Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lech, Mocny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • NoLeafClover
    Senior
    • 09-2001
    • 449

    #16
    Nic szczególnego, nic wyjątkowego, bez charakteru, żeby któryś z ocenianych składników wybijał się na plus ale żaden tego nie zrobił. Dębowe lepsze. Już nie kupie Lecha mocnego chyba że nie będę miał alternatywy....

    Moja ocena: [3.2]
    NoLeafClover

    Comment

    • NoLeafClover
      Senior
      • 09-2001
      • 449

      #17
      Nic szczególnego, nic wyjątkowego, bez charakteru, żeby któryś z ocenianych składników wybijał się na plus ale żaden tego nie zrobił. Dębowe lepsze. Już nie kupie Lecha mocnego chyba że nie będę miał alternatywy....

      Moja ocena: [3.2]
      NoLeafClover

      Comment

      • NoLeafClover
        Senior
        • 09-2001
        • 449

        #18
        Cholera!!!
        Art i wszyscy Przepraszam ale przy ocenianiu tego piwka wyskoczył mi jakiś błąd i próbowałem do skutku oceniać a nie zaglądnąłem na forum. Mimo to na forum moja ocena jest natomiast jak przejdę do ocen to mnie tam nie ma !!!!
        NoLeafClover

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          #19
          NoLeafClover napisał(a)
          Cholera!!!
          Art i wszyscy Przepraszam ale przy ocenianiu tego piwka wyskoczył mi jakiś błąd i próbowałem do skutku oceniać a nie zaglądnąłem na forum. Mimo to na forum moja ocena jest natomiast jak przejdę do ocen to mnie tam nie ma !!!!

          To wygląda na robotę KP. Najpierw była ocena 3.15 a później 3.2, przed tą mafią nie uciekniesz

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23816

            #20
            NoLeafClover napisał(a)
            Cholera!!!
            Art i wszyscy Przepraszam ale przy ocenianiu tego piwka wyskoczył mi jakiś błąd i próbowałem do skutku oceniać a nie zaglądnąłem na forum. Mimo to na forum moja ocena jest natomiast jak przejdę do ocen to mnie tam nie ma !!!!
            liczona jest tylko ostatnia ocena.
            no i Twoja ostatnia jest widoczna.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • talrasha
              Senior
              • 11-2001
              • 685

              #21
              Jak już kiedyś napisałem przeciętne, ale dla mnie najlepszy produkt browarów Wielkopolskich.

              Moja ocena: [3.575]
              Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

              Comment

              • Cocobango
                Senior
                • 04-2002
                • 818

                #22
                Piana żółtawa, obficie sę wytwarza o raczej małych oczkach. Kolor brązowy lekko karmelowy. Pozostawia po sobie jakiś kwaśnawy posmak, no i zamało gazu

                Moja ocena: [3.925]

                Comment

                • Poznaniak
                  Member
                  • 10-2002
                  • 84

                  #23
                  Ja za nim nie przepadam. Ostatnio przeczytałem w proficie, że kampania piwowarska chce się z nigo wycofać bo uważa to piwko za niewypał.
                  Nie strasz, to mój ulubiony produkt KP, tak bardzo różny od przyzwoitych ale przeciętnych Pilsa i Premium. Smakuje mi dużo lepiej niz Dębowe - ma nieco bardziej słodowy posmak.

                  Comment

                  • mwa
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 5071

                    #24
                    Lech Mocny-słabe piwo.
                    Choć piana pozostaje w okręgu i znika w połowie szklanki.
                    Smak taki sobie, nic specjalnego-czuć alkoholem, co źle wpływa na formę. Okropny smak goryczki.
                    Prawdę mówiąc z KP lepiej walnąć parę DĘBOWYCH, jest naprawdę lepsze.
                    Pozdrawiam Cię !!!!

                    Comment

                    • bury_wilk
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 2655

                      #25
                      Lubię mocne piwa, ale Lech mnie nie zachwycił. Najlepiej wygląda zaraz po nalaniu. Kolor ma bardzo przyjemny, złoty, intensywny, zapach świeży, zachęcający do wypicia. Piana była dość przyzwoita, ale szybko się zmyła pozosyawiając po sobie tylko wspomnienie i ślad na brzegach szklanki... Smak Lecha Mocnego nie jest w moim guście. Goryczka dość silna, ale nie taka, jaką lubię. Jakby za cierpka. Trzeba jednak uczciwie przyznać, ze z każdym następnym łykiem wrażenia smakowe poprawiały się, stąd ocenę podniosłem o 0,5. Po za tym za dużo gazu. Nie lubię jak bombelki wychodzą nosem No i jeszcze opakowanie, które podobnie jak piwo nie jest zachwycające. Charakterystyczne dla Lecha, ale charakterystycznie nijakie. Generalnie piwo przeciętne.

                      Moja ocena: [3.675]
                      Lubię kiedy się zieleni
                      Lubię jak się piwo pieni...

                      ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                      Comment

                      • powercinek
                        Gość
                        • 12-2003
                        • 4

                        #26
                        Bardzo lubię mocne piwa ale lech mocny nie należy do tych najlepszych, więc moja przygoda z nim skończyła się na jednej butelce.

                        Moja ocena: [2.35]
                        ---------------
                        Ocena usunieta z rankingu.
                        Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                        Art, Admin

                        ---------------

                        Comment

                        • Odoakr
                          Senior
                          • 07-2003
                          • 330

                          #27
                          Lech zmniejszył zawartość alkoholu w Lech Mocny o pół procent. Dawno nie piłem Mocnego, ale pamietam, że nie zrobił na mnie oszałamiajacego wrażenia, ale teraz jakby trochę lepiej. jakkby mniej wyczuwalna woń spirytusu, a bardziej głeboka goryczka. Niemniej duzo mu brakuje do mojego wzorca mocnych piw z Lwówka Książęcego.

                          Comment

                          • naczelnik
                            Senior
                            • 08-2003
                            • 1884

                            #28
                            Odoakr napisał(a)
                            Niemniej duzo mu brakuje do mojego wzorca mocnych piw z Lwówka Książęcego.
                            Nie bez przyczyny Lwówek , o którym piszesz uplasował się na bardzo wysokiej -2- pozycji w forumowym Plebiscycie na Piwo Roku 2003.
                            W życiu Lech mu nie dorówna.
                            Popieram domowe browary!

                            Polakom gratulujemy naczelnika

                            Zamykam browar.
                            Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                            gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                            Comment

                            • Czapayew
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 1966

                              #29
                              Kupiłem sobie bo i kapsla jeszcze nie miałem oraz ciekawym jak to się piwo zmieniło po zmianie szaty. Poleżało dwa dni w lodówce, schłodziło się odpowiednio i... nie rozczarowało. Jedynie piana zniknęła za szybko.

                              Moja ocena: [4.15]
                              ---------------
                              Ocena usunieta z rankingu.
                              Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                              Art, Admin

                              ---------------
                              "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                              www.zamkoszlaki.com
                              www.piwnekapsle.net

                              Comment

                              • Twilight_Alehouse
                                Chmielowisko.pl
                                • 06-2004
                                • 6310

                                #30
                                Oceniam wersję stuningowaną ostatnio.
                                Etykieta stała się bardziej czerwona. Mi mocne piwa bardziej kojarzą się z czarnym kolorem, ale nie wygląda to źle. Poza tym piwo doczekało się własnego dedykowanego kapsla.
                                Kolor bardzo ładny, bursztynowy.
                                Zapach słabiutki, chmielowy.
                                Piana jest rewelacyjna. Wysoka, trwała, do końca utrzymuje się słuszna warstewka.
                                Nagazowanie OK.
                                Jest bardzo słodowe, poza tym czuć wyraźną, choć nie przezzkadzającą goryczkę. W poprzedniej wersji pozostawała na języku nieprzyjemna gorzkość, teraz zostało to wyeliminowane. Ogólnie pozostanie przy takim samym ekstrakcie przy jednoczesnym mniejszym wyżyłowaniu zawartości alkoholu było dobrym posunięciem.
                                Choć uważam Lecha za najpaskudniejszy z koncernów i nie przepadam za piwami mocnymi, muszę dać dobrą ocenę.

                                Moja ocena: [3.55]

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎