Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Widawa, Rhino

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jasno-słomkowy, do tego maślane zamętnienie, które mi nie przypadło [2.5]
    Piana: drobna, biała, opadała powoli ale zauważalnie [3]
    Zapach: lekko słodowy, lekki zapach cytrusowy plus delikatna wędzonka [3]
    Smak: jak na dość lekkie piwo było zbyt ciężkie, na pierwszy plan idzie mocna goryczka na wędzonej kiełbasie, w tle leciutkie cytrusowe akcenty na dość nieprzyjemnym drożdżowym posmaku. Nawet jestem skłonny uznać, że drożdże są bardziej natarczywe niż dymiony posmak. Całość niespójna, nie wiadomo na którym smaku się skupić [3]
    Wysycenie: troszkę za duże [4]
    Opakowanie: pita z beczki oraz w wersji beczkowej z peta, sam nie wiem jaką ocenę można dać za to opakowanie, wafli firmowych w lokalu nie było a pet jak pet [3.5]
    Uwagi: Dla mnie piwo do wypicia ale nie więcej niż 0.5l bez żadnych zachwytów. Większa ilość już zaczynala męczyć. Misz masz smaków, poplątanie z pomieszaniem, do tego produkt moim zdaniem nieskończony, zbyt mocno pracujące drożdże co organizm później sam weryfikuje.

    Moja ocena: [3.05]

    No i 10 zł za 0.5l to przesada za produkt takiej jakości
    Attached Files
    Last edited by becik; 10-08-2013, 12:04.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • makbeth
      Member
      • 04-2011
      • 80

      #17
      Że też niektórym (a zwłaszcza tym, którzy coś tam samodzielnie próbują warzyć w domowym zaciszu) nie szkoda pieniędzy na te "polskie mikellery" Jakież to naprawdę dobre piwa za taką kwotę można kupić?

      Comment

      • sztetke
        Senior
        • 12-2009
        • 355

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szczawik Wyświetlenie odpowiedzi
        Moim zdaniem b. dobre piwo. Wygląd - jw.

        W zapachu nie ma lipy - jest wyraźna wędzoność i wyraźna chmielowość. Inna sprawa, że to połączenie kojarzy mi się w aromacie trochę z brudnymi skarpetkami, a trochę z apteką. Na szczęście tylko trochę. Kolejne udane piwo kopyra i Frączyka.
        To mi przypomina tekst roku 2013 na browar.biz
        Gdy otworzylem je bardzo śmierdziało......... (za przeproszeniem gównem) ale no cóż zabutelkowałem to ... Po tygodniu chcialem sprawdzic jak to sie miewa i otworzylem 1 butelke
        Śmierdziało jak wcześniej ALE kiedy skosztowałem smak był dobry nawet bardzo najpierw troszkę słodowe a na konieć goszkie (MNIAM)

        Comment

        • wrednyhawran
          Senior
          • 07-2010
          • 1784

          #19
          Kolor: jasnożółty, opalizujący ze sporą ilością drobnych kłaczków.

          Piana: Niewysoka i niezbyt trwała, za to ładnie koronkująca przy opadaniu, drobno i średnioziarnista.

          Zapach: Dominacja nut wędzonych, kojarzących się ze stylem Grodziskim. Chmielowe akcenty jak najbardziej obecne, ale dość głęboko ukryte pod płaszczem wędzoności.

          Smak: Bardzo zbalansowany. Jest wszystkiego po trochu. Lekka słodowa słodycz, wyraźna wędzonka oraz przyjemna chmielowa goryczka. Wszystko bardzo dobrze się przenika uzupełnia i współgra.

          Odczucie w ustach: Piwko lekkie, orzeźwiające, bardzo pijalne. Wysycenie niskie, łagodne, nie wypełnia żołądka, pasuje do całości. Goryczka mocna, długa, zalegająca, przy finiszu nieco cierpka.

          Przyjemne piwko pije się szybko
          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
          Małe Piwko Blog
          Małe Piwko Blog na facebooku
          Domowy Browar Demon

          Comment

          • pen
            Member
            • 05-2014
            • 97

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: miodowo-slomkowy, moze byc [4]
            Piana: srednio-drobnopecherzykowa, srednio nietrwala, slabo oblepia... [3.5]
            Zapach: calkiem przyjemny- lekkie powiewy ogniska+cytrusy [4.5]
            Smak: lekka wedzonka (sliwki?), troche grejpfruta, mango, zywicy i chleba [4]
            Wysycenie: zdecydowanie za wysokie [3.5]
            Opakowanie: srednia grafika, krzywo naklejona etykieta, slaby kapsel, brak info o ibu, typach chmieli i slodow [3]
            Uwagi: warka do 08.08.2014. niezle ale nie porywa, szczegolnie za ta cene.

            Moja ocena: [4.05]

            Comment

            • Glingorth
              Senior
              • 04-2014
              • 283

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Miodowy, pod słońce jasno żółty, bardzo ładny, trochę zmętniony [5]
              Piana: Niewielka, ale utrzymuje się do końca [4]
              Zapach: Głównie wędzonka, potem dochodzi chmiel i nawet delikatne cytrusy czuć [4]
              Smak: Wędzonka z przyjemną goryczką, piwo bardzo pijalne, lekkie i szybko znika ze szklanki [4.5]
              Wysycenie: Dość wysokie, dzięki czemu dobrze się pije i fajnie orzeźwia [4.5]
              Opakowanie: Etykieta trochę nie pasuje do profilu piwa, chociaż starannie wykonana [3.5]
              Uwagi:

              Moja ocena: [4.25]

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎