Sosnowiec, Pawia 9, Rino - bar & food [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Adi78
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    • 2009.09
    • 39

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika redfox
    W ten weekend na kranach:
    Rybnicki full, Cerna Hora Valen (nowość pszeniczne), Nosorożec Frugo (jasny lager z nutą owocową) Nosorożec słoneczny (jasne pełne) Raciborskie jasne i Raciborskie rżnięte (półciemne)
    No raczej Cerna Hora Velen- nie Valen

    Comment

    • redfox
      Kapral Kuflowy Chlupacz
      • 2012.10
      • 35

      #47
      juz od piątku 24.05 nowość ALEBROWARU KING of HOPE witamy króla !American Pale Ale
      pozatym sporo czeskich nowosci, a na kranach : raciborskie nosorozec frugo, sloneczny i pszeniczny, skalak, holba, litovel dark

      Comment

      • redfox
        Kapral Kuflowy Chlupacz
        • 2012.10
        • 35

        #48
        W tym tygodniu na kranach:
        AleBrowar ROWING JACK !! Raciborskie RŻNIĘTE, Nosorożec MIODZIO, FRUGO i SŁONECZNY, Litovel jasny i ciemny, CIECHAN WYBORNY oraz Rybnicki Full
        Pozatym 30.06 od 12.00 zapraszamy na NIEDZIELE BIROFILI - cykliczną regionalną śląsko-dobrąwską mini giełde i spotkanie wszystkich znawców tematu piwa.

        Comment

        • redfox
          Kapral Kuflowy Chlupacz
          • 2012.10
          • 35

          #49
          I spotkanie birofili ze ślaska i zagłebia, przeszło do historii. Dziekujemy za liczne przybycie wystawiającym i gosciom. Impreza okazała sie na tyle udana, ze organizator pod patronatem Ślaskiego Stowarzyszenia Birofilów postanowil zorganizowac dużą międzynarodową giełde birofliów już we wrześniu...nie zabraknie takich atrakcji jak specjalnie uwarzone na tą okazję piwo zagłebiowskie ....szczegóły niebawem ! (w tym http://www.browar.biz/forum/showthre...44#post1128844 wątku kolega Promil03 zamiescil zdjecia z imprezy)

          Comment

          • WojciechT
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2012.09
            • 2546

            #50
            Hej, czy można prosić o jakieś zdjęcie lokalu z zewnątrz lub dokładne wskazówki, jak do Was trafić? W google maps wklepałem Pawia 9, robię "wirtualny spacer" po tej ulicy, ale nigdzie nie widzę Waszego lokalu

            Comment

            • almin
              Kapral Kuflowy Chlupacz
              • 2007.12
              • 83

              #51
              W google maps da się znaleźć, tylko jest lekko za drzewem ten pub I pod nazwą Rodeo

              zdjęcie w załączniku
              Attached Files

              Comment

              • WojciechT
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2012.09
                • 2546

                #52
                Można prosić dokładny link? Jestem biegły w internetach, ale mój google maps chyba pokazuje mi inną ulicę pawią, bo nawet nie jestem w stanie przy tej ulicy znaleźć tego samochodu, a co dopiero pubu

                Comment

                • almin
                  Kapral Kuflowy Chlupacz
                  • 2007.12
                  • 83

                  #53


                  Proszę

                  Comment

                  • redfox
                    Kapral Kuflowy Chlupacz
                    • 2012.10
                    • 35

                    #54
                    Niestety google myli adres ulicy Pawiej 9, pokazuje jako Pawia 7, natomiast pod 9 pokazuje teren po drugiej stronie skrzyżowania RINO BAR&FOOD Sosnowiec Pawia 9 link google maps

                    Comment

                    • almin
                      Kapral Kuflowy Chlupacz
                      • 2007.12
                      • 83

                      #55
                      czyli dobrze wskazywałem, tak?

                      Comment

                      • redfox
                        Kapral Kuflowy Chlupacz
                        • 2012.10
                        • 35

                        #56
                        BTW zapraszamy do degustacji nowego menu Jadłospis

                        Comment

                        • redfox
                          Kapral Kuflowy Chlupacz
                          • 2012.10
                          • 35

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika almin
                          czyli dobrze wskazywałem, tak?
                          Dokładnie , zdjecia streetview są z przed roku, także jest tam jeszcze stary szyld RODEO, ale to jest to miejsce.

                          Comment

                          • WojciechT
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2012.09
                            • 2546

                            #58
                            Dzięki, teraz na pewno trafię.

                            Comment

                            • WojciechT
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2012.09
                              • 2546

                              #59
                              No i trafiłem. Przyjemny, pojemny taras, 6 rodzajów piwa lanego, szkoda, że właściwie same lagery, chociaż niekoniecznie typowe 2x Holba (jasna i ciemna), Opat pieprzowy, Raciborskie Zielone, Rhino Frugo i Miodowe. Ale mam świadomość, że jakiś śledziowo-ryżowy stout niekoniecznie musiałby zejść na pniu. Za to spory wybór polskich piw butelkowych. Ceny rewelacyjne, średnio 1-2 zł niższe, niż za te same piwa w lokalach w Katowicach; ceny piwa "na wynos" również niższe, niż w wielu (wszystkich?) sklepach.

                              Niestety, pite przeze mnie lane "nosorożce" nie przypadły mi do gustu. Nie jest to koniecznie wina samych piw, wiąże się to z moim gustem - piłem lagera ("Frugo") i miodowe, a niekoniecznie jestem fanem tego rodzaju piwa. Miodowe ma ten plus, że nie jest aż tak słodkie, jak to bywa w przypadku piw miodowych; Frugo ma za to ten minus, że... Jest za słodkie. Słodowy charakter piwa zdecydowanie dominuje nad nieco zbyt delikatnym nachmieleniem; niemniej wiadomo, że i tak zjada na śniadanie koncerniaki. Ale ja jestem piwnym zboczeńcem i lubię piwa mocno goryczkowe

                              Pozdrowienia dla bardzo miłej pani z obsługi, która będąc sama za barem dwoiła się i troiła, by dogodzić klientom. Poza piwem bardzo tanie i smaczne jedzenie, aż szkoda (albo i dobrze, bo bym pół wypłaty zostawiał :P), że mam tam z pracy jakieś 30-40 minut piechotą, tak to bym pewnie częściej wpadał.
                              Last edited by WojciechT; 17-07-2013, 21:15.

                              Comment

                              • redfox
                                Kapral Kuflowy Chlupacz
                                • 2012.10
                                • 35

                                #60
                                I ZAGŁĘBIOWSKA GIEŁDA BIROFILIÓW juz w SOBOTE

                                Attached Files

                                Comment

                                Przetwarzanie...