Warszawa, Al. Jana Pawła II 43A lok. 32A, Piwonia. Piwa z duszą [zamknięte]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tfur
    Major Piwnych Rewolucji
    🍼🍼
    • 2006.05
    • 1309

    ech, kłerwa, chyba za rzadko tam ostatnio bywałem
    wszystko przez zagraniczne wycieczki krewnych
    no i przez dostępność jabłonowskiego pilsa
    a ten ursynów to gdzie to właściwie jest?
    veni, emi, bibi

    Comment

    • legart
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      • 2012.06
      • 914

      motyla noga

      Comment

      • becik
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🍼🍼
        • 2002.07
        • 14999

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brat_Piwny
        W najbliższym czasie można spodziewać się zmiany lokalizacji sklepu. Wczoraj zastałem "Piwonię" na walizkach. Nowa lokalizacja na Ursynowie, przy stacji Metro Natolin. Szkoda, mnie bardziej odpowiadała dotychczasowa ...
        To żarty jakieś? Lokalizacja centralna była doskonała, jeśli to okaże się prawdą to niestety stracę dobre miejsce na zaopatrzenie się w piwo, na drugi koniec miasta jeździć na pewno nie będę
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • darek99
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2002.04
          • 2147

          Natolin to bardzo dobra lokalizacja, metro ze stacji Metro Centrum do stacji Natolin jedzie 17 minut.
          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
          Epikur z Samos.

          Comment

          • legart
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            • 2012.06
            • 914

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99
            Natolin to bardzo dobra lokalizacja, metro ze stacji Metro Centrum do stacji Natolin jedzie 17 minut.
            A ja do metro jeszcze 20 minut tramwajem , ale przynajmniej raz w miesiącu będę odwiedzał Piwonie na większe zakupy. No ale po robocie już nie wstąpie po 2-3 piwa.

            A i mam nadzieję że przy Metro to nie będzie znaczyło 2 przystanki autobusowe w bok.

            Comment

            • Els
              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
              • 2011.12
              • 113

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart
              A ja do metro jeszcze 20 minut tramwajem , ale przynajmniej raz w miesiącu będę odwiedzał Piwonie na większe zakupy. No ale po robocie już nie wstąpie po 2-3 piwa.
              O, to to...
              W Leclercu na Bielanach nie ma aż tak dużego wyboru i takich ciekawostek

              Zdecydowanie zła wiadomość.
              https://www.facebook.com/kufleikapsle

              Comment

              • iron
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                • 2002.08
                • 6717

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99
                Natolin to bardzo dobra lokalizacja, metro ze stacji Metro Centrum do stacji Natolin jedzie 17 minut.
                "Jak ktoś całe życie spędził w mieście, to się do wiochy za Chiny nie przyzwyczai" że pojadę Bareją

                Szkoda - choć za często nie odwiedzaliśmy tego przybytku, ale zawsze był na tzw. podorędziu - Natolin to już inna bajka...
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • becik
                  Generał Wszelkich Fermentacji
                  🍼🍼
                  • 2002.07
                  • 14999

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99
                  Natolin to bardzo dobra lokalizacja, metro ze stacji Metro Centrum do stacji Natolin jedzie 17 minut.
                  A ze stacji Imielin jeszcze krócej, natomiast z Wawrzyszewa to 30 minut do której też trzeba dojść. Do tego pełna reklamówka butelek na wymianę, nie wyobrażam sobie brzdękać butelkami przez całe miasto, do tej pory to 12 minut autem pod sklep i zakupy zrobione, teraz kiła i mogiła.
                  Cóż, czynsz na Natolinie zdecydowanie korzystniejszy więc się nie dziwię. Ktoś coś traci, ktoś zyskuje.
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Tapir
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    • 2009.10
                    • 730

                    O losie...
                    Jako że ze względu na zdrowie jestem raczej zmotoryzowany a mieszkam na Bródnie to niestety pojawię się na Natolinie raz na miesiąc. Może przynajmniej jakies miejsca parkingowe będą.
                    Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                    Comment

                    • Piwonia1
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 2011.11
                      • 573

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Livres
                      Czy w najbliższym czasie można się podziewać kolejnego rzutu piw zza wielkiej wody?
                      na pewno będziemy czynić starania, ale zdefiniowanie "w najbliższym czasie" nie jest w tej chwili możliwe

                      przeprowadzka jest faktem, szczegóły podamy wkrótce, dla zmartwionych dystansem też będzie dobra informacja

                      ale wróćmy do piwa: jest Angielskie Śniadanie, pojawiły się także Opaty: Lezak (4,8%), Vycepni (4,2%), Bitter, pieprzowy, ziołowy oraz ciemne marcowe - Tmavy Breznak

                      w poniedziałek rano pojawi się w tym wątku specjalna oferta na bardzo specjalne piwka z UK
                      www.piwonia.piwazdusza.pl
                      facebook.com/Piwonia.Piwa.z.dusza

                      ul. Belgradzka 48 lok. U3, Warszawa
                      czynne: pon-czw 13-20, pią-sob 11-22, niedziela 14-20

                      Comment

                      • grzeber
                        Major Piwnych Rewolucji
                        🍼🍼
                        • 2002.05
                        • 2869

                        Wiadomo może kiedy będzie ostatni dzień działalności w obecnej lokalizacji? Może uda mi się zrobić jeszcze jakieś zapasy.
                        pozdrawiam
                        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                        Comment

                        • wpadzio
                          Major Piwnych Rewolucji
                          🍼🍼
                          • 2011.06
                          • 2649

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brat_Piwny
                          W najbliższym czasie można spodziewać się zmiany lokalizacji sklepu. Wczoraj zastałem "Piwonię" na walizkach. Nowa lokalizacja na Ursynowie, przy stacji Metro Natolin. Szkoda, mnie bardziej odpowiadała dotychczasowa ...
                          Ho ho ho... Czyżby "podmiana" za Outlet Piwny na Braci Wagów? Ponoć chcą się zwijać z Natolina, bo ruch mają za mały - tak przynajmniej wynikało z rozmowy z jednym ze wspólników interesu...
                          Dla mnie lokalizacja idealna... ale rozumiem kolegów...
                          Się dzieje...
                          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                          Serviatus status brevis est
                          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                          Comment

                          • legart
                            Kapitan Lagerowej Marynarki
                            • 2012.06
                            • 914

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio
                            Ho ho ho... Czyżby "podmiana" za Outlet Piwny na Braci Wagów? Ponoć chcą się zwijać z Natolina, bo ruch mają za mały - tak przynajmniej wynikało z rozmowy z jednym ze wspólników interesu...
                            Dla mnie lokalizacja idealna... ale rozumiem kolegów...
                            Się dzieje...
                            Może być - przynajmniej 2 tygodnie temu po pół godzinie błądzenia między Imielinem i Natolinem rozpoznałem położenia outleta

                            Comment

                            • Pendragon
                              Generał Wszelkich Fermentacji
                              🥛🥛🥛
                              • 2006.03
                              • 13952

                              No już nie marudźcie tak. Myślę, że poniższy cytat może oznaczać dostawy do domu.

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwonia1
                              dla zmartwionych dystansem też będzie dobra informacja

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • wpadzio
                                Major Piwnych Rewolucji
                                🍼🍼
                                • 2011.06
                                • 2649

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
                                No już nie marudźcie tak. Myślę, że poniższy cytat może oznaczać dostawy do domu.
                                Ja wcale nie marudzę
                                Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                                Serviatus status brevis est
                                3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                                Comment

                                Przetwarzanie...