Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gościszewo, [AleBrowar] Be Like Mitch

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • melor
    Senior
    • 04-2006
    • 364

    #16
    Data ważności: 03 09 2015, więc piję ponad dwa miesiące po terminie Ciekawe czy się nie zatruję, hyhy Coś mi się nie chce wierzyć, że oni naprawdę nie pasteryzują tego piwa...

    aromat: lekki zapach amerykańskich chmieli
    kolor: Słomkowy, jasny. Przejrzysty, ale nie idealnie klarowny. Butelka stała ponad 3 miesiące więc cały osad został na dnie, dlatego pewnie nie jest mętne
    piana: trochę przesadziłem z nalewaniem z góry, bo piana jest tak obfita, że 1 ml więcej i by mi się wylało. Piana grubopęcherzykowa, to pewnie od dużego nagazowania.
    smak: Czuć wyraźnie amerykę. Na początek daje się też we znaki duże nagazowanie. Wytrawne, mało słodkie. Przypomina raczej apa niż american wheat. Goryczka jest wyraźnie zauważalna, ale nie jest duża ani zalegająca. Trochę przegazowane jak dla mnie jest to piwo. Ale nie wiem czy to wina tego, że tak długo stało, czy tak po prostu jest i ma być.
    Średnie piwo, ale nie ma wad. W sam raz na raz.
    6/10

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Prawie żółty, mętne jak zwykłej pszenicy. [4]
      Piana: Wysoka i biała, za szybko dziurawi się, średniej trwałości. [3]
      Zapach: Słodki, taki od tropików i multiwitaminy oraz z wyraźną mandarynką. [4.5]
      Smak: Słód delikatny ze zbożowo- drożdżowym akcentem. Goryczka większa niż deklarowana o charakterze grejpfrutowym i lekko żywicznym. Jest krótka, nie zalega, niemniej o wysokim poziomie. Pod koniec grejpfrut jakby przechodzi w cytrynę, przez co goryczka traci na rzecz kwasku, a wręcz chlebowego zakwasu. [4]
      Wysycenie: Średnie w stronę wysokiego. [3.5]
      Opakowanie: Mitch na etykiecie ze Słonecznego Patrolu pasuje do tego piwa. Pełny skład, kapsel firmowy. Żeby jeszcze młodziutką Pamelę w tle narysowali... [4]
      Uwagi: Dobre orzeźwiające piwo, bardziej w stronę American niż Wheat.
      Warka 06.03.2016.

      Moja ocena: [4.05]

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Żółty, mocno zmętniony. [4.5]
        Piana: Trochę ponad średnio obfita, biała, średnie i drobne pęcherzyki, dość powoli opada, gęsto zdobiąc przy tym szkło [4]
        Zapach: Pszeniczna słodowość, wyraźne cytrusy, słodkie nuty owoców tropikalnych. Niezbyt intensywny, ale przyjemny. [4]
        Smak: Dość wytrawne, słód pszeniczny, lekko kwaskowate, delikatnie zbożowe, cytrusowe, średnie ciało, średnio-wysoka grejpfrutowa goryczka, dość krótka. [4]
        Wysycenie: Trochę ponad średnie, nie za wysokie - pasuje. [4.5]
        Opakowanie: Standardowo ładna etykieta, pełny skład. [4.5]
        Uwagi: Przyjemne, lekkie piwo na ochłodę, po prostu smakowało. Warka do 10.08.2016.

        Moja ocena: [4.075]

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Pomarańczowy, mętne [4]
          Piana: Początkowo średnio obfita, ładnie gęsta. Szybka redukcja do cienkiej warstwy i pozostalości na ściankach szkła [3.5]
          Zapach: Intensywny. Głównie cytrusy, są też tropiki, nie brakuje też kwaskowatych akcentów pszenicznych. [4]
          Smak: Głównie cytrusowa rześkość. Goryczka średnia, grejpfrutowa. Są posmaki tropikalne. Jak na parametry to niezła treściwość [4]
          Wysycenie: Średnie. Pasuje [5]
          Opakowanie: Cała seria AleBrowarowa podoba mi się. Fajne grafiki, teraz po odświeżeniu lejałtu jeszcze lepiej to wygląda. Dokładny skład, parametry itd. [4.5]
          Uwagi: Data: 10.08.2016

          Moja ocena: [4.025]

          Comment

          • Brodzislaw
            Senior
            • 09-2013
            • 1020

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: pomiędzy złotym a pomarańczowym, zmętniony [4.5]
            Piana: jasna niezbyt obfita z drobnych pęcherzyków. [3.5]
            Zapach: cytrusy (m.in. pomarańcza, limonka, mandarynka) i zbożowość od słodów. Niezbyt intensywnie za to rześko. Po czasie wychodzi nieco drożdży i karmelek – minimalnie. [4]
            Smak: zbożowość, trochę nawet chlebka i kwasek na finiszu. Do tego niewysoka goryczka grejpfrutowo-ziołowa [3.5]
            Wysycenie: nieco ponad średnie [4.5]
            Opakowanie: Stylowe dla alebrowarków, dobre info na kontrze. [4.5]
            Uwagi: Ogólne ciała mało i nawet jest trochę wodniście. Za to jest bardzo przyjemne w odbiorze i wysoce pijalne.

            Moja ocena: [3.825]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎