Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brovaria, Pszeniczne 12'

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #16
    Klasyczny Hefewiezen. Był i banan i goździk. Bez zarzutu. Nie wiem czy na WB-06, ale smakowało jak na jakichś lepszych drożdżach. Nie było wodniste. Zdecydowanie polecam.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • M-kwadrat
      Senior
      • 07-2004
      • 304

      #17
      W czwartek pszenica była bardzo kiepska - praktycznie bez piany, w zapachu nie było ani goździka ani banana, smak z dominującą dziwną kwaskowatością - ogólnie piło się trudno do tego stopnia, że innych rodzajów już nie miałem ochoty próbować.
      Pozdrawiam, Maciek

      Comment


      • #18
        W tym piwie nic nie jest do końca takie jak być powinno. Wypić można, ale satysfakcja umiarkowana. Za mało pszenicy w pszenicy.

        Comment

        • telek
          PremiumUżytkownik
          • 05-2011
          • 538

          #19
          Zasłużone pierwsze miejsce w KPR Żywiec 2012r.

          Comment

          • Kwadri
            Senior
            • 10-2009
            • 1216

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Jasny pomarańcz, mocno mętny. [4.5]
            Piana: Drobna, zbita. Po kilku minutach opada do cienkiej warstwy, dość mocno brudząc ścianki i tak zostaje do końca. [5]
            Zapach: Średniointensywny, trochę goździka, trochę fenoli. Banan początkowo raczej w tle, ale później mocniej wyczuwalny. W tle również bardzo delikatna cytrusowość. Ładny. [4.5]
            Smak: Lekka kwaskowość na początek. Szybko docierają pszeniczne smaczki, połączone z goździkami i lekkim bananem. Jest też średnio mocna goryczka i to ona raczej dominuje w finiszu. Jako całość sprawia wrażenie nieco płaskiego, do tego niskie wysycenie psuje odbiór. Tylko poprawnie. [3.5]
            Wysycenie: Średnie, ku nieco wyższemu. Jak na pszenicę trochę małe. [3]
            Opakowanie: Podane w firmowej szklance, na firmowej podstawce. [5]
            Uwagi:

            Moja ocena: [4.1]
            www.lkschmielowice.futbolowo.pl

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9748

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Jasnozłoty, mętny. [4]
              Piana: Biała, bardzo drobna, wysoka, dość trwała. [4]
              Zapach: Dominuje banan z lekkim tłem słodowym, ładnie, ale nieco skromnie. [3.5]
              Smak: Na początku głównie słód, dochodzi banan, do zbilansowania trochę brakuje kwasku i goryczki w grejpfrutowym stylu, ale ja lubię łagodne pszenice, więc mnie smakowało [4]
              Wysycenie: Średniowysokie. [4]
              Opakowanie: Prosty pokal, wafelek. Do pszenicy szkło mogłoby być ciekawsze... [4]
              Uwagi: Łagodna w odbiorze, sympatyczna pszeniczka, w sam raz dla nieroztrenowanych .

              Moja ocena: [3.825]

              Comment

              • Oskaliber
                Senior
                • 05-2010
                • 727

                #22
                Kolor: Złoty, opalizujący.
                Piana: Biała, średnio obfita, średnio gęsta, średnio trwała. Opada do obrączki.
                Zapach: Lekkie goździki, lekki banan. Nieźle zbalansowane ale mało intensywne.
                Smak: Treściwość średnio niska. Jest banan i goździk ale dalej mało intensywny i przykryty zdecydowanie zbyt wysoką kwaśnością. Goryczka niska.
                Wysycenie: Wysokie.
                Ogółem: Słabe. Aromaty typowe dla weizena zbyt schowane, piwo za kwaśne.
                BeerFreak.pl

                Comment

                • woosaa
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 1549

                  #23
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: mętny bursztyn [4]
                  Piana: jasna z początku gęsta,z czasem dziurawieje,mały dywanik dotrwał do końca [4]
                  Zapach: piękny z akcentami głównie bananowymi,trochę gożdzików i cytrusów [4.5]
                  Smak: za mało orzeżwiający(dziwne),głównie owocowo-cytrusowy,w oddali trochę bananów i gożdzików,pod koniec jakoś ciężko się piło [3.5]
                  Wysycenie: minimalnie za małe [4]
                  Opakowanie: etykieta może się podobać,info o piwie jest,zwykły kapsel [3.5]
                  Uwagi: Piwo z datą 11.09.2020.W butelce jako pasteryzowane.

                  Moja ocena: [3.95]
                  mb WOS

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎