Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    O faktycznie. Moja kupla...
    JEDNO PIVKO NEVADI!

    Comment

    • Myszon007
      Senior
      • 02-2007
      • 1208

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kruger_nr1 Wyświetlenie odpowiedzi
      Kilka dni temu wzięło mnie, by spróbować tego porterka , miałem jeszcze butelki w wersji szkło i pet. Zdecydowałem się na szkło i ...totalny kwasior! Do końca terminu ważności pozostało jeszcze ponad 2 miesiące, ale piwo zupełnie niepijalne się stało. Pierwszy raz przytrafiło mi się to z porterem. Dodam, że przebywał w ciemnej i chłodnej piwniczce przez cały czas od zakupu. Aż nie miałem ochoty otwierać peta zaraz po tym...i ten dalej czeka...
      Pet to będzie 2 razy gorszy kwasior i do tego zupełnie bez gazu, zapewniam Cię.

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason
      Jakim cudem miałeś to piwo w szklanej butelce przed końcem terminu ważności, skoro od paru lat nie rozlewają go w szkło?
      Tak wyglądał porter w butelce szklanej - http://nyota.magonline.pl/beer/galer...2.html#mainimg - gdy dowiedziałem się o bankructwie browaru, postanowiłem zakupić kilka takich butelek do przeleżakowania, ale jakoś nie mogłem nigdzie spotkać - teraz widzę, że nie ma czego żałować...
      ♪♫

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎