Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Pejzażowa 2 lok. U-2 (Mokotów), Rodzinka Bis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iwonmaupa
    Junior
    • 01-2011
    • 9

    Mi się trafiło 7/7 po terminie. Ma się to szczęście
    Mimo wszystko chyba otworzę i sprawdzę, czy się nadają....

    Przy okazji: widział ktoś gdzieś Newcastle Brown Ale w Warszawie? Z sentymentu poszukuję tego piwka, a Pan Arek powiedział, że niestety u nich już nie ma.

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iwonmaupa Wyświetlenie odpowiedzi
      Przy okazji: widział ktoś gdzieś Newcastle Brown Ale w Warszawie? Z sentymentu poszukuję tego piwka, a Pan Arek powiedział, że niestety u nich już nie ma.
      Chyba od kilku lat nie spotyka się go w Polsce. Nie żałuj jednak, mocno obniżyło loty.

      Comment

      • iwonmaupa
        Junior
        • 01-2011
        • 9

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse Wyświetlenie odpowiedzi
        Chyba od kilku lat nie spotyka się go w Polsce. Nie żałuj jednak, mocno obniżyło loty.
        Jeszcze kilka miesięcy temu udało mi się je dorwać, ale nie było to w Warszawie. Myślałam, że jednak nie zniknęło i chciałam z sentymentu do niego powrócić

        Comment

        • Cannabee776i99
          Senior
          • 08-2009
          • 658

          Ja bym przyniósł piwa po terminie i zażądał zwrotu gotówki.

          Comment

          • kosher
            Senior
            • 04-2005
            • 2300

            Z Wołomina specjalnie byś wracał?
            Już dawno się nauczyłem, że każde piwo zakupione na Pejzażowej trzeba dokładnie obadać przed zakupem.
            A ta Cerna Hora i Litovel do listopada 2010 za 3 zł. wciąż dobre.

            Comment

            • yavo
              • 03-2009
              • 909

              Ja ostatnio wpadłem na to, że piwa po terminie mają cenę napisaną mazakiem, a nie metkownicą, ale czy dotyczy to wszystkich przeterminowanych piw ...
              A Cerna Hora faktycznie dobra
              Last edited by yavo; 08-02-2011, 14:55.

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                Chmielowisko.pl
                • 06-2004
                • 6310

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yavo Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja ostatnio wpadłem na to, że piwa po terminie mają cenę napisaną mazakiem, a nie metkownicą, ale czy dotyczy to wszystkich przeterminowanych piw ...
                Teoria raczej błędna. Ostatnio kupiłem kilka piw z ceną napisaną mazakiem i większość z nich była zdecydowanie przed terminem - były to głównie niemieckie koźlaki.

                Comment

                • yavo
                  • 03-2009
                  • 909

                  Hm, może były już przecenione przed planowanym przeterminowaniem

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                    A ta Cerna Hora i Litovel do listopada 2010 za 3 zł. wciąż dobre.
                    Piłem tę Cerną Horę i nie miała niepożądanych posmaków, za to pływały w niej średnio pożądane farfocle. Na jakiś czas odechciało mi się jeździć na Pejzażową.

                    Comment

                    • yavo
                      • 03-2009
                      • 909

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                      Piłem tę Cerną Horę i nie miała niepożądanych posmaków, za to pływały w niej średnio pożądane farfocle.
                      A mi z kolei pan Arek powiedział o farfoclach

                      Comment

                      • kosher
                        Senior
                        • 04-2005
                        • 2300

                        Traktujcie je jak płatki złota w Goldwasserze

                        Comment

                        • yavo
                          • 03-2009
                          • 909

                          Podczas dzisiejszej wizyty u pana Arka uciąłem sobie z nim pogawędkę na temat piw po terminie i Waszych uwag w tym temacie. Pan Arek za moim pośrednictwem chciałby najmocniej przeprosić, jeśli zdarzyło się, że komuś nie powiedział, iż dane piwo jest po terminie; powiedział, że zawsze stara się o tym mówić, bo klient i jego satysfakcja są dla niego najważniejsze. Dodał, że zanim wystawi piwo do sprzedaży dokładnie je ogląda, a na dowód pokazywał mi dwa pilsweisery z tą samą datą przydatności do spożycia - jednego wybrałem losowo z lodówki, drugiego pokazał mi sam - ten z lodówki był klarowny, drugi zaś - mętny. Powiedział, że woli sam wypić takie piwo niż sprzedać je klientowi. Rozważył propozycję przeznaczenia części jednej z lodówek na "piwne promocje", tak aby takie piwa, były tylko w jednym miejscu. No i oczywiście zaprasza wszystkich do sklepu, także tych, którzy zadeklarowali że więcej tam nie przyjadą .

                          Uff

                          Comment

                          • xenon75
                            Member
                            • 02-2010
                            • 32

                            Heyka na wstępie pozdrawiam wszystkich piwoszy ....Dla mnie pan Arek to zwykły cwaniak i tyle.Tak się składa ze mieszkam na Bielanach 100 metrów od sławnego sklepu blaszaka.I pomimo że mój sklep jest ok to i tak zasuwałem do pana Arka.Lubiłem ten sklep.No ale bez przesady.To co teraz tam się wyrabia!.Może pana Arek powinien nazwać sklep NIEPASTERYZOWANY-PRZETERMINOWANY.Ostatnio na 5 piw cztery było beee po terminie .W blaszaku jak zbliża się termin[powtarzam zbliża się] to piwo idzie do przeceny.I nie piszę to dlatego że mieszkam blisko i chce zrobić reklamę dla sklepu.Po prostu tak się powinno robić.a pan Arek bardzo go lubię.Fajny sympatyczny gość Ale jak dla mnie CWANIAK i tyle w temacie sklepu

                            Ps.Pozdrawiam wszystkich piwoszy.To mój pierwszy post na forum wiec wybaczcie jeśli za ostro

                            Comment

                            • darek99
                              Senior
                              • 04-2002
                              • 2147

                              Czy przeczytanie dato ważności na butelce to taki duży problem ? zawsze to robię i nie dotyczy to tylko piwa i nie mam problemów.
                              Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                              Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                              skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                              Epikur z Samos.

                              Comment

                              • yavo
                                • 03-2009
                                • 909

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Czy przeczytanie dato ważności na butelce to taki duży problem ?
                                Widocznie tak

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎