Łódź, Pomorska 116, Piwa Regionalne (kiedyś Zofmar)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2002.10
    • 6964

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bobikow
    ,przepiękny smak (...) i aromat!
    Takiego jeszcze nie widziałem...
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • Tapir
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      • 2009.10
      • 730

      W czwartek będę przejeżdżał przez Łodź, chyba znajdę trochę czasu, żeby zajrzeć do Zofmaru. I tutaj moje pytanie czy ktoś jest w miarę na bieżąco z ofertą? Bo czasu będę miał mało...

      Na pewno zależy mi na wędzonkach z Bambergu, pszenicznym Primatorze, nie obraziłbym się na kilka butelek z Gościszewa - czy te piwa w tej chwili są dostępne?

      Przy okazji, niech ktoś wskaże coś ciekawego (choć niekoniecznie rujnującego portfel)z aktualnej oferty czego nie dostanę w stolicy.
      Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

      Comment

      • Sokół83
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.12
        • 1598

        www.google.pl ----> zofmar ----> tel. 42 678 08 02
        Z INNEJ BECZKI

        www.fotopolska.eu

        Comment

        • Tapir
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 2009.10
          • 730

          ok, w ten sposób mogę sprawdzić dostępność tego, co mnie interesuje. A druga część posta?
          zwyczajnie nie będę miał czasu wpatrywać się w półki i sprawdzać, co już gdzieś jest do kupienia a co nie. Proszę o w miarę konkretne typy bo czasu będę miał tyle żeby wejść, poprosić o konkretne piwo, zapłacić i wyjść. Prośba może odrobinę upierdliwa ale proszę o pomoc
          Last edited by Tapir; 18-11-2009, 00:07. Powód: literówka
          Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2004.06
            • 6310

            Problem w tym, że repertuar w Zofmarze jest dość dynamiczny. Nie da się podać asortymentu, bo już parę godzin później może być nieścisły. Niemniej rozejrzenie się po półkach nie powinno Ci zająć dużo czasu, możesz chyba wybierać na bieżąco.
            Skoro jednak chcesz podpowiedzi, to przynajmniej napiszę Ci gdzie czego szukać
            Wędzonki z Bambergu na samej górze regału po lewej stronie.
            Primatory naprzeciwko wejścia na dole.
            Gościszewo (Naturalne filtrowane i niefiltrowane) po prawej stronie, bodajże prawy regał od okna.
            Z rzeczy niedostępnych w stolicy na pewno masz całą gamę niemieckich Weizenów (naprzeciwko wejścia, na wysokości wzroku).
            Wystarczy, czy Ci rozrysować?

            Comment

            • Seta
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 2002.10
              • 6964

              ech...
              Nie dziwi, że w Łodzi nie za wielu piwowarów - też by mi się nie chciało robić...
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • Pancernik
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                🥛🥛🥛🥛🥛
                • 2005.09
                • 9780

                Tapir, kupuj w Zofmarze także to, co jest w W-wie, bo ceny tam są z reguły bezkonkurencyjne . Będę tam w sobotę .

                Comment

                • sibarh
                  PremiumUżytkownik
                  🥛🥛🥛
                  • 2005.01
                  • 10386

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tapir
                  ....zwyczajnie nie będę miał czasu wpatrywać się w półki i sprawdzać, co już gdzieś jest do kupienia a co nie. Proszę o w miarę konkretne typy .....
                  Fajny tekst. Mi ostatnio zakupy zajeły 15 minut. Pokazywałem paluchem i szef pakował mi do do kartonu. Uważam ze ceny są przystępne, nawet ....bardzo.
                  Last edited by Maggyk; 18-11-2009, 20:50. Powód: poprawiono cytowanie
                  2800 nowe piwa opisałem na forum
                  Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                  Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                  Comment

                  • Tapir
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    • 2009.10
                    • 730

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                    Wędzonki z Bambergu na samej górze regału po lewej stronie.
                    Primatory naprzeciwko wejścia na dole.
                    Gościszewo (Naturalne filtrowane i niefiltrowane) po prawej stronie, bodajże prawy regał od okna.
                    Z rzeczy niedostępnych w stolicy na pewno masz całą gamę niemieckich Weizenów (naprzeciwko wejścia, na wysokości wzroku).
                    Wystarczy, czy Ci rozrysować?
                    Wystarczy Dziękuję za wskazówki
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik
                    Tapir, kupuj w Zofmarze także to, co jest w W-wie, bo ceny tam są z reguły bezkonkurencyjne . Będę tam w sobotę .
                    ustaliłem sobie pewien limit, bo przed wypłatą jestem ale coś czuję, że zrobię małe zapasy
                    Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                    Comment

                    • Sokół83
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2004.12
                      • 1598

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta
                      ech...
                      Nie dziwi, że w Łodzi nie za wielu piwowarów - też by mi się nie chciało robić...
                      no dokładnie obiecałem sobie że jak zacznę pracować wezmę się za warzenie piwa - ale po co skoro ledwie się wyrabiam z próbowaniem nowych piw ze sklepu od Grubego
                      Z INNEJ BECZKI

                      www.fotopolska.eu

                      Comment

                      • Tapir
                        Kapitan Lagerowej Marynarki
                        • 2009.10
                        • 730

                        Byłem, widziałem, zrobiłem małe zakupy.

                        Wybór robi wrażenie (chociaż zdaje mi się, że Niemcy lekko przebrane) ale prawdziwy szok to ceny. Przy cenach z Wawy wizyta w Zof-Marze to okazja życia Grand za 3.10, Primator pszeniczny za 2.80 i wiele innych bardzo sympatycznie wycenionych piw Dobrze, że miałem tak mało miejsca w samochodzie bo skończyłoby się wyczyszczeniem portfela a tak wydałem tylko 4 dychy

                        szkoda tylko, że akurat nie było Schlenkerli, ma wrócić za 2 tygodnie niestety dla mnie to była tylko jednorazowa wizyta bo byłem przejazdem, nie mam innej możliwości zawitania do Łodzi.
                        Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                        Comment

                        • Rycho_128
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2007.03
                          • 1054

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tapir
                          Grand za 3.10
                          No to ja się przeprowadzam z Gdańska do Łodzi w trybie natychmiastowym
                          Gdański Browar WaRy
                          Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                          Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                          Comment

                          • Pendragon
                            Generał Wszelkich Fermentacji
                            🥛🥛🥛
                            • 2006.03
                            • 13952

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128
                            No to ja się przeprowadzam z Gdańska do Łodzi w trybie natychmiastowym
                            Może będziesz musiał już w tę niedzielę
                            Znaczy się przeprowadzić, a gdzie, to już inna kwestia.
                            Last edited by Pendragon; 19-11-2009, 21:53.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Pancernik
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              🥛🥛🥛🥛🥛
                              • 2005.09
                              • 9780

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tapir
                              szkoda tylko, że akurat nie było Schlenkerli, ma wrócić za 2 tygodnie niestety dla mnie to była tylko jednorazowa wizyta bo byłem przejazdem, nie mam innej możliwości zawitania do Łodzi.
                              Tapir, wędzonki widziałem ostatnio w piaseczyńskiej Almie, inna sprawa, że (o ile kojarzę) za ok. 11 zeta...
                              A że Niemcy przebrane... może to i dobrze, odkąd z powodu diety ograniczyłem spożycie, zapasy "garażowe" mi rosną... Zobaczę i tak, może do soboty coś dojedzie?

                              Comment

                              • Tapir
                                Kapitan Lagerowej Marynarki
                                • 2009.10
                                • 730

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik
                                A że Niemcy przebrane... może to i dobrze
                                dobrze, bo inaczej bym się całkiem spłukał, zostawiłbym pasażera w Łodzi a na fotelu jechałoby piwo

                                A cena z Almy za Schlenkerlę jest jak dla mnie przegięta Trzeba będzie przed świętami jeszcze raz do Łodzi uderzyć, tym razem z pełnym portfelem i pustym autem
                                Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                                Comment

                                Przetwarzanie...