Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łomża, Dock Light

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Słomiany, w sumie nie najgorszy [3.5]
    Piana: Żadka, nieładna, w połowie piwa jako koronka, potem znika zupełnie. [2]
    Zapach: Zapach chmielu próbuje przebić się spod symfonii zapachu chemikalii na złomowisku... [2.5]
    Smak: Tragedia! Nie dość, że cienkie i wodniste, to nie gorzkie. Smak piwa, które ktoś rozcieńczył 1:1 z wodą z zardzewiałwego kranu. Jednak wypiłem... [2]
    Wysycenie: Gdyby nie ono nie wypiłbym. Drobne, ale wyrażne, utrzymujęce się do końca (na szczęście) [4.5]
    Opakowanie: Opakowanie sympatyczne, razi wyeksponowanie "ceny promocyjnej" [4]
    Uwagi: Puszka wyglądała sympatycznie - dałem się nabrać!

    Moja ocena: [2.475]
    Last edited by Seta; 22-08-2005, 07:42.
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: jasniutkie, klarowne [3.5]
      Piana: bielusieńka, drobna, powoli opada [4]
      Zapach: leciutki, slodowo-chmielowy z czego zapach cmielu jest dominujacy [4]
      Smak: płyciutki, wodnisty, z lekkim metalicznym posmakiem, dziwna leciutka goryczka sprawia wrażenie piwa rowodnionego wodą [3]
      Wysycenie: za duze, buzuje w ustach [2.5]
      Opakowanie: mało ciekawa graficznie puszka [3.5]
      Uwagi: kupione za 1,80 na Jerozolimskich w W-wie, myslalem ze bedzie lekkie ale w miare smacznie, cóż mozna sie przeliczyc, jedno z gorszych łómzyńskich piw jakie piłem, mozna śmiało zapomnieć

      Moja ocena: [3.475]
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Tacchinardi
        Gość
        • 09-2005
        • 8

        #18
        Hod Dock - jak piszą na puszce :-). To mnie ujęło... Jednak smak pozostawia wiele do życzenia. Piana szybko znika, nawet można powiedzieć, że wraz z otwarciem ulatnia się :-). Jak jest dobrze schłodzone to da się wypić nawet dwa.

        Comment

        • Jaroslav
          Senior
          • 10-2005
          • 967

          #19
          Piwko bardzo dobre na plener. Leciutkie ale docys dobrze wyczuwalny chmielowy posmaczek. Najwiekszym plusem jest cena...

          Comment

          • tad2x
            Member
            • 06-2005
            • 72

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: jasny, nie zalatuje w tonacje brazowe czy bursztynowe co sugerowaloby mocniejsze piwo [4]
            Piana: prawie, że totalny brak piany, po nalaniu gruboziarnista ale szybko zniknęła, została tylko znikoma obwódka na szkle [1.5]
            Zapach: coś jak czekolada? jakieś inne słodkości? ale nie jest mdły tylko taki dosyć świeży, podoba mi się. [4]
            Smak: dobry, piwo lekkie w smaku, nie czuje zadnej slodkosci ale znow nie ma jakiejs wyjatkowej goryczy, smak zdecydowanie lepszy od różnych dziwnych wynalazków po 1,10 czy 1,40 zl. [4.5]
            Wysycenie: zadowalające, cały czas coś ucieka a to juz 1/3 w pokalu została, [4.5]
            Opakowanie: puszka, bez zachwytu nad formą graficzna, brak info o ekstrakcie ale 4 za to, ze jest cala w kolorze [4]
            Uwagi: bardzo fajne piwo, z pewnością można do niego wrócić, idealne na upał bo nie za mocne i niezbyt pretensjonalne co do slodowosci.

            Moja ocena: [3.975]

            Comment

            • rotmistrz
              Senior
              • 06-2005
              • 469

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: jasno żółty, klarowny [3]
              Piana: gęsta, trwała, drobnoziarnista, biała, pozostawia ślad na szkle [3.5]
              Zapach: chmielowo-słodowy, z nutką owoców [3]
              Smak: słaba goryczka, z posmakiem slodu [3]
              Wysycenie: praktycznie zerowe, czasem oderwał się bąbelek gazu od dna [1.5]
              Opakowanie: brak wszystkich informacji o piwie, kolorystycznie ciekawa, tylko czemu stylizacja orła na amerykańskie godło [2.5]
              Uwagi:

              Moja ocena: [2.95]

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9748

                #22
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Jasnozłoty, zdradza parametry. Może być. [3.5]
                Piana: Po nalaniu miała 4 cm, ale szybko radykalnie opadła do cieniutkiego kożuszka i śladu na szkle. [2.5]
                Zapach: Chmielowy, ale z wyraźnym zapachem słodu, całkiem OK. [3]
                Smak: Trochę dziwny smak, taki chlebowo-piwniczny, ale nie nieprzyjemny. Później pojawia się goryczka. W miarę picia goryczka staje się coraz wyraźniejsza... [3.5]
                Wysycenie: Cały czas piwo bąbelkuje, w zasadzie bez zastrzeżeń. [4]
                Opakowanie: Zielono-złoto-czerwona pucha. Kolory ładne, brak danych o ekstrakcie. Trochę zastanawia nazwa piwa i złoty gryf na puszce. Wzornictwo ładniejsze, niż w poprzedniej wersji. [3]
                Uwagi: Browar Łomża robi lepsze piwa, ale Dock-a można wypić bez stresu, zwłaszcza latem.

                Moja ocena: [3.225]

                Comment

                • fuliano
                  Senior
                  • 07-2010
                  • 1826

                  #23
                  Czy to jest następca czy już nowe piwo? Proszę o pomoc
                  Alkohol 4,2%

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎