Łódź, Pomorska 116, Piwa Regionalne (kiedyś Zofmar)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Twilight_Alehouse
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2004.06
    • 6310

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83
    Kilkenny (po 5,20 w życiu tak tanio nie widziałem )
    W Geancie na Włókniarzy, tj, Jana Pawła II, bodajże za 4,37.
    4pak jakiś niemieckich z modelem ciężarówki firmowej
    To są Weltenburgery.
    z Polskich: Okocim Zagłoba, Zwierzyniec, Perła Chmielowa, Pils, Irish i Cherry z Koromrana, zwiększył sie asortyment z Juranda, niestety zniknęło Noteckie
    I oczywiście w stałej ofercie Ciechan niepasteryzowany zwykły i mocny. Jak dla mnie podstawowe piwo w tym sklepie

    Comment

    • mr-perez
      † 1971-2008 Piwosz w Raju
      • 2005.09
      • 514

      #32
      To ja 3 lata urzeduje na Pomorskiej i dzis dopiero sie dowiaduje o takich rzeczach. Jutro z rana ruszam tam po kapsle. Oj znam jednego kapslarza z Pomorskiej ;-))), pzdr.
      RTS WIDZEW
      www.kapsle.piwko.pl

      Comment

      • dyrektor
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2005.05
        • 1039

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
        W Geancie na Włókniarzy, tj, Jana Pawła II, bodajże za 4,37.

        To są Weltenburgery.

        I oczywiście w stałej ofercie Ciechan niepasteryzowany zwykły i mocny. Jak dla mnie podstawowe piwo w tym sklepie
        hmm z tego co mi wiadomo, a wczoraj rozmawiałem z "browarem" coś im się pokićkało z niepasteryzowanymi i dopiero na dniach uruchamiają znów produkcję.... .
        Mam nadzieję (i obiecane) iż w Trójmieście niepasteryzowane (Wyborne i Mocne) będzie w przyszłym tygodniu
        http://www.for-nails.pl/
        http://stanbud.biz/
        https://www.facebook.com/pages/Sklep...89562121174566

        Comment

        • mste
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2005.01
          • 152

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83
          niestety zniknęło Noteckie

          Jutro ma przyjechać kilka skrzyneczek, a w ogóle jak zachodzicie do "dziada" to mozecie poagitować za Reginą

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2004.06
            • 6310

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyrektor
            hmm z tego co mi wiadomo, a wczoraj rozmawiałem z "browarem" coś im się pokićkało z niepasteryzowanymi i dopiero na dniach uruchamiają znów produkcję.... .
            Mam nadzieję (i obiecane) iż w Trójmieście niepasteryzowane (Wyborne i Mocne) będzie w przyszłym tygodniu
            Ciechan Wyborny niepasteryzowany kupowany w sobotę smakował... no, niepasteryzowanie Nie wiem więc co im się pokićkało, ale mam nadzieję, że do Łodzi dotarł porządny towar.

            Comment

            • mr-perez
              † 1971-2008 Piwosz w Raju
              • 2005.09
              • 514

              #36
              Bylem tam juz 3 razy. Jest super . Sklep jest OK a wlasciciel jeszcze lepszy . Cała nasza skromna, aczkolwiek prężna firma sie tam zaopatruje ;-))) .W ciągu trzech wizyt zakupilismy okolo 30 piwek, ktorych jeszcze nigdy nie udalo nam sie dowieżć do domu , bo zawsze spożywamy po drodze (oprócz kierowcy). Zawsze zaczynamy od Ciechana niepasteryzowanego , a potem to co sie zaczerpnie dłonią z czarodziejskiej torby ;-)))
              RTS WIDZEW
              www.kapsle.piwko.pl

              Comment

              • theborys
                Szeregowy Piwny Łykacz
                • 2006.01
                • 14

                #37
                Ja delikatnie tez moge polecic ten sklepik. Ciechan dostepny stale lub bardzo czesto- niepasteryzowany oczywiscie. Noteckie niestety zadziej. Zawsze znajde tam cos ciekawego. Co do nazwy to gosc ze wzgledu na posture i sympatyczna osobowosc zasluguje na swoja
                ksywke Super Mario- tak nazywaja go dostawcy z hurtu. Polecam fanom piwa z lodzi.

                Comment

                • MLT
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2003.12
                  • 1045

                  #38
                  Wstąpiłem jadąc na narty i zdecydowanie polecam. Zakupiłem ponad 10 nowych piw.

                  Comment

                  • Dreamer
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2003.05
                    • 1576

                    #39
                    Z nowości zauważyłem dziś m.in. łotewskie Rigas Sevišķais, opisywane tutaj. Bardzo fajne piwko po sympatycznej cenie 3,50 zł. No i Super Mario robi ostre podejście pod pszeniczną Reginę. Pewnie będzie już wkrótce.
                    Blog: Piwna Brytania

                    Comment

                    • Twilight_Alehouse
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2004.06
                      • 6310

                      #40
                      Też widziałem dziś to łotewskie, ale postanowiłem wreszcie spróbować kilku Felsen Brau, a z uwagi na przemieszczanie się komunikację miejską nie brałem już nic więcej. Mam nadzeję, że jeszcze zdążę No i oczywiście cieszę sie z perspektyw na Reginę.

                      Comment

                      • mste
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2005.01
                        • 152

                        #41
                        Tucher w Łodzi

                        Właśnie wróciłem od Dziada i mam ciekawe wiadomości;
                        w środę ma przyjechać dostawa całego asortymentu Tucher. Podobno mają być też zestawy 2 piwa + szklanica do przeniczniaków, oraz promocja do kilku (ok. 6 piw szkło firmowe gratis). Najprawdopodobniej to będzie ten zestawik :

                        Około środy ma dojechać także nowa partia pysznego Noteckiego.

                        Comment

                        • Borysko
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2004.02
                          • 1144

                          #42
                          Noteckie.... stęskniłem się. Mam nadzieję, że nie zniknie od razu.

                          Comment

                          • Dreamer
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2003.05
                            • 1576

                            #43
                            Wydarzenie w Łodzi! Pojawił się Kolejorz z Czarnkowa ofiarnie ściągnięty przez Dziada po długotrwałych nagabywaniach ( ). Wypatrzony przez Mste, zakupiony w ilościach półhurtowych ... ale jeszcze sporo zostało dla chętnych. Poza tym nowa partia małego Zwierzyńca, przegląd Tuchera, no i Noteckie (jasne i ciemne) w standardzie.
                            Blog: Piwna Brytania

                            Comment

                            • Twilight_Alehouse
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2004.06
                              • 6310

                              #44
                              U Dziada wylądowała dziś petycja okocimska. Łodziaki, do dzieła!

                              Comment

                              • theborys
                                Szeregowy Piwny Łykacz
                                • 2006.01
                                • 14

                                #45
                                Dla smakoszy piwa z Ciechanowa pojawiła się ciekawostka w postaci dwóch piw tego browaru wyprodukowanych specjalnie na rynek Kaszubski. Oba pasteryzowane, mocne 7,8% i zdaje mi się 6,5%. Fajne etykiety i nazewnictwo: Kaszebski Speciał i Kartuski Mnich, o ile nie przekręciłem nazwy, bo są pisane gwarą Kaszebską. Polecam, naprawdę niezłe- jak to Ciechanów.

                                Comment

                                Przetwarzanie...