Arcyksiążęcy Browar Zamkowy Cieszyn, Pilsner

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krakus
    Senior
    • 04-2007
    • 193

    #16
    Ostatnio to piwo (w butelkach) pojawiło się w jednej z warszawskich Biedronek (w Galerii Młociny). Cena niby promocyjna, 4,49 zł.

    Comment

    • kosher
      Senior
      • 04-2005
      • 2306

      #17
      Jest w wielu Biedronkach, w jednorazowej dostawie rzucili i zostanie aż się wyprzeda.

      Comment

      • AaLeX
        Senior
        • 07-2011
        • 640

        #18
        Mimo, iż średnio oceniam to piwo, to powinni zastąpić nim tego śmiesznego Tyskiego Pilznera w Biedronkach. Na pewno Cieszyn to inna liga do tamtego badziewia. Javox - tak, niech zwiększą goryczkę i będzie super. Co do czeskich Konradów i wspomnianego Herrnbräu - niestety, Cieszyna oceniam niżej od nich.

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4606

          #19
          Całkiem dobre, we Fracu za 3,99 ale już Carrefour Galeria Mokotów przegina na 5,49

          Comment

          • AndyXaero
            Junior
            • 08-2011
            • 7

            #20
            Aktualnie w Aldi po 3,99zł. Spróbujemy aczkolwiek nie jestem przekonany czy będzie lepsze od Zlatego Pilsnera, który ostatnio (fakt, że w ciepły dzień więc obiektywizmu może być mało) smakował bardzo dobrze.

            Comment

            • Sergiej29
              Junior
              • 04-2024
              • 2

              #21
              Bardzo dobre piwo. Brakowało takiego smaku na polskim rynku. Pilsner najwyższej półki. Dodatkowo jedyne piwo ważone w otwartych kadziach, jak z resztą wszystkie piwa w Cieszynie. Nie ma co porównywać do Kormorana, Miłosława czy innych koncerniaków. Dostępny już niemalże wszędzie w sklepach z alkoholami czy marketach. Warto sięgnąć po to piwo!

              Comment

              • legart
                Senior
                • 06-2012
                • 914

                #22
                W delikatesach Fenix w podwarszawskim Chotomowie butla 3,99, pucha 3,29. Jak dla mnie smakuje jak olschoolowy pilsik z przełomu lat 80/90 albo jak co lepsze wypusty Brackiego. W każdym razie żałobę po Brackim uważam za przynajmniej zawieszoną.
                Last edited by legart; 16-05-2024, 21:29.

                Comment

                • kosher
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 2306

                  #23
                  Zgoda. Ma taki stary skarpetkowy sznyt ten pilsner. Czasem można trafić go w b. korzystnej cenie, we Fracu przy Metrze Wilanowska ostatnio kupowałem po 2.99 zł. I to świeżą warkę.

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4386

                    #24
                    Pełna zgoda co do obecności dwanych klimatów. Są też lekkie gwoździe i goryczka na dobrym poziomie. Warka do 28.02.2025.

                    Co do "leszpości" do Miłosławia czy Kormorana, jak zasugerował debiutujący na forum miłośnik tego piwa, nie sądzę by była jakaś wielka różnica. Szczególnie Miłosław Pilzner miał bardzo udane wypusty. Do mistrzostwa raczej cieszyńskiemu daleko, choć dobrze powrócić do znanych sprzed lat nut.

                    Comment

                    • Javox
                      PremiumUżytkownik
                      • 11-2009
                      • 6304

                      #25
                      Piwo dalej dobre, chociaż kiedyś trafiło mi się mało goryczkowe a nawet słodkie - ale to może jednostkowy wypadek.
                      Generalnie piję Cieszyn dość często i mnie smakuje .

                      Na puszce niedawno kupionej zauważyłem zmianę w herbie w porównaniu z tym z pierwszych wypustów.
                      Gusty ludzie mają różne i opinie będą różne komu się co podoba .
                      Attached Files

                      Comment

                      • marqqq
                        Senior
                        • 12-2014
                        • 674

                        #26
                        Trzeba by kopyra zapytać

                        Comment

                        • Sergiej29
                          Junior
                          • 04-2024
                          • 2

                          #27
                          Znakomite piwo! Pilsner w pełnej krasie! Do tego znakomita reklama na FB! Piwo z browaru, nie z fabryki! i to czuć!
                          https://browarcieszyn.pl/cieszyn-pilsner/Click image for larger version

Name:	cieszyn.png
Views:	48
Size:	147,9 KB
ID:	2340961

                          Comment

                          Przetwarzanie...