemy"
    ...a te bączki z piwem co za panią stoją są na sprzedaż?- pytam
    "Piwa na wynos nie sprzedajemy!"

    Ręce opadają, żegnaj Grill De Brazil
    Last edited by wrojtek; 2011-05-17, 19:50.

    Comment

    • becik
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🍼🍼
      • 2002.07
      • 14999

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrojtek
      Piwa na wynos nie sprzedajemy!
      Właśnie, też chciałem kupic na wynos bo stała bateria-wystawka zaraz przy wejściu. Zamawiam 4 różne sztuki, kelnerka idzie do kasy, przychodzi managierka i mówi
      - A mówiłaś Państwu, że piwa na wynos nie sprzedajemy?
      - Nie......

      Naprawdę żal mi się tej dziewczyny zrobiło bo już widziałem strach w jej oczach....
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Pancernik
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2005.09
        • 9782

        #63
        Sorka za naiwność, ale wobec czego do czego służy piwo w butelkach?
        Żeby je zamówić na miejscu do stolika, skoro można zamówić lane?
        Szanuję angielskie poczucie humoru, ale - wobec tego - dlaczego lokal nie nazywa się Grill de Monty?

        Comment

        • jacer
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2006.03
          • 9875

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik
          dlaczego lokal nie nazywa się Grill de Monty?
          Wszystko się zgadza
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • docent
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 2002.10
            • 5205

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer
            Wszystko się zgadza
            Padłem
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • becik
              Generał Wszelkich Fermentacji
              🍼🍼
              • 2002.07
              • 14999

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik
              Sorka za naiwność, ale wobec czego do czego służy piwo w butelkach?
              Żeby je zamówić na miejscu do stolika, skoro można zamówić lane?

              Trzy razy czytałem i nie rozumiem o co chodzi
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                🥛🥛🥛🥛🥛
                • 2001.02
                • 23860

                #67
                Pancernik stara się zgłębić niezgłębiony umysł ludzki, który wymyślił w Brazil takie podejście do tematu.

                Ale... ja mam inną teorię - przyszli smutni panowie z urzędu miasta i stwierdzili brak koncesji na sprzedaż piwa "na wynos", pamiętam jakąś taką podobną kuriozalną sytuację z innego mini.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  🍺🍺🍺
                  • 2003.02
                  • 12381

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                  Ale... ja mam inną teorię - przyszli smutni panowie z urzędu miasta i stwierdzili brak koncesji na sprzedaż piwa "na wynos", pamiętam jakąś taką podobną kuriozalną sytuację z innego mini.
                  To jest jedyne sensowne wytłumaczenie, ale dlaczego obsługa o tym nie informowała?

                  Comment

                  • becik
                    Generał Wszelkich Fermentacji
                    🍼🍼
                    • 2002.07
                    • 14999

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd
                    To jest jedyne sensowne wytłumaczenie, ale dlaczego obsługa o tym nie informowała?
                    To raz, ale po kiego licha na wprost wejścia stoi apetycznie wyglądająca, ładnie wyeksponowana bateria butelek?
                    Niech zrobią wystawkę jak bedą mogli sprzedawać.
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • kopyr
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 2004.06
                      • 9475

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                      To raz, ale po kiego licha na wprost wejścia stoi apetycznie wyglądająca, ładnie wyeksponowana bateria butelek?
                      Niech zrobią wystawkę jak bedą mogli sprzedawać.
                      Żebyś zamówił do stolika. Nie wiesz, że jest trend, że w lokalu wybiera się piwo butelkowe.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • darekd
                        PremiumUżytkownik
                        🍺🍺🍺
                        • 2003.02
                        • 12381

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
                        Żebyś zamówił do stolika. Nie wiesz, że jest trend, że w lokalu wybiera się piwo butelkowe.
                        Powinni z kija nalewać zamiast do kufli do butelek

                        Comment

                        • leona
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2009.07
                          • 5853

                          #72
                          Piwa co najwyżej średnie. Kuchnia z brazylijską ma wspólne to, że serwuje się sporo mięsiwa ale dodatki i forma podania bardziej mi "sfinksem" podchodzi. Ale to co jadłem było smaczne. Na zewnątrz rozbudowuje się trzeci segment ogródkowy czyli na klientele nie narzekają.
                          Pójść, zaliczyć i niekoniecznie wracać.

                          Comment

                          • makbeth
                            Kapral Kuflowy Chlupacz
                            • 2011.04
                            • 80

                            #73
                            Byłem, jadłem i piłem przejazdem w Łodzi się pojawiając - obsługa i lokal sympatycznie się kojarzą, a piwa (próbowałem wszystkie )... Powiem tyle naprawdę dobra pszenica w Łodzi to tylko w Bierhalle w Manufakturze - choć tylko 0,4 l i się cenią.

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2008.09
                              • 4229

                              #74
                              Kolejny lokal o wystroju sterylnym, mnimalistycznym nie mającym nic wspólnego z piwną atmosferą. Ta moda na identyczne, wyprane z zakamarków czy tajemniczości lokale mnie dobija. Piwa co najwyżej przeciętne - miodowe dobre, pszenica i pils poniżej przeciętnej, ciemne przeciętne. Jedzenie (szaszłyk) całkiem dobre. Obsługa przemiła i te stroje Jednak to trochę za mało na następne wizyty.
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • docent
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 2002.10
                                • 5205

                                #75
                                To już ostatnie chwile by spróbować sampli w wersji 7x125 ml. Niedługo mają wprowadzić (tak jak w wawie) deskę 3x330 ml.
                                Z próbowanych piw największym zaskoczeniem in plus był pils o przyjemnie ziołowym charakterze. Gdyby podany był w odpowiedniej, niskiej temperaturze na pewno stanowiłby przyjemne orzeźwienie w upalny dzień. Miodowe o tyle było wypijalne, że nie było czuć nadmiernej słodyczy. Pszenica po staremu czyli kwaskowa, jakby przeleżakowana. Jej smak wg mnie jest ciągle tak samo beznadziejny więc należy się chociaż słowo uznania dla piwowara za stabilność Koźlak tym razem rozczarował - zbyt wodnisty w porównaniu do poprzednich warek.
                                Dobrze, że lokal otwarty od południa. Gdybym był w Łodzi po godz 15, to siedziałbym w Piwotece
                                Last edited by docent; 2011-08-24, 10:25.
                                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                                Comment

                                Przetwarzanie...