Browary Radomskie, EL Pils

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Major Piwnych Rewolucji
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2005.07
    • 4427

    Browary Radomskie, EL Pils

    Alk. 4, 7 %, Ekstrakt - nie podano. Barwa jasna, słomkowa, klarowna. Piana gęsta i dorobna po nalaniu, opada dość szybko do cienkiej obrączki. Wrażenia zapachowe mikre, lekka mineralność, kapka słodu. Jak na pilsa, moim zdaniem, zbyt wyraziście słodowe w smaku. Goryczka średnia, ziołowa, miękka. ładnie rozchodząca się w ustach, bez zalegania,
    W sumie może być. Pół na pół, nie jest to piwo, które omijałbym szerokim łukiem, nie jest też piwem, którego szukałbym w sklepie.
  • Prusak
    Major Piwnych Rewolucji
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2005.07
    • 4427

    #2
    Drugie podejście do nowego browaru, bo wszedłem do sklepu i zastałem wszystkie piwa z Radomia w promocyjnej cenie, uwaga! 5, 50. Czyki prawie jak legendarny pils, już nie pamiętam, za 3 czy 4 złote,
    Przy tym drugim podejściu goryczka wydała mi się mniej ziołowa, bardziej :"twarda", matowa, no i dość wyraźnie rysuje się w tle masełko. PIana bardzo obfita, utrzymująca się długo i zostawiająca dość grube ślady na szkle. Piwo klarowne, barwa jasne z refleksami herbacianymi, W sumie warto dać mu szansę i powrócić za jakiś czas.

    Comment

    Przetwarzanie...