Browar na Jurze, Ju-Rajska Pomarańcza

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Puszek_72
    Porucznik Browarny Tester
    • 2012.02
    • 269

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Różowy lekko jaśniejszy niż etykieta, na dnie kawałek syropu malonowego osadzony [3]
    Piana: Słaba piana, szybko znikająca [3]
    Zapach: Landrynki, oranżada w proszku ogólnie słodycz malinowa z nutką pomarańczowego aromatu di ciasta [3]
    Smak: Woda z saturatora z sokiem malinowym plus kwasek cytrynowy i landrynka z tych mniej słodkich niby z sokiem owocowym. Nie bardzo słodkie czasem przebije się coś goryczki ale nie moja bajka [2.5]
    Wysycenie: Może wyższe by coś poprawiło [3.5]
    Opakowanie: Profesjonalna grafika, jak ktoś zauważył kolory ostrzega , pełna informacja o składzie - wystarczyło przeczytać mój błąd [4.5]
    Uwagi: Piwo dla tych którzy nie lubią smaku piwa - jak koncernowe radlery, zdecydowanie nie moje smaki

    Moja ocena: [2.9]

    Comment

    • żąleną
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2002.01
      • 13239

      #17
      Najlepsza oranżada, jaką w życiu piłem. Świetne gasi pragnienie (ja akurat lubię na słodko, a tu w pakiecie dodatkowo goryczka), ale wcześniej cena gasi chęć. Za 8,50 jednak nie.

      Comment

      • yoda79
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2013.01
        • 861

        #18
        Kumpel się wczoraj tym piwem zapijał Wziąłem łyk i dziękuję, sama chemiczna słodycz (choc pewnie to sok).

        Comment

        • Sim666
          Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
          • 2015.01
          • 153

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
          Najlepsza oranżada, jaką w życiu piłem. Świetne gasi pragnienie (ja akurat lubię na słodko, a tu w pakiecie dodatkowo goryczka), ale wcześniej cena gasi chęć. Za 8,50 jednak nie.
          Ot co, ale nie wzgardziłbym skrzynką na lato

          Comment

          • DariuszSawicki
            Major Piwnych Rewolucji
            🍼
            • 2012.08
            • 2869

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Różowo grejpfrutowy, mętne. [4]
            Piana: Też różowa, lepi się do szkła, jest średniowysoka. [3.5]
            Zapach: Taniej oranżady, Fanta i Mirinda lepiej pachną po otwarciu. Na dodatek czuć tu wyraźny miód. [2]
            Smak: W smaku oprócz miodu znanego z zapachu pojawia się malina. Trunek jest bardzo słodki, za nic nie przypomina piwa, Marynka, Citra i Amarillo to jest tylko na etykiecie, a nie w piwie. Goryczki nie ma, nawet dziś w gorący dzień pije się ciężko, bo ten napój nie orzeźwia. Jest za słodki, nawet kwasku cytrynowego wymienionego w składzie nie czuć. [1.5]
            Wysycenie: Myślałem, że może przynajmniej gazem się orzeźwię, a tu kolejne rozczarowanie [2]
            Opakowanie: Ładna, pomarańczowa, prosta etykieta z podanym pełnym składem. [4]
            Uwagi: Piłem dziś pierwszy raz i zarazem ostatni. Amen.

            Moja ocena: [2.15]

            Comment

            • Krol_parkietu
              Szeregowy Piwny Łykacz
              • 2015.05
              • 15

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: grejfrutowy [4]
              Piana: szybko znika nie pozostawiając śladów [2]
              Zapach: świetny cytrusowy [4]
              Smak: smak świetny lekko kwaskowaty wyczuwalny grejfrut i limonka lub cytryna.lekko kwaskowate a co ważne nie za słodkie.. [4]
              Wysycenie: odpowiednie [3]
              Opakowanie: brozowa butelka z nowocześnie zaprojektowaną etykietą i czcionką [4]
              Uwagi: godne polecenia w kategorii piw smakowcych. Dobra robota!

              Moja ocena: [3.75]

              Comment

              • PiVoSH92
                Kapral Kuflowy Chlupacz
                • 2015.05
                • 82

                #22
                Turbosłodkie, malinowe, miodowe, jak utleniony koncerniak z sokiem w najpodlejszych knajpach. Nazwijmy to po imieniu piwo z sokiem czy coś, a nie piwo pszeniczne, przecież pszenicy tu niet a sok czuć bardzo-bardzo... nie oceniam, bo generalnie ani to jakiś styl konkretny, bo jako pszeniczniak to wyleciałoby w kosmos może z 2 max...

                Comment

                • kosher
                  Major Piwnych Rewolucji
                  🥛🥛🥛🥛
                  • 2005.04
                  • 2311

                  #23
                  Ulepkowata malina + skórka pomarańczy. Gdzie chmiele, gdzie pszenica?? Ohydne. Omijajcie z daleka. Warka 01.2017.

                  Comment

                  Przetwarzanie...