Łódź, Pomorska 116, Piwa Regionalne (kiedyś Zofmar)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jurandofil
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    🍼
    • 2007.10
    • 977

    Ale nie obywa się bez zgrzytów.
    Wczoraj obsługująca nie odliczyła mi kaucji za butelki. Prześledziłem paragon i poprosiłem o konsultację. Bez słowa otrzymałem drugi paragon na kwotę minus 13,70 i oczywiście gotówkę (25 butelek czeskich i trzy polskie).
    Wzmiankę tę polecam uwadze szczególnie tym, którzy przybywają po większą partię flaszek do Zofmaru.
    Sytuacja ta nie wydała mi się przypadkowa, co tym bardziej martwi.
    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2004.06
      • 6310

      Ja wprawdzie zawsze mam odliczaną kaucję za zwracane butelki, ale zazwyczaj obsługa "zapomina', by nie doliczać kaucji za świeżo zakupione piwa w butelkach niezwrotnych.

      Comment

      • Tapir
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 2009.10
        • 730

        Ja zawsze płaciłem w ten sposób, że zwrócone butelki (wszystkie) były na jednym paragonie a piwa wraz z kaucją za nie na drugim (ale oba paragony były potem zsumowane) więc kłopotu nie było, a jeśli już tam jestem to mam co najmniej skrzynkę pustych czeskich ze sobą. Ostatnio zawsze obsługiwała nas młoda brunetka z krótkimi włosami, nigdy kłopotu nie było. Może to kwestia tego, że przyjeżdżam zazwyczaj z jakąś ekipą i najpierw zwracam butelki, potem koledzy kupują a na końcu dopiero ja, jak już zdążę się namyśleć płacę za swoje piwa.
        Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

        Comment

        • zami83
          Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
          • 2010.08
          • 116

          Przeczytałem spory kawałek dyskusji i powiem, że miło mi się zrobiło na sercu.
          Fajnie jest pracować w sklepie, który daje przyjemność klientom

          Co do kaucji to muszę usprawiedliwić trochę dziewczyny... zwłaszcza w chwili kiedy stoi dożo osób w kolejce. Myślę, że zawsze można przypomnieć o oddanych opakowaniach przy zakupie. My - chłopaki z hurtowni, nie zawsze mamy czas, żeby pomóc dziewczynom...

          Kaucja za opakowania bezzwrotne? Powiedź do którego piwa została Ci doliczona kaucja. Z tego co wiem, kategorycznie nie są przyjmowane butelki po Amberowskim Koźlaku i "zielone" po Perełkach.
          Zofmar - hurt-detal
          Łódź, ul. Pomorska 116
          Godziny otwarcia:
          pon-sob: 900-2100
          niedziela: 1200-2000
          Jesteśmy na facebook`u (ZofMar Łódź)
          GG: 36639313

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2004.06
            • 6310

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zami83
            Kaucja za opakowania bezzwrotne? Powiedź do którego piwa została Ci doliczona kaucja.
            Teraz już do końca nie pamiętam, ale chyba były to jakieś Grybowy. Poza tym Kormorany nie zawsze są w zwrotnych ŻGB lub PP, tylko w cienkościennych bezzwrotnych (nie pamiętam nazwy modelu butelki) i zdarzyło mi się płacić za nie kaucję.

            Zofmar pozostaje jednak oczywiście moim ulubionym sklepem. Wprawdzie w warszawskiej Rodzince Bis jest większy wybór polskich, ale Zofmar bije ją ceną, a poza tym ma niesamowitą ilość piw czeskich. Przydałoby się jednak więcej niemieckich, zwłaszcza koźlaków. Wiem, że czasami rzucana jest większa ilość niemieckich, ale przy moich sporadycznych przyjazdach z Warszawy rzadko na nie trafiam.

            Comment

            • zami83
              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
              • 2010.08
              • 116

              Cóż, w sklepie ze zwrotem tych butelek nie ma problemu. Jak sam zauważyłeś, Kormoran leje w co popadnie . Przy następnej wizycie możesz zabrać buteleczki ze sobą i nie będzie problemu ze zwrotem kasy za nie.

              Niemieckie piwa maja zawitać jakoś teraz (najbliższy tydzień - początek). Ale co, i ile to nie mam pojęcia.

              "Młody szef" planuje wykupienie Premium Member więc prawdopodobnie będą podawane nowości na bieżąco.
              Zofmar - hurt-detal
              Łódź, ul. Pomorska 116
              Godziny otwarcia:
              pon-sob: 900-2100
              niedziela: 1200-2000
              Jesteśmy na facebook`u (ZofMar Łódź)
              GG: 36639313

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2004.06
                • 6310

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zami83
                Cóż, w sklepie ze zwrotem tych butelek nie ma problemu. Jak sam zauważyłeś, Kormoran leje w co popadnie . Przy następnej wizycie możesz zabrać buteleczki ze sobą i nie będzie problemu ze zwrotem kasy za nie.

                Niemieckie piwa maja zawitać jakoś teraz (najbliższy tydzień - początek). Ale co, i ile to nie mam pojęcia.

                "Młody szef" planuje wykupienie Premium Member więc prawdopodobnie będą podawane nowości na bieżąco.
                No dobrze, następnym razem zabiorę te buteleczki. W razie czego mam Twoje słowa na piśmie
                Może uda mi się zajrzeć w przyszły weekend, oby coś jeszcze zostało z niemieckich.
                Bieżące informacje młodego szefa bardzo by się przydały. Wtedy jednak ciężej będzie coś upolować, bo będzie szybciej znikać

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  🍼
                  • 2004.05
                  • 5617

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zami83
                  "Młody szef" planuje wykupienie Premium Member więc prawdopodobnie będą podawane nowości na bieżąco.
                  To do tej pory proponuje wstrzymać się z wypowiedziami dotyczącymi asortymentu sklepu.
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • dadek
                    Major Piwnych Rewolucji
                    🍺
                    • 2005.09
                    • 4629

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                    Poza tym Kormorany nie zawsze są w zwrotnych ŻGB lub PP, tylko w cienkościennych bezzwrotnych (nie pamiętam nazwy modelu butelki) i zdarzyło mi się płacić za nie kaucję.
                    Kormoran traktuje te butelki jako zwrotne dlatego płaciłeś kaucję. Nie musisz ich wozić do Zofmaru bo spokojnie je oddasz także w Warszawie (np. w Piwoszu czy Rodzince bis). Także w Kauflandzie są one zwrotne, Kiper nalewa do nich Ambrosius'y.

                    Comment

                    • Sokół83
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2004.12
                      • 1598

                      dość długo nie było mnie w sklepie, pojawił się oczywiście Lwówek, Raciborskie i Maciejowe z Ciechanowa oraz Chodovar, Paserak (jasna 10tka)

                      poza tym większa niż zwykle dostawa piw z Niemiec, w dużej mierze z małych browarów (rodzinnych bądź nawet restauracyjnych); tym razem oprócz weizenów są też pilsy, dunkle, kellery i inne; większość 5-6zł + kaucja

                      zakupiłem sobie:
                      - Goller, Rauchbier (jasna wędzonka)
                      - Rossdorfer, Urbrau
                      - Zirndorf, Keller Bier
                      Z INNEJ BECZKI

                      www.fotopolska.eu

                      Comment

                      • zami83
                        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                        • 2010.08
                        • 116

                        Sklep ZofMar jest już na Facebook`u
                        Zofmar - hurt-detal
                        Łódź, ul. Pomorska 116
                        Godziny otwarcia:
                        pon-sob: 900-2100
                        niedziela: 1200-2000
                        Jesteśmy na facebook`u (ZofMar Łódź)
                        GG: 36639313

                        Comment

                        • Twilight_Alehouse
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2004.06
                          • 6310

                          Wracając jeszcze do tematu butelek, w sobotę miałem pewne problemy z przekonaniem ekspedientki, że butelka typu "Ceske Pivo" jest u was zwrotna Cała reszta już w porządku.

                          Comment

                          • Twilight_Alehouse
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2004.06
                            • 6310

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zami83
                            Sklep ZofMar jest już na Facebook`u
                            Nawet podwójnie. Zdecydujcie się na jedno: albo profil osobowy, albo strona sklepu. Wolę dodać sobie jedno niż dwa

                            Comment

                            • Pancernik
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              🥛🥛🥛🥛🥛
                              • 2005.09
                              • 9780

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83
                              ...poza tym większa niż zwykle dostawa piw z Niemiec, w dużej mierze z małych browarów (rodzinnych bądź nawet restauracyjnych); tym razem oprócz weizenów są też pilsy, dunkle, kellery i inne; większość 5-6zł + kaucja
                              Też dawno mnie tam nie było, i już od wejścia micha mi się cieszyła na widok wielu nieznanych mi wcześniej etykiet, zdobiących w większości butelki z krachlą. To mogło oznaczać tylko jedno: "Niemcy we wsi!" .

                              Niestety, pani ekspedientka (blond) nienerwowo rozmawiała przez telefon, nieudolnie próbując przeliterować komuś niemieckie nazwy piw i browarów, przez co wyprodukowała dziesięcioosobową, lecz grzeczną i zdyscyplinowaną kolejkę... Po zakończeniu rozmowy bez słowa wróciła do liczenia butelek zwrotnych i wtedy chyba ze zdumieniem odkryła, że sklepik jest naje..., jak stodoła po żniwach .

                              Comment

                              • krzysiek2006
                                Kapral Kuflowy Chlupacz
                                • 2006.05
                                • 37

                                Właśnie ze względu na tą Panią ekspedientkę zrezygnowałem z zakupów w Zofmarze. Patrząc jak ona się męczy za ladą i jak traktuje z lekceważeniem klientów to wolę jechać do innego sklepu w Łodzi. Całe szczęście jest ich więcej. Już wolę jechać do Piwoteki.

                                Comment

                                Przetwarzanie...