Zapanbrat, [Raduga] Metropolis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Zapanbrat, [Raduga] Metropolis

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Mocno zamglony jasny bursztyn. [4]
    Piana: Obfita, beżowa, jednolita z drobnych pęcherzyków, średnio trwała, gęsto zdobi szkło. [4.5]
    Zapach: Świeży aromat amerykańskich chmieli pod postacią owoców tropikalnych - jak multiwitamina, cytrusy, lekka nuta karmelowa - ogółem wyraźny i przyjemny 4 [4]
    Smak: Dość wytrawny, owoce tropikalne , sporo cytrusów, umiarkowanie słodowy, średnio-wysoka goryczka cytrusowa, średnia pełnia. [4]
    Wysycenie: Średnie - pasuje, choć może jest ciut za wysokie. [4]
    Opakowanie: Tu widać postęp względem poprzednich, graficznie tak samo, ale sama etykieta jest z jednego kawałka papieru, czytelnie, pełny skład i w końcu dedykowany kapsel. [5]
    Uwagi: Smaczna, poprawna i pijalna IPA, z butów raczej nie wyrwie, ale trzyma poziom piwa wcześniej warzonego w Zodiaku. Warka do 11.2017/Z1

    Moja ocena: [4.1]

    Comment

    • grodek
      Senior
      • 06-2015
      • 527

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnozłoty, zamglone. [4.5]
      Piana: Biała, drobnopęcherzykowa, obfita, pozostająca na szkle. [4.5]
      Zapach: Piwo dość ciepłe, jednak aromat nie jest szczególnie intensywny. Czuć multiwitaminę, sosnę, grapefruita i odrobinę cebuli. [3.5]
      Smak: Dość wytrawne w smaku, brakuje mi odrobinę większej słodowości lub delikatnego karmelu. W smaku dominuje "cebulowy" posmak, do tego lekka owocowość, sosna i grapefruit. [3]
      Wysycenie: Średnio wysokie, trochę zapychające. [4]
      Opakowanie: Podoba mi się etykieta, ładny, firmowy kapsel. Brak dokładnego składu (słody i drożdże). [4.5]
      Uwagi: Termin do 03.2018. Bardzo przeciętna ajpa, można wypić, ale niewarta powtórki.

      Moja ocena: [3.525]
      604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X