Tyskie, Gronie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lacriferno
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2005.07
    • 783

    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Słomkowy, klarowny. Odcień w sam raz, ładnie prezentuje się pod światło. [5]
    Piana: Na początku bardzo gęsta. Utrzymuje się dość długo, ale mogłaby odrobinkę dłużej cieszyć oko. Praktycznie do końca na powierzchni utrzymuje się delikatny korzuszek. Zostawia na szklance ślady po każdył łyku. [4.5]
    Zapach: Pachnie pięknie, jak prawdziwe piwo. Wyraźnie, bez wyczuwalnych obcych zapachów. [5]
    Smak: Nic dodać, nic ująć! Wyważona goryczka, lekki słodkawy posmak. Każdy łyk to przyjemność. [5]
    Wysycenie: Gaz utrzymuje się długo. Bąbelki wydają sie być bardzo delikatne. [4.5]
    Opakowanie: Nic nadzwyczajnego, ale estetyczne. Duże, czytelne logo, widoczne z daleka na półce. Troszkę może zbyt monotonna kolorystyka. [4]
    Uwagi: Pyszne piwo, dobra cena.

    Moja ocena: [4.875]

    Comment

    • DarJ
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2004.05
      • 18

      Nie tylko ty jesteś "skazany" na Tyskie Gronie , w Poznaniu Książęcego także nie dostaniesz !!!

      Comment

      • Darius_18
        Szeregowy Piwny Łykacz
        • 2005.07
        • 2

        zapsule sie strasznie według mnie kiedys było lepsze

        Comment

        • zbysia
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 2004.09
          • 907

          Synkowie a o czym wy piszecie?? Normalnie w tej chwili bryle mi spad na podłogę - a tanie nie były..
          Piłem ostatnio jedno, słownie jedno (i to nadaje się do działu - składam samokrytykę) jest to rozwodniony napój z bąbelkami (może nawet, gdybym walnoł halbe to była by bambucza), i modliłem się, żebym wstał nazajutrz do tyry. Cienkie to, i byle jakie, w smaku nie przypomina piwa.Mam pytanie do jednego z przedmówców: czy widział kiedyś chmiel na własne oczy? Czy go dotykał? Czy go "wąchał"? Czy "widzieć białe mszy"?
          Innych pytań nie zadam, bo dyskusja z "synkami" wirtualnymi, którym chyba płacą za pozytywne opinie o "groniu", mija się z celem.
          Jeśli nie to przepraszam, i czekam na dalsze posty, mam nadzieje, że konkretne.
          Jeśli pracujecie w KP i czerpiecie z tego pensję - to nie ma się czego wstydzić. Tylko jako "anonimy" możecie chyba powiedzieć własne zdanie (i jako ludzie inteligentni..)
          fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2004.06
            • 6310

            Ta tendencja do ocen ze średnią 5.0 albo niewiele poniżej jest rzeczywiście symptomatyczna Apeluję do działu promocji Kompanii, aby wymyśliła coś lepszego, bo to już nudne...
            A jeśli ci "piwosze" od średnich 5.0 naprawdę tak uważają, to proponuję żeby oprócz Gronia spróbowali jakieś piwo.

            Comment

            • zbysia
              Kapitan Lagerowej Marynarki
              • 2004.09
              • 907

              Chłopi naprawdę Cię lubię "Ta tendencja do ocen ze średnią 5.0 albo niewiele poniżej jest rzeczywiście symptomatyczna Apeluję do działu promocji Kompanii, aby wymyśliła coś lepszego, bo to już nudne...
              A jeśli ci "piwosze" od średnich 5.0 naprawdę tak uważają, to proponuję żeby oprócz Gronia spróbowali jakieś piwo. "
              Bo wszystkie Ryśki to faje chłopaki.
              Dzięki.. Naprawdę, bo już myślałem, że ulegam jakiejś paranoii: " Maliniak - ile postów zamieściliście na browar.biz i dlaczego tak mało?!"
              Chyba pojadę do Łodzi na dwa dni...
              fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

              Comment

              • sibarh
                PremiumUżytkownik
                🥛🥛🥛
                • 2005.01
                • 10386

                Tak to jest kiedy piło sie kilka piw wielkokoncernowych i niema tego z czym porównać.
                Podejrzewam, że probując inne buzka by im się wykręcała z niesmaku.
                Last edited by sibarh; 2005-08-03, 00:42.
                2800 nowe piwa opisałem na forum
                Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                Comment

                • zbysia
                  Kapitan Lagerowej Marynarki
                  • 2004.09
                  • 907

                  Proponuję, żeby to forum zamieniło się w społeczność.. Do 200000 mieszkańców Grecy dawali radę, a tu jeszcze tylu nie ma.. Normalnie Grekom wierzę, gdy nie przynoszą darów..
                  Last edited by zbysia; 2005-08-03, 00:51.
                  fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

                  Comment

                  • Darius_18
                    Szeregowy Piwny Łykacz
                    • 2005.07
                    • 2

                    no moje zdanie jest takie ze kiedyś to było dobre piwo teraz strasznie sie zepsuło Za gorzkie i tyle

                    Comment

                    • breslauer
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2002.05
                      • 2690

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                      Ta tendencja do ocen ze średnią 5.0 albo niewiele poniżej jest rzeczywiście symptomatyczna Apeluję do działu promocji Kompanii, aby wymyśliła coś lepszego, bo to już nudne...
                      A jeśli ci "piwosze" od średnich 5.0 naprawdę tak uważają, to proponuję żeby oprócz Gronia spróbowali jakieś piwo.
                      Też mam takie podejrzenia, ale dobrze, że ktoś jeszcze to zauważył, bo zaczynałem się podejrzewać o lekkie urojenia ... Swoją drogą - czemu te tak wspaniałe i merytoryczne oceny na "5" , jak np. użytkownika Planet, nie są usuwane?

                      Comment

                      • ZIOMEK2
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2004.09
                        • 2523

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zbysia
                        A jeśli ci "piwosze" od średnich 5.0 naprawdę tak uważają, to proponuję żeby oprócz Gronia spróbowali jakieś piwo. "
                        ... popieram, popieram i ... tu jest pies pogrzebany !
                        Najlepiej niech pojadą na jakiś fest ( z wieloma markami piw, wystarczy dzień - dwa ) i zabiorą ze sobą Tyskie w bidonie dla porównania.

                        Comment

                        • Twilight_Alehouse
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2004.06
                          • 6310

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika breslauer
                          Też mam takie podejrzenia, ale dobrze, że ktoś jeszcze to zauważył, bo zaczynałem się podejrzewać o lekkie urojenia ... Swoją drogą - czemu te tak wspaniałe i merytoryczne oceny na "5" , jak np. użytkownika Planet, nie są usuwane?
                          Art czasami nie zauważa wszystkiego. Jedną z tych ocen na "5", tą bez żadnego opisu smaku i zapachu, zgłosiłem za pomocą przycisku z wykrzyknikiem, ale teraz i tak Art się urlopuje.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            🥛🥛🥛🥛🥛
                            • 2001.02
                            • 23860

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika breslauer
                            Swoją drogą - czemu te tak wspaniałe i merytoryczne oceny na "5" , jak np. użytkownika Planet, nie są usuwane?
                            Wiesz dobrze że że to moja działka, więc możesz jak T_A słusznie zasugerował (dzięki) wykonać odpowiednie kroki aby mi to zgłosić bezpośrednio a nie w danym temacie. Nie możesz oczekiwać że wszystko wychwycę przy takiej dużej dziennej ilości postów. Dziekuję.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • ultra_brutal_baran
                              Szeregowy Piwny Łykacz
                              • 2005.08
                              • 26

                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: słomkowo-złoty, naprawdę cieszy oko [5]
                              Piana: Na początku gęsta gruba warstwa, utrzymuję się w miarę długo, choć mogłaby dłużej [4]
                              Zapach: Wyraźny zapach chmielu, bardzo przyjemny [5]
                              Smak: Łagodna goryczka, lekki słodkawy posmak, smak po prostu idealny [5]
                              Wysycenie: Idealne, gaz utrzymuje się do samego końca [5]
                              Opakowanie: Bardzo estetyczne i profesjonalne, choć może mało oryginalne [4.5]
                              Uwagi:

                              Moja ocena: [4.875]

                              Comment

                              • zAjkA
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2004.12
                                • 1089

                                Trochę mało tych doznań w poszczególnych elementach aby odrazu dawać po 5
                                Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                                Comment

                                Przetwarzanie...