Łódź, Pomorska 116, Piwa Regionalne (kiedyś Zofmar)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • acid641
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2007.08
    • 26

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kulenrok99
    Czasami jest on także niemiły dla kupujących. U niego to zależy od dnia. A gdzie zasada nasz klient nasz Pan. Pozdrawiam
    He, he, sowicie się uśmiałem! No cóż, w końcu ksywa "Dziad" do czegoś zobowiązuje Widocznie pozostaje Ci przychodzić do Zofmaru jedynie po piwo, a nie na pogawędki Aczkolwiek, trzeba oddać Panu Mareczkowi, że jeżeli ma humor to jak nikt inny potrafi gadać o piwie oraz doradzać zakup. Pozdrawiam
    Minister Piwowarstwa ostrzega: picie piwa koncernowego zabija kubeczki smakowe.

    Magazyn Obywatel | Recenzje książek


    Comment

    • Pancernik
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2005.09
      • 9780

      He, kiedyś, będąc w Łodzi słuzbowo, weszliśmy tam we dwóch z kolegą "ukrawaceni".
      Kolega piwosz był tam pierwszy raz i od nadmiaru wrażeń oszalał. Zapragnął być miły i zagadnął pana Marka: "Czy akceptuje pan karty kredytowe?" Zanim padłem ze śmiechu, rzeczony pan Marek szybko odpowiedział swym stylowym sznapsbarytonem: "Owszem, nie."
      Takie zdarzenia są tam na porządku dziennym i należą do klimatu. Za nie nie zapłaci się kartą MC (jak w reklamie), a jak chcecie mieć miłą obsługę i szansę poskarżenia się do menedżera, poszukajcie sobie najbliższego Tesco. Tam, idąc po dziale z napojami, zatęsknicie do pana Marka...

      Comment

      • Sokół83
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.12
        • 1598

        Pan Marek, jak każdy człowiek pracujący w naszym kraju, ma dni i lepsze gorsze; chłop swoje się narobi, po całym kraju i nie tylko za piwami jeździ i pewnie sporo czasu spędza poza domem, co mu się potem na nastroju odbija; wielu osobom się takie podejście do klienta nie podoba, bo wolą jak ktoś suszy zęby przed nimi jak hostessa na promocji; ja zaś tego człowieka doskonale rozumiem i cenię za bezpośredniość, szczerość i prostolinijność; i zdecydowanie bardziej wolę zachowanie "Grubego" od jednej z kelnerek pewnego łódzkiego pubu, która przychodzi do mnie, uśmiecha się, och i ach, i prawie cycki wywala na wierzch jak chce piwo zamówić, a jak przychodzi do płacenia, to za każdym razem próbuje mnie wywalić na kasę; natomiast w Zofmarze ze 3 razy zdarzyło mi że płaciłem za piwo np. 16zł, kładłem na blat 50zł, brałem odruchowo 4zł do kieszeni i wychodziłem; i za każdym razem obsługa wylatywała za mną ze sklepu, żebym resztę reszty odebrał; no ale różni ludzie, na różne rzeczy uwagę zwracają

        a osobom które uważają, że obsługa w Zofmarze jest niemiła polecam wizytę w sklepie numizmatycznym na Legionów http://www.browar.biz/forum/showpost...&postcount=163
        Z INNEJ BECZKI

        www.fotopolska.eu

        Comment

        • dadek
          Major Piwnych Rewolucji
          🍺
          • 2005.09
          • 4629

          Sokół83, całkowicie się z Tobą zgadzam! Pan Marek to facet konkretny, bezpośredni w kontakcie z klientami. Jeśli ktoś przychodzi pierwszy raz, może odczuwać z jego strony pewną rezerwę, ale jest to sondowanie klienta. Gdy okaże się że klient ma pojęcie o piwie, i jest o czym z nim pogadać, pan Marek otwiera się na oścież i wtedy bardzo ciężko jest opuścić jego sklep. Ani się człowiek obejrzy, a na wymianie piwnych wieści i poglądów mija godzina. Przy kolejnych wizytach już się jest witanym jak dobry znajomy. Nic to, że rośnie kolejka a jakiś pan z czerwonym nosem domaga się sprzedania jakiegoś tyskacza w konserwie. Zostanie skomentowany przez pana Marka, cyt.: "Zenek (czy jakoś tam), ja tu rozmawiam z ludźmi co po PIWO z Warszawy przyjechali, a ty mi tu z jakimś Tyskim wyjeżdżasz! Poczekaj, nie pali się". Panie Marku, każdy piwosz to powie: bądź pan dalej sobą i rób pan swoje! My to doceniamy!

          Comment

          • tomaniu86
            Szeregowy Piwny Łykacz
            • 2007.12
            • 11

            "Owszem, nie" wymiata

            Szacun wielki dla Pana Marka, vel "grubego" !
            Pozdrowienia od stałego klienta dla Pana Marka i całej załogi sklepu "Zofmar", szkoda że tam skąd pochodze nie ma takiego sklepu

            Comment

            • Sokół83
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2004.12
              • 1598

              w sklepie kolejna porcja nowości:
              - Bernard, Ox 14°
              - Černá Hora: Kern 10° i Moravské Sklepní 10°
              - Holba, Vánoční Šerák 13,5°
              - Janacek, Svetle Kvasnicowe 10°
              - Gambrinus Excelent 11°
              - Velké Březno, Březňák Světle 10°
              - Strankonice, Král Šumavy 5,5%

              w dalszym ciągu są piwa z Relakspola
              po dłuższej przerwie pojawił się Komes z Fortuny
              Z INNEJ BECZKI

              www.fotopolska.eu

              Comment

              • milan1899
                Kapral Kuflowy Chlupacz
                • 2008.06
                • 57

                Czy jakieś zestawy ze szkłem pojawily sie ostatnio?

                Comment

                • Pancernik
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  🥛🥛🥛🥛🥛
                  • 2005.09
                  • 9780

                  Wczoraj zastałem półki lekko przewietrzone, może to efekt robienia przez klientów zapasów na ferie?
                  Wyjątkowo niewielki wybór piw niemieckich, polski asortyment trzyma poziom, ale bywało już znacznie lepiej (wiem, człowiek/klient narowieje z czasem, fakt...).
                  Dla wielbicieli belgijskich napitków (chyba?) atrakcje, na górnej półce naliczyłem co najmniej kilkanaście różnych flasz dużych kalibrów (nie znam się, więc nie opisuję).
                  Kolejne miejsce w Łodzi, gdzie brak śladów istnienia lokalnego browaru . Zajrzę pod koniec ferii, może będzie (jeszcze) lepiej?

                  Comment

                  • acid641
                    Szeregowy Piwny Łykacz
                    • 2007.08
                    • 26

                    Rzeczywiście zwykle brak miejscowych trunków. Ale od czasu do czasu pojawiają się Porter i chyba Cork. Cóż, Pan Marek mówi wprost, że klientela o Browary Łódzkie pyta bardzo rzadko
                    Minister Piwowarstwa ostrzega: picie piwa koncernowego zabija kubeczki smakowe.

                    Magazyn Obywatel | Recenzje książek


                    Comment

                    • Sokół83
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2004.12
                      • 1598

                      nowości:
                      - Birżu, 1686 Jubiliejinis (w ciekawej litrowej butelce)
                      - Piwo Kąpielowe z BOSSa 3l za 23,50zł
                      - Rebel, Svatecni
                      - Lobkowicz, Vévoda
                      - Oettinger, Oettinger Gold 2,30zł
                      - Kormoran, Gold Pils

                      chyba na stałe zagościły piwa z Korebu:
                      - Miodowe
                      - Herbowe

                      pojawiły się również dwa portery w 0,5l - z Ciechanowa i Zduńskiej Woli (do tej pory były tylko 0,33l)

                      cały czas są Relakspole
                      oprócz tego świeża dostawa z Niemiec
                      Z INNEJ BECZKI

                      www.fotopolska.eu

                      Comment

                      • Pancernik
                        Pułkownik Chmielowy Ekspert
                        🥛🥛🥛🥛🥛
                        • 2005.09
                        • 9780

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83
                        ...oprócz tego świeża dostawa z Niemiec
                        Pamiętasz może, co wjechało? Może uda mi się jutro rano "przelecieć" przez Łódź...

                        Comment

                        • Pancernik
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          🥛🥛🥛🥛🥛
                          • 2005.09
                          • 9780

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik
                          Pamiętasz może, co wjechało? Może uda mi się jutro rano "przelecieć" przez Łódź...
                          Przeleciałem... "Zadołowałem" w garażu ze dwadzieścia ciekawych flaszek z Germanii, będzie się działo... . Ale ja nie o tym.
                          Kupiłem także "Mazowieckie NP" i "Granda", pierwsze po PLN 1,80, a drugie po PLN 3,00 . Nie wnikam w mechanizmy, zdrowie Pana Marka!

                          Comment

                          • woosaa
                            Major Piwnych Rewolucji
                            🍼🍼
                            • 2005.07
                            • 1553

                            Witam.Czy jest może coś z Gościszewa?Ewentualnie w innych sklepach w Łodzi? PZDR
                            mb WOS

                            Comment

                            • kogra
                              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                              • 2005.03
                              • 139

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa
                              Witam.Czy jest może coś z Gościszewa?Ewentualnie w innych sklepach w Łodzi? PZDR
                              W poniedziałek było Naturalne, Naturalne niefiltrowane i Rycerz

                              Comment

                              • woosaa
                                Major Piwnych Rewolucji
                                🍼🍼
                                • 2005.07
                                • 1553

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kogra
                                W poniedziałek było Naturalne, Naturalne niefiltrowane i Rycerz
                                Dzięki Wielkie
                                mb WOS

                                Comment

                                Przetwarzanie...