Gościszewo, [AleBrowar] Naked Mummy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Javox
    PremiumUżytkownik
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2009.11
    • 6322

    #46
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Lekko mętna herbata /średnia/. [3.5]
    Piana: Większa to tylko startowa. Dużo drobnego lacingu. Niepełna obwódka. [3]
    Zapach: Słodkie lekarstwa, multiwitamina na żywicy i odrobinie cytrusa. [3]
    Smak: Pije powoli może ta słodka ciężka przenikliwość jakoś się ułoży ;|).
    Gorzki cynamon i chyba ziele angielskie dominują. Karmelowość z sosem sojowym to drugi plan. [3]
    Wysycenie: Średnie. [3.5]
    Opakowanie: Ale zakazana morda na pomarańczowym sygnałowym. [3]
    Uwagi: Raczej ciężko pijalne, nie jest jakieś specjalnie nie dobre ale do smaku długo się trzeba przyzwyczaić. Pewnie znajdą się wielbiciele tego smaku. Data 15 XII 14.

    Moja ocena: [3.05]
    Attached Files
    Last edited by Javox; 2014-11-03, 11:03.

    Comment

    • bojano
      Kapral Kuflowy Chlupacz
      • 2013.01
      • 55

      #47
      Wpadka? Sabotaż? Nie wiem co to za piwo, ale to nie Ale'Naked'Dynia, które pamiętam z poprzednich lat. Nowa chemiczno-apteczna wersja do mnie nie przemawia... chyba, że z racji niedawnej abstynencji, kubki smakowe płatają mi figla

      Comment

      • lotus
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2013.01
        • 89

        #48
        Kolor : Herbaciany (4)
        Piana : Na początku spora , szybko znikająca .(3)
        Zapach: Cynamon, goździki ,ziele angielskie (3,5)
        Smak : O dziwo smakuje mi, dosłowność, przyjemna goryczka , przyprawowe nuty , Baaardzo pijalne (śmignęło mi ) (4,5)
        Wysycenie - OK . Nie za duże , nie za małe , przyjemnie czuć bąbelki gazu na języku .(4)
        Opakowanie : Czemu butelka nie świeci mi w nocy . Pierwsza wersja fluorescencyjna byłą "ciekawsza"(3)

        Moja Ocena (3,75)

        Comment

        • yoxik
          Porucznik Browarny Tester
          • 2012.10
          • 427

          #49
          Gościszewo, [AleBrowar] Naked Mummy

          warka na 2014r

          Piana słaba niska i szybko się redukuje choć ładnie krążkuje na szkle. Kolor bursztyn mętny. Aromat słodko-korzenny lekko mdły. Smak jest słodycz i mieszanka przyprawowa dająca specyficzny smak ciasta dyniowego. poza tym ściągająca za duża karmelowość, alkohol ukryty goryczka wyraźna nie przeszkadza. piwo nie powala smakiem jest inne świąteczne do wypicia raz w roku.
          Również tutaj
          https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

          Comment

          • Dzoshu
            Porucznik Browarny Tester
            • 2013.12
            • 496

            #50
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Bursztynowy, zamglony. [4.5]
            Piana: Średnie bąbelki, oblepia szkło. [4]
            Zapach: Kwiatowy, cukierkowy, przyprawowo-ostry. Po ogrzaniu lekkie skojarzenie z jodyną ale nic z rzeczy odrzucających. [3.5]
            Smak: Słodki syrop na kaszel, landrynka po chwili przyprawowa ostrość i średnio-wysoka herbaciana goryczka na finiszu. [4]
            Wysycenie: Niskie, odpowiednie. [4]
            Opakowanie: Jak na AleBrowar! przystało - fajny artwork i dokładne info. [4.5]
            Uwagi: Bardzo fajna interpretacja stylu. Czuć, że to coś zupełnie innego, nietypowego i oferującego intensywne doznania (porównując np. do takiego Dyniamitu od Pinty) - co niestety może odstraszyć co niektórych (vide fanowski Smoky Joe).

            Moja ocena: [3.875]

            Comment

            • pavlo11111
              Kapral Kuflowy Chlupacz
              • 2014.11
              • 78

              #51
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Zamglony bursztyn [4.5]
              Piana: Drobne pęcherzyki, długo utrzymuje się na piwie; łatwo ją pobudzić; nie zdobi szkła [4.5]
              Zapach: Głównie przyprawy (imbir, gałka) i słodkość; zapach niezbyt intensywny [3.5]
              Smak: Przyjemna goryczka (chociaż sprawie lekko alkoholowe wrażenie), piwo nie jest przesadnie słodkie, na finiszu ciekawie ostre i przyprawowe [4]
              Wysycenie: Brak zastrzeżeń [5]
              Opakowanie: Klasyczne AleBrowarowe [4]
              Uwagi:

              Moja ocena: [3.95]

              Comment

              • Klatak
                Porucznik Browarny Tester
                • 2014.07
                • 431

                #52
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Ciemny bursztyn wchodzący w miedziany ze średnim zmętnieniem. [4.5]
                Piana: Dość obfita, drobno zbudowana, trwałosć nieco powyżej średniej, przyzwoicie zdobi szkło. [4.5]
                Zapach: Dość intensywny przyprawowy (z dominacją imbiru, ziela angielskiego i gałki) z nutką słodową w słodkich stylu karmel przełamany wanilią. Ciekawy i przyjemny. [4.5]
                Smak: Na początku słodko-waniliowe, później dość długa nuta przyprawowa (głównie ziele i gałka), a na finiszu przyjemna ziołowa goryczka na średnim poziomie. Pijalność średnia do dobrej. [4]
                Wysycenie: Trochę powyżej średniego. [4]
                Opakowanie: Kolorystyka jest ok, ale ta mumia mogła by być jakaś inna, szkoda że w tegorocznej warce nie ma fosforescencyjnej etykiety. Oczywiście komplet informacji. [4]
                Uwagi: Warka z datą do 15..12.2014 (pite 7 dni po terminie, przechowywane w lodówce od dnia premiery). Całkiem przyzwoite piwo, nieźle przyprawione, z odpowiednią goryczką. Jednak jeżeli ktoś nie jest fanem imbiru lub gałki muszkatołowej raczej nie powinien po nie sięgać.

                Moja ocena: [4.25]

                Comment

                Przetwarzanie...