Czarna Owca, [Dziki Kocur] Pan Demonium

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Major Piwnych Rewolucji
    🍼🍼
    • 2015.10
    • 1351

    Czarna Owca, [Dziki Kocur] Pan Demonium

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • DariuszSawicki
    Major Piwnych Rewolucji
    🍼
    • 2012.08
    • 2869

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bursztynowy, leciutko zamglone. [4]
    Piana: Kremowa, średnio wysoka, dosyć trwała, zostawia trwałe krzaczki na szkle. [4.5]
    Zapach: Sporo cytrusów, mango, marakuja, a także cebula. [4]
    Smak: Lekka podbudowa słodowa, raczej wytrawny profil, goryczka średnia, ale narastająca w trakcie spożycia. Czuć głównie cytrusy i marakuję oraz podobnie jak w zapachu cebulę. Alkohol ukryty. [4]
    Wysycenie: Średnie. [3.5]
    Opakowanie: Demoniczna etykieta, a także morska krótka opowieść, dokładny skład, biały kapsel. [4]
    Uwagi: Mogę przyczepić się jedynie do tego, że piwo jest za mało agresywne i za lekkie jak na te parametry, bardziej mi to pod zwykłe IPA podchodzi. Niemniej smakowało mi i wypiłem z przyjemnością, tym bardziej, że podczas konsumpcji Rosja, której kibicowałem pokonała Hiszpanię. Warka do 26.11.2018.

    Moja ocena: [4.025]

    Comment

    • rafalek21
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2015.04
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Lekko zamglony i opalizujący bursztyn. [4]
      Piana: Średnia do niskiej, drobne pęcherzyki, średnio trwała, lekko, ale nieźle zdobi szkło. [3.5]
      Zapach: Cytrusy, różne słodkie owoce, m. in. tropikalne, cebula. [3.5]
      Smak: Pełny, gładki, mało słodki(na finiszu już wytrawny), nieco słodowy, tropikalne owoce i cytrusy, goryczka wysoka. [4]
      Wysycenie: Niewysokie - dobrze pasuje. [4.5]
      Opakowanie: Graficznie ok, komplet informacji, kapsel goły. [4]
      Uwagi: Fajne, mocno goryczkowe(ale nie przesadzone) piwo. Warka do 27.03.2019.

      Moja ocena: [3.8]

      Comment

      Przetwarzanie...