Van Pur, Barley Strong

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Czapayew
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2002.10
    • 1966

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ładny ciemny busztyn [4.5]
    Piana: szybko, burzliwie i bardzo nietrwale [2.5]
    Zapach: słodowy o wyraźnie słodkawym zabarwieniu [3]
    Smak: dominuje słodycz - zero nutki chmielowej [3.5]
    Wysycenie: mizerne [2.5]
    Opakowanie: jak na piwko marketowe - takie sobie [3]
    Uwagi: Zakupione w tyskim TESCO. Spróbowano, posmakowano i raczej się nie wróci.

    Moja ocena: [3.2]
    "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

    www.zamkoszlaki.com
    www.piwnekapsle.net

    Comment

    • Manieklbl
      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
      • 2007.10
      • 100

      #17
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemno bursztynowy [4]
      Piana: Ogromnie duża! Może z powodu wstrząsów przy niesieniu, jednak grubo ponad 5 minut nie możliwe do spożycia ponieważ piana wciąż się tworzyła. [5]
      Zapach: Jakiś taki neutralny, jednak zero negatywów, wyczuwalny alkohol. [3.5]
      Smak: Dominuje zdecydowanie silny słód, rozgrzewa, czuć alkohol jednak pozytywnie, bardzo dobre mocne piwo w doskonałej cenie. [4.5]
      Wysycenie: Dobre, w sam raz. [4]
      Opakowanie: Słabe, nie zachęca do spożycia a szkoda bo piwko naprawde świetne, nie kompletne informacje. [2.5]
      Uwagi: Rewelacyjna cena 1.50, butelka bezzwrotna. Najlepsze piwo poniżej 2zł obok Mocarza jakie piłem.

      Moja ocena: [4.05]

      Comment

      • Piekny
        Kapral Kuflowy Chlupacz
        • 2009.03
        • 72

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: ciemno bursztynowy - jedyne co mi sie spodobało w tym piwie [4]
        Piana: brzydka nierówna szybko znika [2.5]
        Zapach: słodycz , metaliczna słodycz , czuć alkohol [2.5]
        Smak: słodkie zajeżdża etanolem , niedobre , nie chcę drugiego nawet za darmo [2.5]
        Wysycenie: słabe , po połowie szklanki brak bąbelków [2]
        Opakowanie: standard w klasie strongów czaro czerwono złota pucha ( typ kryzysowy czyli z Fe ) , brak ekstr. [2.5]
        Uwagi: 2,29 w tesco , wolę dołożyć 50 gr i mam Dębowe , przynajmniej mi się gęba nie krzywi

        Moja ocena: [2.55]

        Comment

        • wrednyhawran
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2010.07
          • 1784

          #19
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złoty, klarowny. [4]
          Piana: Przy nalewaniu wysoka, głośno syczy i opada dość szybko do cieniutkiego kożuszka. [2.5]
          Zapach: Słodki. Słodowo-miodowo-kwiatowy. Nie odrzuca, ale zdradza z jakim piwem mamy do czynienia. [3]
          Smak: Dla mnie to piwo nie smakuje zupełnie niczym konkretnym. Jest mocno słodkie, trochę wodniste, lekko alkoholowe, lekko kwaskowe, z tępą cierpką goryczką. Wydaje się być przyciężkawe, ale wypijalne. [3]
          Wysycenie: Wysokie, syczące i szczypiące [2.5]
          Opakowanie: Typowe dla VanPura i tego rodzaju piw. Puszka żelazna w czarnych barwach. [2.5]
          Uwagi: Nie wiem co o tym napisać. Piwo da się wypić, ale bez większej przyjemności. Pamiętam, że pity jakiś czas temu Barley 9% był znacznie lepszy, co mnie bardzo zdziwiło wtedy.
          Typowy kryzysowo-imprezowy strong.

          Moja ocena: [2.95]
          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
          Małe Piwko Blog
          Małe Piwko Blog na facebooku
          Domowy Browar Demon

          Comment

          • Seta
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 2002.10
            • 6964

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Bursztyn. Klarowne. [4.5]
            Piana: Mało intensywna, ale pozostaje do końca i lekko brudzi szkło. [3]
            Zapach: Słodowy, lekko alkoholowy, lekko chmielowy. Zaskakująco pozytywny. I czysty. [3]
            Smak: Mała pełnia, śladowa goryczka. Lekko wyczuwalny alkohol. Mimo wszystko nie odrzuca. [2.5]
            Wysycenie: Średnie. Niezłe. [4]
            Opakowanie: Dyskontowe, ale czytelne. Brak ekstraktu. [3]
            Uwagi: Dobre nie jest, ale myślałem, że będzie gorzej...

            Moja ocena: [2.925]
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • AaLeX
              Kapitan Lagerowej Marynarki
              🥛🥛🥛
              • 2011.07
              • 644

              #21
              Kolor bursztynowy, ładny. Piana szybko znikła, zapach słodowy, smak również słodowy, zero goryczki. Jednak słód dość treściwy, dobre piwo dla kobiet. Mojej mamie smakowało. Kupione w promocji w Leclercu za 1,50zł. Za tą cenę nawet pozytywne zaskoczenie. Myślałem że będzie gorzej. Niczym nie odrzuca, w ten upał wypite w 2 minuty. Ocena 3,5/6.

              Comment

              Przetwarzanie...