Poznań, sieć Piotr i Paweł

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Odoakr
    Porucznik Browarny Tester
    • 2003.07
    • 330

    #16
    albeertos napisał(a)
    Piotr i Paweł - Stare Zegrze, aktualizacja

    Byłem dzisiaj - z ciekawostek - Fortuna Speedway i Czarne, Kunter Gold (2,49 / 0,5 l butelka) i Kunter Specjał Pomorski, promcyjne 2 Koźlaki + kielich (25 zł ), Tatra 5-ciopak + szklanka za coś około 14 zł i wielopak z GŻ (Porter , Fisher, Murphy's, Paulaner itd) + szklanka Paulaner za 43 zł, Gingers Cinammon, 3 x Zlatopramen: Ciemne, Bursztynowe i Jasne (wszystkie po 3,69 /0,5 l but. NRW)
    Ja też tam dzisiaj byłem zachęcony wyborem Kunterów i Fortun. Zaobserwowałem dodatkowo Fortunę Ratuszową!

    Świetny wybór w tym sklepie!

    Comment

    • maki
      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
      • 2003.07
      • 186

      #17
      Znowu poszukuję jasnych piw z Fortuny byłem w 3 sklepach PiP i nic tylko Czarne.
      Czy ktoś je widział w Poznaniu czy tez aby je kupić będe musiał się znowu wybrać do Miłosławia?

      Comment

      • arcy
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 2002.07
        • 7538

        #18
        Ja kupowałem w PiP na Gronowej i na Starym Żegrzu. Jasna Fortuna występuje tylko w wybranych sklepach tej sieci.

        Comment

        • maki
          Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
          • 2003.07
          • 186

          #19
          Niestety Arcy te sklepy zaliczyłem (w przeciagu ostatniego tyg) i nic jasnego nie było....

          Comment

          • arcy
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 2002.07
            • 7538

            #20
            W Piotrze i Pawle w Starym Browarze pojawiło się Żywe z Ambera. Wziąłem sobie butelkę, a w kasie okazało się, że nie jest jeszcze wprowadzone do systemu. Kasjerka poszła się naradzić i wróciła z ciekawym pomysłem - wklepała Żywca. W ten sposób udało mi się kupić Żywe po promocyjnej cenie 2,79

            W jednej skrzynce zaplątał się przypadkiem Specjał Pomorski z Kuntera (występuje w innych sklepach sieci). Przestawiłem go na półkę, na dobrą wysokość. Może dzięki temu ktoś się skusi.

            Comment

            • arcy
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 2002.07
              • 7538

              #21
              Zapytałem w CD Partner (dystrybutor Ambera) o dostępność Żywego. Oto sklepy:

              Piotr i Paweł ul. Gronowa
              Piotr i Paweł - Stary Browar
              Złoty Grosz os. B. Chrobrego
              Maga os. Pod Lipami

              Comment

              • fat_fire
                Kapral Kuflowy Chlupacz
                • 2004.09
                • 80

                #22
                Dzisiaj zauważyłem w 'Piotrze i Pawle' na Rondzie Starołęka piwko Hollandia za 2,49 , nie pogardziłem , nabyłem , nie żałuję....szczerze zachęcam

                Comment

                • yendras
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2001.12
                  • 2052

                  #23
                  W "Piotrze i Pawle" w Pasażu ROndo kończy się termin Young's Special, dzięki czemu cena spadła do 4,99 zł/0,5 l.
                  Dodatkowo są czteropaki pszenicznego Dingslebenera w zestawie z ciężarówką za jakieś dwadzieścia parę zł.

                  Comment

                  • arcy
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    • 2002.07
                    • 7538

                    #24
                    W "Piotrze i Pawle" w Starym Browarze pojawiło się piwo Lwowskie. Wczoraj jasnego już niestety nie było, a ostatniego portera zabrałem ja. Cena, o ile pamiętam, 3,99 zł.

                    Comment

                    • supersklep
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 2005.01
                      • 982

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                      W "Piotrze i Pawle" w Starym Browarze pojawiło się piwo Lwowskie. Wczoraj jasnego już niestety nie było, a ostatniego portera zabrałem ja. Cena, o ile pamiętam, 3,99 zł.

                      A to ciekawe ,zobacz jeśli jest naklejka ,kto to zaczął sprowadzać piwka z Ukrainy


                      Comment

                      • yendras
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2001.12
                        • 2052

                        #26
                        To chyba ta sama firma, która importuje Obołonia. Na dwoim stoisku na targach Polagra Food 2005 mieli Lwiwskie i zapowiadali wprowadzenie tego piwa na rynek.
                        Nawiasem mówiąc dwa dni temu na autostradzie A2 widziałem dwa firmowe zielone tiry Obołonia zmierzające do Poznania. Pewnie nowa dostawa

                        Comment

                        • arcy
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 2002.07
                          • 7538

                          #27
                          Importerem jest Ukraiński Dom Handlowy - www.udh.pl

                          Comment

                          • Jaroslav
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            🍼
                            • 2005.10
                            • 967

                            #28
                            Zaryzykuje stwierdzenie, że Piotr i Paweł na ulicy Promienistej
                            to najlepiej zaopatrzony w zagraniczne piwa punkt w całym Poznaniu.
                            Z polskich piw można wymienić jedynie produkty Namysłowa, a to i
                            tak w puszkach
                            Natomiast podchodząc do półki z piwami zagranicznymi można
                            dostać oczopląsu od piw z każdego niemal zakątku Europy
                            (duży wybór belgijskich specyfików) po piwa z Australii (np. Boag's),
                            Japonii, Nepalu (co prawda na licencji), Tahiti itp.
                            Wszystko pięknie, niestety trzeba dodać do miodu łyżkę dziegdziu - ceny
                            (średnio 15 złotych/piwo). Nie mogłem jednak odmówić sobie zakupu
                            Lwowskiego Portera mniaam

                            Comment

                            • szarpik
                              Kapitan Lagerowej Marynarki
                              • 2002.02
                              • 676

                              #29
                              Dostepne na Promienistej i w Luboniu (chwilowo tylko w dwoch sklepach z tej sieci) jest piwo Kolejorz - polecam
                              ps. sory za brak polskich znaków
                              WWW.EKSTRAKLASA.NET

                              Comment

                              • snorre
                                Kapitan Lagerowej Marynarki
                                • 2006.02
                                • 655

                                #30
                                Ostatnio zauważyłem, że w "PiP" na Rondzie Starołęka jest od kilku tygodni, w (miarę) stałej sprzedaży "Czarne" z Fortuny (2,39), Czarny Smok i Złoty Smok (z powyższej, za 1,89) i Kolejorz z Czarnkowa (ceny nie pamiętam). Miejmy nadzieję, że te piwa zostaną na stałe w asortymencie...
                                Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                                Comment

                                Przetwarzanie...