Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maryensztadt, RaISa Bowmore BA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Maryensztadt, RaISa Bowmore BA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: czarne [5]
    Piana: beżowa, drobna, dość zwarta, dość szybko opada ale zostaje na piwie obwódka [3.5]
    Zapach: lekkim kawowo-whiskowaty [3.5]
    Smak: treściwe, pełne, fajny palony smak...i dupa, zgaszony obciążony, wciągnięty w niebyt przez myszowaty posmak tak charakterystyczny dla whisky, oprócz tego lekka kawa, czekolada gorzka i .... wypiłem szybko wykrzywiony żeby jeszcze szybciej zamówić coś innego i zabić ten okropny smak w gębie [2]
    Wysycenie: bez zarzutu [5]
    Opakowanie: pite z firmowego szkła w firmowej knajpce browaru na warszawskiej Starówce, szkło na firmowym waflu [5]
    Uwagi: Bez sensu, do piwa dolać whisky, smakowałoby identycznie, czym się różni smak od piwa leżakowanego w beczce po whisky od whisky dolanej do pia, dla mnie niczym, chyba tylko "birgik" to zrozumie i będzie się rozpylał na blogach o to jaki piękny aromat, bukiet i kolor dało mu to leżakowanie w beczce, a idźcie z tym do cholery....NORMALNOŚĆ zaginęła?
    Piwo dobre dla tych co whisky popijają piwem, tu mają dwa w jednym

    Moja ocena: [3.125]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎