Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krajan, [Olimp] Prometeusz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dlugas
    Senior
    • 04-2006
    • 4014

    Ty, faktycznie pomyliłem wątki.
    Otworzyłem wątek z bączkiem, a napisałem w pól litrowej wersji.

    wstyd

    Zgłoszę i nas pousuwają

    dzieki za info
    Last edited by dlugas; 17-02-2014, 15:26.
    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

    Comment

    • lukilbn
      Member
      • 02-2014
      • 42

      Ile mniej więcej kosztuje to piwo i czy to jest to samo piwo co te w bączku 330ml? Bo tu widzę nazwę Krajan a w tym dotyczącym bączka Prometeusz Zodiak..
      Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem. - Platon

      Wypiłem wszystkie polskie piwa :)

      Comment

      • gebruiker
        Senior
        • 01-2014
        • 187

        Nieważne ile kosztuje bo już go raczej nie dostaniesz. Piwo w baczku to Prometeusz Wet Hopping, troszkę zmodyfikowana wersja. Jeżeli nie piłeś podstawowego Prometeusza to nie przejmuj się, nie masz czego żałować.

        Comment

        • lukilbn
          Member
          • 02-2014
          • 42

          Chyba piłem, tylko dość dawno i pamiętam że "waliło masłem".. Skoro jest jak mówisz to pozostanę przy bączku, który mi osobiście posmakował.
          Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem. - Platon

          Wypiłem wszystkie polskie piwa :)

          Comment

          • yassmen
            Senior
            • 11-2012
            • 288

            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemnobursztynowe, klarowne. [4]
            Piana: Konkretna. Po nalaniu bardzo obfita. Redukuje się, ale łatwa do wzbudzenia. Ładnie firankuje. [4.5]
            Zapach: Głównie słodkawość słodowa - w tle rodzime chmiele. I coś jak delikatny DMS. [3.5]
            Smak: Nie jest to piwo złożone smakowo, ale ma to swój urok. Solidna goryczka typu ziołowo-pilsowego bez słodowej kontry. [4]
            Wysycenie: Nieinwazyjne, na plus. [4]
            Opakowanie: Etykiety z cyklu Mitologia Grecka mają swój urok. Okapywany kapsel mniej mi się podoba. Plus za dwie pojemności - bączek i zwrotne 0.5 l. [4.5]
            Uwagi:

            Moja ocena: [3.9]

            Comment

            • meszek0009
              Senior
              • 04-2014
              • 247

              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Głębokie złoto, prawie zupełnie klarowne. [4.5]
              Piana: Śnieżno biała, ładny lacing, wysoka, powoli opada. [4.5]
              Zapach: Mało chmielu, przejawia się tylko odrobiną ziół i słodkimi, kwiatowymi lekko nutami, jakiś owoc gdzieś majaczy, za to wyraźnie wyczuwalna, chociaż nie jakaś masakryczna, skarpeta. Piwo z data do 01.01.15, wiec pewnie trochę przestało na półce w sklepie, no ale do Nowego Roku nie ma prawa się z nim nic stać. [3]
              Smak: W smaku jest wyraźnie chmielowo, ziołowo, lekko kwiatowo i niepotrzebna landryna wychodzi. Ale co najważniejsze, to świetna w tym piwie goryczka. Mocna, zdecydowana od początku, ale nie zalega, czysto chmielowa. Bardzo dobra. [4]
              Wysycenie: Średnie do średnio wysokiego, jest ok. [4.5]
              Opakowanie: Dopieszczona etykieta i butelka, historyjka i pełen skład, profesjonalnie. [5]
              Uwagi: Bardzo dobra goryczka, całokształt całkiem niezły, chociaż nie jestem fanem PIPA.

              Moja ocena: [3.8]

              Comment

              • Triop
                Junior
                • 05-2014
                • 1

                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Klarowne, ciemnobrązowe, bursztynowe ze złotymi refleksami. [4]
                Piana: Na początku dość obfita ale dość szybko redukuje sie do obrączki pozostawiając ślad na szkle. [3.5]
                Zapach: Głownie słodowo karmelowy, lekkie nuty ziołowo-kwiatowe. [3.5]
                Smak: Głownie słodowy, wyczuwalny karmel, zioła i nuty kwiatowe. Wyraźna i długo utrzymująca się goryczka na finiszu. [3.5]
                Wysycenie: Na średnim poziomie. [4]
                Opakowanie: Mitologiczne, ale jednak czegoś mu brakuje. Stosunkowo spora ilość informacji. [4]
                Uwagi:

                Moja ocena: [3.575]

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎