Sosnowiec, Pawia 9, Rino - bar & food [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2001.02
    • 23858

    #16
    Takie dobroci na kranach a żadnego tematu spotkaniowego jeszcze nie ma? Sekcja Zagłębiowska i Śląska coś się opiernicza!
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • redfox
      Kapral Kuflowy Chlupacz
      • 2012.10
      • 35

      #17
      www

      Zapraszam na Facebook'a, tam więcej aktualnych szczegółów z naszej oferty facebook.com/rino.info

      Comment

      • heckler
        Major Piwnych Rewolucji
        🥛🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2012.09
        • 1898

        #18
        Pomijając Książęce i Rybnickie,to co w tym tygodniu serwujecie z nalewaków?
        Last edited by heckler; 10-01-2013, 10:32.

        Comment

        • redfox
          Kapral Kuflowy Chlupacz
          • 2012.10
          • 35

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler
          Pomijając Książęce i Rybnickie,to co w tym tygodniu serwujecie z nalewaków?
          Z innych piwek to od jutra na kranach : złoty bażant, nosorożec miodzio (niefiltrowany lager na miodzie z lekka goryczką warzony dla nas w mikrobrowarze w czechach), śląskie (naturalnie warzone w otwartych kadziach) oraz standardowo 2 litovele ciemny i jasny..

          Comment

          • heckler
            Major Piwnych Rewolucji
            🥛🥛🥛🥛🥛🥛
            • 2012.09
            • 1898

            #20
            Raciborskiego brak?

            Comment

            • redfox
              Kapral Kuflowy Chlupacz
              • 2012.10
              • 35

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler
              Raciborskiego brak?
              Będzie też podpięte jak sie tylko jakieś miejsce zrobi na nalewakach (skończy się dowolna kega) niestety dysponujemy tylko 6-cioma kranami..

              Comment

              • redfox
                Kapral Kuflowy Chlupacz
                • 2012.10
                • 35

                #22
                W weekend na kranach : raciborskie niefiltrowane (nowość) 5PLN, ALEBrowar Rowing Jack 8PLN, Nosorożec miodzio 6PLN, Nosorożec w pszenicy 6PLN, Nosorożec słoneczny 5PLN i Nosorożec czarny 6PLN oraz Złoty Bażant 6PLN ,ponadto do naszej piwoteki trafiły piwa z niemieckigo browaru rodzinnego falsen braeu. Zapraszamy do degustacji.

                Comment

                • KrankedGT
                  Szeregowy Piwny Łykacz
                  • 2012.10
                  • 6

                  #23
                  co dobrego w rino

                  w weekend bylem, nie bylo co prawda gdzie usiasc, trzeba bylo sie o bar opierac, ale rowing jack i nosorozec słoneczny bezcenne.

                  Comment

                  • heckler
                    Major Piwnych Rewolucji
                    🥛🥛🥛🥛🥛🥛
                    • 2012.09
                    • 1898

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika redfox
                    W weekend na kranach :
                    Postanowiliśmy wraz ze znajomymi odwiedzić tenże przybytek w niedzielę.,Radość,z pocałowania klamki jest bezcenna!!
                    Używając słowa weekend zawsze mam na myśli sobota +niedziela.Jednak widzę że się myliłem.Dopiero redfox wyjaśnił mi że weekend to tylko sobota.Na miejscu dowiedzieliśmy się że w NIEDZIELĘ bar jest po prostu nieczynny
                    Pozostało udać się do BM,tam wekeend jest sobotnio niedzielny.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Generał Wszelkich Fermentacji
                      🥛🥛🥛
                      • 2006.03
                      • 13952

                      #25
                      Wyedytowałem pierwszy wpis z godzinami, by nie było więcej zawiedzionych.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • redfox
                        Kapral Kuflowy Chlupacz
                        • 2012.10
                        • 35

                        #26
                        Jak się okazuje są różne interpretacje weekendu, dla nas weekend to piątek i sobota, dla innych sie juz od polowy tygodnia zaczyna, a dla jeszcze innych to popularny zespół muzyczny. W kazdym razie przepraszamy klientów, którzy odwiedzili nasz lokal w niedziele, w okresie zimowym jest nieczynne , ale już od 21.03 wraz z nadejsciem wiosny weekend poszerzamy również o niedziele. A juz na walentynki 14 lutego, mamy słodką niespodzianke na kranach NOSOROŻEC FRUGO - warzony dla nas z okazji walentynek owocowy lager z nutą goryczki

                        Comment

                        • Pendragon
                          Generał Wszelkich Fermentacji
                          🥛🥛🥛
                          • 2006.03
                          • 13952

                          #27
                          Chyba nie muszę tłumaczyć co się stało z dywagacjami na temat dni tygodnia?

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Bombardier
                            Szeregowy Piwny Łykacz
                            • 2013.02
                            • 1

                            #28
                            wizyta w rino

                            Witam,
                            opiszę moją wizytę w Rino.
                            Poprosiłem o miodowe z kija - Barmanka powiedziała, że ledwo leci i trzeba będzie dłuższą chwilkę poczekać. Znając rzeczywistość poprosiłem o butelkę ciechana miodowego. Dostałem butelkę, której okres przydatności do spożycia skończył się w grudniu 2012!!! Zasugerowałem wymianę na inne, świeże - proszę je wziąć za 2,50 - taką usłyszałem odpowiedź . Wiem, wiem powinienem obrócić się na pięcie i wyjść z lokalu. Wziąłem inne piwo, szklankę i zasiadłem troszkę rozczarowany podejściem do klienta. Już miałem nalewać piwo do szklanki gdy zauważyłem na niej seksowne usta - aaa przecież były walentynki i pewnie zakochana jakaś zakochana para pila sobie piwo... poprosiłem Barmankę o czystą szklankę - zdziwiona dała mi niewiele czystszą. Wypiłem, podziękowałem, wyszedłem.
                            O czystości i temperaturze panującej w rino nie będę pisał ....
                            K....wa ludzie szanujmy się !

                            Comment

                            • redfox
                              Kapral Kuflowy Chlupacz
                              • 2012.10
                              • 35

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombardier
                              Witam,
                              opiszę moją wizytę w Rino.
                              Poprosiłem o miodowe z kija - Barmanka powiedziała, że ledwo leci i trzeba będzie dłuższą chwilkę poczekać. Znając rzeczywistość poprosiłem o butelkę ciechana miodowego. Dostałem butelkę, której okres przydatności do spożycia skończył się w grudniu 2012!!! Zasugerowałem wymianę na inne, świeże - proszę je wziąć za 2,50 - taką usłyszałem odpowiedź . Wiem, wiem powinienem obrócić się na pięcie i wyjść z lokalu. Wziąłem inne piwo, szklankę i zasiadłem troszkę rozczarowany podejściem do klienta. Już miałem nalewać piwo do szklanki gdy zauważyłem na niej seksowne usta - aaa przecież były walentynki i pewnie zakochana jakaś zakochana para pila sobie piwo... poprosiłem Barmankę o czystą szklankę - zdziwiona dała mi niewiele czystszą. Wypiłem, podziękowałem, wyszedłem.
                              O czystości i temperaturze panującej w rino nie będę pisał ....
                              K....wa ludzie szanujmy się !
                              Dziekuję za szczerą opinie, te negatywne tez są ważne, ponieważ bardzo motywują do wiekszego profesjonalizmu i usunięcia błedów oraz zaniedbań. Jeżeli sytuacja się zdażyła wczoraj tj. 16.02 to wyciągniemy odpowiednie konsekwencje od obsługi, która pracowała w tym dniu. Pozostaje tylko przeprosić i obiecać, ze podobna sytuacja nie będzie miała miejsca.

                              Comment

                              • redfox
                                Kapral Kuflowy Chlupacz
                                • 2012.10
                                • 35

                                #30
                                Klientów, którzy już degustowali, prosimy o ocenę naszych lanych piw:
                                Nosorożec Słoneczny - jasny lager
                                Nosorożec Czarny - porter bałtycki
                                Nosorożec Miodzio - lager miodowy
                                Nosorożec w Pszenicy - pszeniczne
                                Nosorożec Frugo - jasny lager ze słodką nutą owocową
                                Attached Files

                                Comment

                                Przetwarzanie...