Artezan, Maczjato

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2011.05
    • 3657

    Artezan, Maczjato

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • zgoda
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2005.05
    • 3516

    #2
    Kawa jak w cukierkach Kopiko, lekkie i dobrze się pije, choć bliskie jest wodnistości.
    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

    Comment

    • Kumor
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2014.06
      • 8

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarne [3]
      Piana: Bezowa, niestety dość krótko się utrzymała. [3]
      Zapach: Głownie kawa, lekkie zboże w tle da się wyczuć również nuty palone. [3]
      Smak: Kawa, na pierwszym jak i drugim planie, lekko wyczuwalne zboże. Brak mu tresci, wodniste. [3]
      Wysycenie: bardzo niskie, stanowczo za niskie [2]
      Opakowanie: pite w pubie [3]
      Uwagi: Nie wiem po co przepłacać skoro w tej cenie można mieć znacznie lepszy stout od Kormorana.

      Moja ocena: [2.95]

      Comment

      • becik
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🍼🍼
        • 2002.07
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: czarne [5]
        Piana: mierna, drobna, brązowa, piana u Artezana to niestety duży mankament [2]
        Zapach: czuć wyraźnie, sama kawa, macchiato nie pijam ale to chyba miał być ten zapach [2]
        Smak: zero treściwości, dość mocno rozwodnione, jak dla mnie to czarny napój o smaku kawy macchiato, której nie pijam z domieszka słodu i odrobiny czekolady, zero przyjemności [2]
        Wysycenie: zbyt mocno wygazowane [3]
        Opakowanie: spożywane w Piwnej Sprawie, wafle są, logo na nalewaku też [4.5]
        Uwagi: Nie moja bajka, totalnie wymęczone 0,33l. to piwo jest przykładem, że dwa w jednym jest mało warte, jak chce się napić piwa, zamawiam piwo, jak kawy, biorę kawę, dwa w jednym? Nie dla mnie

        Moja ocena: [2.325]
        Attached Files
        Last edited by becik; 2015-02-25, 21:23.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        Przetwarzanie...