Brok, Brok IPA

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Javox
    PremiumUżytkownik
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2009.11
    • 6322

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jaśniejszy bursztyn. [3]
    Piana: Na starcie ale nie gładko. Zaraz prawie nic nie zostaje. Lacingu brak. [2]
    Zapach: Słód z "Ameryką" /grapefruit, żywice, likierowość/ ogólnie dość słodko. [3.5]
    Smak: Smak lepiej nachmielonego lagera. Trochę łodygowości.
    Goryczka średnia, nie najgorsza. [3.5]
    Wysycenie: Średnie. [3.5]
    Opakowanie: Trochę tandetne i pretensjonalne. Kapsel najładniejszy [3.5]
    Uwagi: Ogólnie, nie myśląc co to naprawdę za styl, to piwo nie jest złe. Jednak wrażenie oczywistej manipulacji sporo odbiera z pozytywów. Piana poniżej krytyki też osłabia całokształt. Po przelaniu do szkła powoli traci atrybuty IPA.

    Moja ocena: [3.325]

    Comment

    • Javox
      PremiumUżytkownik
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2009.11
      • 6322

      #17
      Farbowany lisek?
      Attached Files

      Comment

      • Pess09
        Porucznik Browarny Tester
        • 2013.12
        • 284

        #18
        W zapachu głównie chmiel, dominuje marynka i nie czuje kompletnie amerykanów, oprócz tego gotowane warzywa.
        Smak trochę słodkawy, lekko karmelowy, goryczka jakaś tam jest ale bardziej jak w nachmielonym lagerze a nie IPA.
        3zł za 330ml, nie można oczekiwać cudów, tragedii nie ma ale smaczne też nie jest...

        Comment

        • Siemion
          Kapral Kuflowy Chlupacz
          • 2008.07
          • 67

          #19
          Z przyjemnością obserwowałem, jak Brok IPA spływa w zlewie.

          Po tym, jak w okolicznym sklepie trafiłem na Terrence'a z Wąsosza za 3,50 uwierzyłem, że jednak rzemieślnicze piwo z amerykańskimi chmielami można uwarzyć w rozsądnej cenie. Niestety, Terrence za 3,50 okazał się efektem zamieszania w polityce cenowej sklepu po zmianie właściciela, a Brok IPA pozbawił mnie resztki złudzeń.

          Zapach warzywno-marynkowy, jak zauważył któryś z przedpiśców. W smaku intensywna słodowść, która w połączeniu z tym warzywnym aromatem przyprawia o mdłości. Te amerykańskie chmiele na etykiecie narobiły mi tylko apetytu, ale ani w smaku, ani w zapachu, nie ma po nich nawet śladu.

          Comment

          • GSE
            Porucznik Browarny Tester
            • 2002.10
            • 424

            #20
            smakowo całkiem niezłe to piwo (zwłaszcza biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny), a może tylko trafiłem na lepszą warkę.
            z koloru wygląda jak whisky (miedziane, klarowne), ale piana ładna, przynajmniej na początku. prawie bez zapachu i trzeba mocno wąchać żeby poczuć nuty słodowe i miodowo-marynkowe, trochę żelaza oraz mokrej szmaty. w smaku jest świetnie zbalansowane, ma dużo goryczki (stwierdziłbym, że nawet więcej niż Atak Chmielu, idzie w kierunku IIPA), a na końcu zostaje jeszcze długi posmak - napewno lepsze od Żapy.
            Last edited by GSE; 2016-09-17, 18:46.

            Comment

            Przetwarzanie...