AleBrowar, Sweet Geek 2.0

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Major Piwnych Rewolucji
    🍼🍼
    • 2015.10
    • 1351

    AleBrowar, Sweet Geek 2.0

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • rafalek21
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2015.04
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Chyba brunatny, bo czarny nie jest, nieprzejrzysty. [4.5]
    Piana: Niska, spore pęcherzyki, zniknęła w kilkanaście sekund, nie zostawia śladu. [1.5]
    Zapach: Mało intensywny, lekko kawa, ciasteczkowy, chyba szczątkowo cynamon. [3]
    Smak: Lekko palony, umiarkowana laktozowa słodycz, niewysoka, średnio długa goryczka palona, mało pełne(ale nie wodniste). [3.5]
    Wysycenie: Koło średniego - ok. [4]
    Opakowanie: Taka sobie, w porównaniu do oryginału trochę ładniejsze tło. Komplet informacji [3.5]
    Uwagi: Przeciętne piwo, lepsze od poprzednika, ale ty tylko tyle. Etykieta przytarta w rogu, więc nie wiem jaka data ważności, byłbym wdzięczny jakby ktoś podał.

    Moja ocena: [3.2]

    Comment

    • Gringo
      Major Piwnych Rewolucji
      🍼
      • 2007.07
      • 2156

      #3
      Etykieta przytarta w rogu, więc nie wiem jaka data ważności, byłbym wdzięczny jakby ktoś podał.
      Ja mam do 26.01.2018

      Comment

      • DariuszSawicki
        Major Piwnych Rewolucji
        🍼
        • 2012.08
        • 2869

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Brunatny w stronę brązowego, pod żarówkę nie widziałem prześwitów. [4]
        Piana: Jasnobrązowa, nawet drobna, ale radykalnie niska i podobnie jest z trwałością. Szkła nie zdobi pianą. [2]
        Zapach: Lekka kawa i jakieś zioła, mleka nie czuję. Natomiast mój kulfon wywąchał jakieś ścierwo znane z browaru Staropolskiego. [2.5]
        Smak: Rzeczywiście milk stout, ale zupełnie bez polotu... Laktoza chemiczna, goryczka za duża i też chemiczna, mało angielska, choć jakiś tytoń poczułem w gębie. Ratuje to piwo słody... [3]
        Wysycenie: Niskie, najlepszy element tego piwa. [4.5]
        Opakowanie: Pełny skład, typowa etykieta, ale już trochę nudna i firmowy kapsel. [4]
        Uwagi: Kolejne słabe piwo z tego browaru. Mam nadzieję, że to tylko zadyszka wynikająca z upałów i może urlopów, których ja nie mam. Warka do 26.01.2018.

        Moja ocena: [2.9]

        Comment

        • MarcinKa
          Major Piwnych Rewolucji
          🍼🍼
          • 2005.02
          • 2734

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Brzydki brąz, mętne nie prześwitujące. Trochę podobne do dubla, ale ciemniejsze. [2.5]
          Piana: Średnia/mała, dużo dużych bąbli na początku. Trwałość średnia. Kolor brudnego beżu. [3]
          Zapach: Właściwie to piwo nie ma zapachu. To co jest, to bardzo nikły dziwny zapach jakby wody z laktozą czy dość w tym stylu. Może ciut leciutkiej kawy z mlekiem. Piwo warzone na Beer Geek więc może o to chodziło (dlatego daję 3)? [3]
          Smak: Podobnie ze smakiem. Woda, leciutko słodka, mleczna. Po jakimś czasie w posmaku pojawiła się delikatna paloność, i tyle z piwa tu było. Goryczki praktycznie brak. Oceniam, podobnie jak smak. [3]
          Wysycenie: Tu w miarę ok. Niewielkie i w miarę trwałe wysycenie. Raczej drobne. [4]
          Opakowanie: Jak to w głównej linii AleBrowaru, etykieta brzydka. Kolorystyka taka sobie. Do tego niestarannie naklejona. Opakowanie ratuje kapsel firmowy i podanie parametrów. [3.5]
          Uwagi: Zazwyczaj spotykałem się z sytuacją, że z byle czego próbowano wyciągnąć jak najwięcej. Tu wygląda jakby chciano jak najwięcej ukryć. Przyjmując, że taki był cel, to został on osiągnięty w dużym stopniu. Piwo prawie nie ma zapachu i smaku.

          Moja ocena: [3.05]
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          Przetwarzanie...