Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pracownia Piwa, Hey Now

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pavlo11111
    Member
    • 11-2014
    • 78

    #61
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Mętne, kolor ciemno-słomkowy; jasno-złoty [4]
    Piana: Bardzo dobra, długo utrzymuje się na piwie, ładnie zdobi szkło [4.5]
    Zapach: Piękne cytrusy, słodkie owoce tropikalne, kolendra, przyjemny i orzeźwiający [4.5]
    Smak: Bardzo dobry i orzeźwiający. Wyczuwalne owoce, typowo pszeniczne elementy a także lekka ale zauważalna goryczka [4.5]
    Wysycenie: Odrobinę za wysokie [4.5]
    Opakowanie: Ogólnie całkiem dobre, chociaż minus na pewno za brak dokładnego składu oraz z kapsel 'golas' [4]
    Uwagi: Idealne piwo na na ciepłe dni, bardzo dobrze orzeźwia

    Moja ocena: [4.45]

    Comment

    • yassmen
      Senior
      • 11-2012
      • 288

      #62
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Zmętnione, lekko spatynowane złoto. [4.5]
      Piana: Nie da się nie zauważyć. Po nalaniu 2/3 szklanki to piana. Gruby pęcherz, szybko się redukuje, średnio trwała. Poza bombą wysyceniową - zupełnie OK. [4]
      Zapach: Zdecydowany, intensywny aromat amerykańskich chmieli dominuje nad całym bukietem. Są cytrusy, jest trochę słodkich, tropikalnych owoców oraz żywica. Słodowo-zbożowa podstawa obecna dopiero na drugim planie. Całość jest bardzo przyjemna w odbiorze i zharmonizowana. [4.5]
      Smak: W smaku odczuwalna większość aspektów z zapachu oraz pyliste szuflowane zboże. Przyjemna, dobrze wyczuwalna, krótka goryczka - IBU co najmniej w okolicach 40. Orzeźwiające. Świetnie smakowałoby w lato. [4]
      Wysycenie: Albo ktoś przesadził, albo miałem wstrząśniętą zawartość. Aż z butelki wylata. [3.5]
      Opakowanie: Całkiem niezły design reniferowy naklejki na butelce 0.33. Kapsel biały. [4.5]
      Uwagi: Pite 31.10. Butelka z datą 31.10.2015.

      Moja ocena: [4.2]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎