Gdańsk, Czerwony Dwór 17A (Przymorze), sklep Smak

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwiarnia9A
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 06-2010
    • 81

    Maciejowe to brzmi

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
    A miał to być ... Ciechan Maćkowy
    Maciejowe to brzmi i nieźle smakuje w gorące dni

    Comment

    • Jurandofil
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      🍼
      • 10-2007
      • 977

      Czy obecnie (i w perspektywie dwóch tygodni) dostępne są jakieś Piwa z Browarów czeskich? I jeśli jeszcze jedno pytanie znalazłoby odpowiedź, to byłbym w siódmym niebie: które Piwa z Browaru / Kormoran są dostępne / bywają?
      Planuję odwiedzić po dłuższej przerwie SMAK na początku września...
      ...a przecie nie będę taszczył na urlop kaszubski skrzyń Piwa z Warszawy
      Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

      Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
      Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

      Comment

      • Pendragon
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛
        • 03-2006
        • 13952

        To ja może coś od siebie, a dyrektor uzupełni.
        Kormoran - w zasadzie prawie wszystko z nowej linii: Warnijskie, Orkiszowe, Orkiszowe z miodem, Rześkie, Świeże, Warmiak, Wiśnia w Piwie.
        Czeskie - Nymburk, Maly Rohozec, Svijany do tego pojedynczy (lub podwójni) przedstawiciele Bohemia Regent, Janacka i coś tam na pewno jeszcze.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Jurandofil
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          🍼
          • 10-2007
          • 977

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
          To ja może coś od siebie, a dyrektor uzupełni.
          Kormoran - w zasadzie prawie wszystko z nowej linii: Warnijskie, Orkiszowe, Orkiszowe z miodem, Rześkie, Świeże, Warmiak, Wiśnia w Piwie.
          Czeskie - Nymburk, Maly Rohozec, Svijany do tego pojedynczy (lub podwójni) przedstawiciele Bohemia Regent, Janacka i coś tam na pewno jeszcze.
          Brawo!
          To problem urlopu załatwiony.
          Jeszcze tylko kontrolne pytanie: czy butelki NRW kaucjowane (tj. przyjmowane)? Bo tychże wieźć z Warszawy bez konkretnego miejsca na wymianę to bym nie chciał
          Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

          Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
          Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

          Comment

          • Pendragon
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛
            • 03-2006
            • 13952

            Były plany by kaucjonować NRW w najbliższej przyszłości, nie wiem czy ta przyszłość już nadejszła
            Jeśli nie, to NRW przyjmowane są u Zuzy, ale lepiej uzgodnić ich ilość, bo sklepik malutki. No chyba że wszystko albo większość na wymianę.
            Last edited by Pendragon; 20-08-2010, 15:45.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • jacekwm
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 12-2009
              • 19

              Jak będę jechał do Gdańska odwiedzić kumpla to musze duża torbę załatwić na powrót
              Tyle razy kręciłem się po Przymorzu i żyłem w niewiedzy :/

              Comment

              • dyrektor
                Major Piwnych Rewolucji
                • 05-2005
                • 1039

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil
                Brawo!
                To problem urlopu załatwiony.
                Jeszcze tylko kontrolne pytanie: czy butelki NRW kaucjowane (tj. przyjmowane)? Bo tychże wieźć z Warszawy bez konkretnego miejsca na wymianę to bym nie chciał
                butelki przyjmowane, z Kormorana wszystko, z czeskich duże braki na dniach do uzupełnienia.

                Po długiej przerwie znów Krajan (7 pozycji)
                http://www.for-nails.pl/
                http://stanbud.biz/
                https://www.facebook.com/pages/Sklep...89562121174566

                Comment

                • piwo-szka
                  Szeregowy Piwny Łykacz
                  • 01-2010
                  • 9

                  czy obecnie w sklepie dostepne jest piwo Van Pur Tequilla??

                  Comment

                  • Jurandofil
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    🍼
                    • 10-2007
                    • 977

                    Gdańskowi gratulujemy Smaka
                    Wczasy miałem kapitalnie obsadzone we wszystkie polskie Piwa, jakich potrzebowałem. W dobrych cenach!
                    Dziękuję!
                    Czechy - rozumiem, że na Pomorze już znacznie dalej niż do Wrocławia czy Łodzi i ceny muszą być wyższe, ale prawie wszystko powyżej czwórki plus kaucja mnie zniechęciło.

                    W sumie, przy dwóch wizytach, zostawiłem w sklepie prawie 250zł. W przyszłości liczę na zniżkę na hasło "duży klient" Bo stały być nie może - trochę za daleko.
                    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                    Comment

                    • Jurandofil
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      🍼
                      • 10-2007
                      • 977

                      A! I kaucja za bączki 50gr to chyba jest w Polsce zjawisko nie występujące często?
                      Ale i tak warto - wreszcie BK jasne (nie mocne!) w bączku, którego brakowało mi w Warszawie.
                      Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                      Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                      Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                      Comment

                      • Piwiarnia9A
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 06-2010
                        • 81

                        Cortes

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piwo-szka
                        czy obecnie w sklepie dostepne jest piwo Van Pur Tequilla??
                        Piwerko Tequlia z Van pura to Cortes
                        pozdr

                        Comment

                        • Piwiarnia9A
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 06-2010
                          • 81

                          Kaucja 50 gr

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil
                          A! I kaucja za bączki 50gr to chyba jest w Polsce zjawisko nie występujące często?
                          Ale i tak warto - wreszcie BK jasne (nie mocne!) w bączku, którego brakowało mi w Warszawie.
                          Kaucja 50 gr to już norma i tak klient podejmuje decyzje co zrobić z butelką jak nie chcesz odnosić do sklepu to pamiętaj że na skupie za stłuczkę płącą 0,03 za 1 kg

                          No i co najważniejsze to żadna korporacja nie jest tak ambitna żeby produkować w bączku nie licząc wyjątków jak kasztelan jasny, łomża niepasteryzowana 0,33 bezzwrotna...

                          pozdr

                          Comment

                          • Jurandofil
                            Kapitan Lagerowej Marynarki
                            🍼
                            • 10-2007
                            • 977

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwiarnia9A
                            Kaucja 50 gr to już norma i tak klient podejmuje decyzje co zrobić z butelką jak nie chcesz odnosić do sklepu to pamiętaj że na skupie za stłuczkę płącą 0,03 za 1 kg
                            Może w Gdańsku norma. Ale nie w Warszawie.
                            Z przyjemnością taszczę butle do sklepów - tylko żeby obsługa zawsze chciała przyjmować!
                            U Was też do bączka po Lwie kłodawskim musiałem sprzedawczynię przekonywać. Nawet zrobiła mi test zwrotności bączka łomżyńskiego.
                            Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                            Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                            Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                            Comment

                            • krzychal1
                              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                              • 12-2008
                              • 237

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil
                              Może w Gdańsku norma. Ale nie w Warszawie.
                              Z przyjemnością taszczę butle do sklepów - tylko żeby obsługa zawsze chciała przyjmować!
                              U Was też do bączka po Lwie kłodawskim musiałem sprzedawczynię przekonywać. Nawet zrobiła mi test zwrotności bączka łomżyńskiego.
                              Chyba nie przekonywałeś sprzedawczyni do bączka po Łomży niepasteryzowanej.

                              Comment

                              • Jurandofil
                                Kapitan Lagerowej Marynarki
                                🍼
                                • 10-2007
                                • 977

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzychal1
                                Chyba nie przekonywałeś sprzedawczyni do bączka po Łomży niepasteryzowanej.
                                W tym temacie byliśmy ze sprzedawczynią zgodni
                                Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                                Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                                Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                                Comment

                                Przetwarzanie...