Jak za drogo, to w markecie masz 10 groszy taniej. Na pewno będzie ci się opłacało jechać za kilkoma butelkami. Tylko potem nie płacz, jak hipermarket zrezygnuje z Perły i nie będziesz miał gdzie jej kupić, bo sklep o którym piszesz i jemu podobne nie utrzyma się na rynku.
Jeżeli jest dla Ciebie za drogo to nie kupuj, ale takie komentarze są co najmniej nieeleganckie. Gdyby to Perła była po 4zł, to mógłbyś tak napisać, ale jak 2,30zł to jest dla Ciebie drogo, to sam się ośmieszasz.
![Roll Eyes (Sarcastic)](https://www.browar.biz/core/images/smilies/br/rolleyes.gif)
Jeżeli jest dla Ciebie za drogo to nie kupuj, ale takie komentarze są co najmniej nieeleganckie. Gdyby to Perła była po 4zł, to mógłbyś tak napisać, ale jak 2,30zł to jest dla Ciebie drogo, to sam się ośmieszasz.
Comment