Zarzecze, [Birbant] Pale Ale Mosaic

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rafalek21
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2015.04
    • 1407

    #31
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasny bursztyn, klarowne. [5]
    Piana: Średnia, drobnopęcherzykowa, jasnobeżowa, niezbyt trwała. [3]
    Zapach: Owoce tropikalne: głównie marakuja, trawa cytrynowa, lekko słodowy, delikatna nafta. [4.5]
    Smak: Lekkie, wytrawne, delikatna słodowość, cytrusowe, średnia goryczka. [4]
    Wysycenie: Średnie w kierunku wysokiego - odpowiednie. [4.5]
    Opakowanie: Paskudna etykieta, mało czytelna, plus za podanie pełnego składu. Poprzednia była dużo ładniejsza. [2.5]
    Uwagi: Warka 13.04.2016 z nową etykietą. Po prostu smaczne APA, bardzo przyjemne w zapachu, smakowo też dobre, dobrze zbalansowane - lekko w kierunku goryczkowym.

    Moja ocena: [4.075]
    Last edited by rafalek21; 2016-01-03, 00:38.

    Comment

    • darekint
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2016.04
      • 4

      #32
      Pozytywnie nastawiony lekturą opisów myślę sobie mam na wieczór fajne piwko. Po otwarciu pierwszy niuch prosto z butelki, hmm nawet fajne. Ale po przelaniu do szklanki... smażona cebula, w smaku -smażona cebula na przemian z grejpfrutem. Jeżeli taki jest Mosaic to mi się nie podoba.

      Comment

      • rafalek21
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2015.04
        • 1407

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekint
        Pozytywnie nastawiony lekturą opisów myślę sobie mam na wieczór fajne piwko. Po otwarciu pierwszy niuch prosto z butelki, hmm nawet fajne. Ale po przelaniu do szklanki... smażona cebula, w smaku -smażona cebula na przemian z grejpfrutem. Jeżeli taki jest Mosaic to mi się nie podoba.
        Mosaic ma to do siebie, że czasem towarzyszy mu cebula i/lub nafta, mi to akurat specjlanie nie przeszkadza, ale trzeba się liczyć z taką ewentualnością kupując piwo z tym chmielem.

        Comment

        • rafalek21
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2015.04
          • 1407

          #34
          Warka 26.10.2016.
          Tropiki w aromacie - lekki durian(to chyba najlepiej opisuje cebulopodobne nuty Mosaica) i mango, troszkę cytrusów, ogólnie może być, choć spodziewałem się trochę więcej.
          Wytrawne w smaku, lekka zbożowa słodowość, sporo owoców, cytrusy, ciało średnie, lekko ponad średnia cytrusowa goryczka, niezbyt długa. Wysycenie niezbyt wysokie - w sam raz.
          Smakowało.

          Comment

          Przetwarzanie...