Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zodiak, [Raduga] Meteor

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Zodiak, [Raduga] Meteor

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9747

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Brązowy z akcentem rubinowym, klarowny. Ładny. [4]
    Piana: Kremowobeżowa, bardzo drobna, dość wysoka i całkiem trwała. [4]
    Zapach: Słodowo-karmelowy, z akcentem orzechowym i winnym, jest (trudno się dziwić) powiew alko. [4]
    Smak: Lekka orzechowo-karmelowa goryczka, dobrze ukryty alko. Czuć rozgrzewającą moc, ale nienachalnie. [4]
    Wysycenie: Niewysokie, dostojne... . [4]
    Opakowanie: Mała flaszka, ciemna, mało czytelna eta. Brak miejsca warzenia, kapsel radugowy nie ratuje. [3]
    Uwagi: Naprawdę porządny zawodnik wagi ciężkiej, trochę prosty, ale tu (chyba) nikt przesadnej finezji nie oczekuje...

    Moja ocena: [3.95]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: brudny ciemny bursztyn z mahoniem [3.5]
      Piana: ciemny beż, z początku oś tam było ale po chwili opadła do krążka wokół szkła [2]
      Zapach: słaby, owocowo-słodowo-krówkowy [3]
      Smak: pełne, dość treściwe, na pierwszy plan idzie mocna alkoholowość, która zabija wszystko inne, słodkie posmaki, trochę krówki, przefermentowane owoce (jak moszcz winny), finisz to słodkawy ulepek [2]
      Wysycenie: za małe [3.5]
      Opakowanie: od dziś brak miejsca warzenia oznaczam "Pałą", sama etykieta straszna, firmowy kapsel, ti brak podanego miejsca warzenia [1]
      Uwagi: Powiedziałem osobom, które mnie tym piwem poczęstowały, ze chyba życzyli mi źle....to było straszne, niedopite. Mózgotrzep dla birgików

      Moja ocena: [2.45]
      Attached Files
      Last edited by becik; 31-05-2018, 23:00.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • yaro74
        PremiumUżytkownik
        • 09-2012
        • 2089

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: bursztynowo-rubinowy. [4]
        Piana: średniowysoka, drobna, nietrwała. [3]
        Zapach: średnio intensywny, przyjemny, słodowy, orzechy, karmel, toffi, w tle nuty owocowe. [4]
        Smak: sodowy, średnio słodki, orzechy, karmel, owoce. Alkohol jest niewyczuwalny. Piwo jest treściwe i smaczne. [4]
        Wysycenie: niskie. [4]
        Opakowanie: przeciętna etykieta, brak pełnego składu i miejsca warzenia, ładny kapsel. [3]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.85]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎