Zodiak, [Chmielarium] Angielski Hydrant

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🍼🍼
    • 07-2002
    • 14999

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: bordowo-mahoniowy, jak likier lub koniak, klarowność też zbyt idealna, mi na myśl przyszło widząc ten krystalicznie czysty kolor, że zawiera ono jakieś sztuczne substancje barwiące [3.5]
    Piana: jasny beż, drobna, zwarta, utrzymuje się długo, do końca zostaje kilkucentymetrowa warstwa, nie osadza się na szkle [4]
    Zapach: delikatny, owocowo-chmielowy [3.5]
    Smak: pełne, treściwe, w saku dominuje fajna chmielowa goryczka skutecznie współgrająca smakiem ze słodowo-owocowym tłem, wszystkie smaki bardzo dobrze skomponowane, uzupełniają się wzajemnie tworząc smaczną całość, całość mi psuły momentami minimalne, ale niestety istniejące, ziemiste nuty [4]
    Wysycenie: odrobinę za dużo [4]
    Opakowanie: średniej urody etykieta, gładki kapsel [3.5]
    Uwagi: Bałem się tego Hydrantu ale nie było powodów, piwo wypite ze smakiem, trochę podkręcić ten hydrant i będzie dobrze

    Moja ocena: [3.775]
    Attached Files
    Last edited by becik; 26-01-2015, 19:23.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    Przetwarzanie...