Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brofaktura, Kupieckie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4333

    #16
    Charakterystyczny wodnisto-trawiasto-chmielowy zapach, przypominający lagery sprzed lat. Bardzo dobrze zrównoważone piwo, dobrze wchodzące. Goryczka lekko zalegająca, ale też nuty słodowe, choć w znacznie mniejszym stopniu. W Topazie za 5,90. Szkoda, że nie mam tego piwa pod nosem na codzień.

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złocisty, minimalnie zamglony. [4.5]
      Piana: Dość obfita, jasnobeżowa, drobnopęcherzykowa, całkiem trwała, lekko zdobi szkło. [4]
      Zapach: Słodowo-zbożowy, ziołowo-metaliczna chmielowość, średnio intensywny - jak najbardziej w porządku. [3.5]
      Smak: Średnia słodowość, umiarkowana pełnia, średnia goryczka ziołowo-trawiasta, z początku wydaje się krótka, ale z kolejnymi łykami zaczyna lekko zalegać. [3.5]
      Wysycenie: Średnio-wysokie - idealne. [5]
      Opakowanie: Prosta, czytelna i ładna etykieta, do tego komplet informacji. [4.5]
      Uwagi: Całkiem smaczny pils, jedyne do czego mogę się przyczepić to trochę zalegająca goryczka od połowy piwa. Warka do 02.12.2016.

      Moja ocena: [3.725]

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasnozłoty, jak na piwo niefiltrowane bardzo klarowne. [4]
        Piana: Śnieżna, drobna z początku, ale szybko grubieje, średniej wysokości i trwałości, sympatycznie zdobi szkło. [4]
        Zapach: Ziołowy i zbożowy, bardzo naturalny. [4.5]
        Smak: Sporo słodu i zbożowych odczuć, goryczka średnia, rzeczywiście ziołowo-trawiasta jak pisał kolega wyżej, później trochę jasnych owoców. Piwo bardzo orzeźwia i szybko się pije. [4]
        Wysycenie: Średnie, trochę wyższe wolałbym w tym piwie. [3.5]
        Opakowanie: Butelka 0,5l, prosta etykieta, zrozumiały opis, pełny skład, wszystko przyjemne dla oka. [4.5]
        Uwagi: Wreszcie piwa Brofaktury dotarły do ełckiego Topazu. To piwko z pewnością powróci do mojej szklanki. Warka 08.02.2018.

        Moja ocena: [4.175]

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4333

          #19
          Zapach: lekki słód, chmiel, ziołowość, świeże nuty minaralne. Kolor jaśniutki, bladożółty, w stylu niemieckich pilsów. Piana średnio obifita, niestety dość szybko opadająca.
          Smakowo wciąż dobrze, równowaga nut słodowych i goryczkowych, wrażenie "okrągłości" smaku w ustach. Godne polecenia, bezpretensjonalne.
          Warka do 05.03.2018. Mimo że przetrzymywane w sklepie poza lodówką, nie straciło swoich walorów.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎