Perła, Goolman

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jarekvip
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2009.03
    • 20

    Nie chce aby to zabrzmiało zbyt dosadnie ale smakuje trochę jak piwo lane na imprezach masowych...takie bez wyrazu i rozwodnione...bardzo lekkie. Za to cena przyzwoita
    beer beer beer

    Comment

    • Pancernik
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2005.09
      • 9782

      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Słomkowozłoty, blady. [3]
      Piana: Biała, drobniutka, sztywna, wygląda, jak ubita z białek. [4.5]
      Zapach: Wali zieloną flaszką... ...sami wiecie... [2]
      Smak: Cienka goryczka i niewiele więcej. [2.5]
      Wysycenie: Spore, podkreśla największy plus - walory orzeźwiające. [4]
      Opakowanie: Zielona flaszka, dedykowany kapsel. Jakiś dziwny niedźwiedź, nieźle wk***iony, zresztą... . [3.5]
      Uwagi: Da się wypić, ale po co...

      Moja ocena: [2.675]

      Comment

      • Mario_Lopez
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 2009.08
        • 991

        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Słomkowy, jasny, klarowny. [4.5]
        Piana: Piana drobnoziarnista, jednak znika po kilku sekundach bez śladu. [2]
        Zapach: Delikatny, praktycznie poza słodem nie wyczuwam nic. [2]
        Smak: Wiele osób się ze mną nie zgodzi, ale jak dla mnie smakuje jak piwo rozcieńczone w proporcjach 1:1 z wodą. [1.5]
        Wysycenie: Słabe, zdecydowanie za słabe. [2]
        Opakowanie: Podobne do Perły, ale tylko opakowanie, bo smak niestety o 2 ligi niżej. [2]
        Uwagi: Zupełnie mi nie podeszło, pijałem lepsze piwa w podobnej cenie.

        Moja ocena: [1.925]
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


        EBE EBE

        Comment

        • JAckson
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🍼🍼
          • 2004.05
          • 6122

          Otworzyłem dzisiaj dwie butelki - jedna dla żony druga dla mnie.

          Oba piwa z tą samą datą.

          Jakież było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem, ze moje piwo jest mętne, a żony jak zwykle klarowne. Dodam, że jest piwo smaczne, chlebowe zapachy i posmaki, piana typowa dla tego piwa. Normalnie trafiłem niefiltra chyba
          MM961
          4:-)

          Comment

          • Seta
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 2002.10
            • 6964

            Kurczak. Jadę na sklepy!
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • Mason
              Major Piwnych Rewolucji
              🍼
              • 2010.02
              • 3280

              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Blady, słomkowy. Można rzec że trochę nijaki [2.5]
              Piana: Tuż po nalaniu ładna, biała piana. Szybko znika i nie pozostaje po niej żaden ślad [1.5]
              Zapach: Słaby, niespecjalnie zachęcający do konsumpcji [2.5]
              Smak: Orzeźwiający, zdecydowanie słodowy. Goryczka słaba [3]
              Wysycenie: Niewielkie, nawet tuż po nalaniu bąbelków było mało i dość szybko przestały się pojawiać [2.5]
              Opakowanie: Zupełnie nie zachęcające do kupna, sprawia wrażenie taniego i nijakiego. Właściwie to dobrze określa zawartość puszki [1.5]
              Uwagi: Niska cena i niska jakość, ciężko znaleźć jakiś plus tego piwa

              Moja ocena: [2.55]
              JEDNO PIVKO NEVADI!

              Comment

              • chitos
                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                • 2009.02
                • 195

                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Złoty, odpowiedni do parametrów. [5]
                Piana: Średniopęcherzykowa, pojawia się podczas nalewania ale szybko brak po niej jakichkolwiek śladów. [2]
                Zapach: Słabo wyczuwalny chmielowy aromat. Nic poza tym. [2]
                Smak: Wyczuć można posmak słodu i chmielu, chociaż samo piwo wydaje się trochę wodniste. [2.5]
                Wysycenie: Za wysokie, przeszkadza trochę w piciu. [2]
                Opakowanie: Wygląd etykiety na plus, niestety zielona butelka i brak podania ekstraktu. [3.5]
                Uwagi: Piwo takie sobie, chociaż jak za tą cenę to smak jest dużo lepszy niż niektóre inne wynalazki w zielonej butelce.

                Moja ocena: [2.425]

                Comment

                • Mario_Lopez
                  Kapitan Lagerowej Marynarki
                  • 2009.08
                  • 991

                  Odkąd bardziej zaczęły mi podchodzić piwa słabe, to zmieniło się moje podejście do Goolmana. Niecały rok temu oceniłem je strasznie surowo, na ten moment moja ocena wyglądała by inaczej, teraz to piwko mi całkiem smakuje, i do tego cena ~2 złote (nawet w żabkach).
                  Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                  Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                  EBE EBE

                  Comment

                  • e-prezes
                    Generał Wszelkich Fermentacji
                    🥛🥛🥛🥛🥛
                    • 2002.05
                    • 19244

                    Goolman, już w nowej szacie to największa porażka piwna na jaką ostatnio natrafiłem. Spodziewałem się piwa słabego, tak jak mi się kojarzyło z ostatniej degustacji bodaj 2 lata temu. To co wylałem z puszki trudno nazwać piwem. To zmieszana woda z piwem! w sensie dosłownym. Nasycenie bliskie zera już w momencie nalewania, po chwili już brak. Piany, tylko przy nalewaniu jak na lekarstwo. Barwa lekko słomkowa, bardzo blada w stosunku do innych piw Perły. W smaku nie czuć nic poza wodnistością. Przy tym piwie Żywiec Niskoalkoholowy to arcydzieło, nie wspominając o Lechu Free.
                    Dziwię się, że kupiłem ten "produkt", ale najbardziej dziwię się jak można coś takiego produkować?!

                    Comment

                    • bigos4x4
                      Szeregowy Piwny Łykacz
                      • 2009.03
                      • 16

                      oceniać nie będę tego piwa ale ja nie spotkałem się z tańszym i lepszym piwem od tego,
                      czyli moim zdaniem najtańsze ale dające się jeszcze wypić piwo

                      Comment

                      • pioterb4
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2006.05
                        • 4322

                        oceniać nie będę tego piwa ale ja nie spotkałem się z tańszym i lepszym piwem od tego,
                        Może nie wiele jeszcze piłeś;P

                        Comment

                        • bigos4x4
                          Szeregowy Piwny Łykacz
                          • 2009.03
                          • 16

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4
                          Może nie wiele jeszcze piłeś;P
                          piłem to piwo jakiś miesiąc temu i nie potrafiłbym już dokładnie opisać wg ankiety

                          Comment

                          • fuliano
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2010.07
                            • 1835

                            Gazowany napój piwopodobny o lekkiej nucie goryczkowej. No takiej wody to już dawno nie piłem. Masakra jakaś cytując tu pewny film. Nawet nie będę się wysilał by to coś oceniać, bo pewnie z max by 2 lub 2,5 dostał. Nigdy więcej

                            Comment

                            • eutanatos
                              Kapral Kuflowy Chlupacz
                              • 2010.11
                              • 43

                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Jasny, złoto - słomkowy. Trochę za jasny. [3]
                              Piana: Znikła bardzo szybko. Biała, drobnoziarnista. Tyle zdążyłem zauważyć. [2.5]
                              Zapach: Lekki, chmielowy. Bez bajerów. [3.5]
                              Smak: Przeciętne piwo masowe. Chmiel, słód ale bardzo rozwodnione. Ma nawet goryczke. [3]
                              Wysycenie: Piwo musuje cały czas. Pod kiniec picia słabiutko - jednak coś tam cały czas jest. [3.5]
                              Opakowanie: Dużo zieleni, nawet przyjemne. Wszystkie informacje na miejscu. Bez fajerwerków. [4]
                              Uwagi: Piwo ma jedna bardzo ważną zalete - jest tanie. Pewnie grupą docelową są amatorzy taniego piwa...

                              Moja ocena: [3.2]

                              Comment

                              • wilko
                                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                                • 2008.07
                                • 226

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika eutanatos
                                Pewnie grupą docelową są amatorzy taniego piwa...
                                ... i studenci. Kiedyś, gdy w sklepie w okolicach akademików zrobili promocję - Goolman w puszce za 1PLN, to studenci kupowali po dobre kilka zgrzewek. Chodziły sznureczkiem pielgrzymki po kolejne zgrzewki. Ale nie sądzę, że za smakiem choć mi osobiście nie zdarzyło się próbować, więc postaram się powstrzymać z wydawaniem sądów.

                                Comment

                                Przetwarzanie...