Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BrowArmia, Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4592

    #46
    Widzę Docencie, że postanowiłeś znów poszukać piwnych smaków w Browarmii. Gratuluję odwagi i zasobnego portfela. Ja jednak pozostanę przy swoim bojkocie tego pseudopiwnego przybytku dla krawaciarzy z grubą kasą.

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
      Widzę Docencie, że postanowiłeś znów poszukać piwnych smaków w Browarmii. Gratuluję odwagi i zasobnego portfela. Ja jednak pozostanę przy swoim bojkocie tego pseudopiwnego przybytku dla krawaciarzy z grubą kasą.
      Można powiedzieć, że była to wizyta przy okazji. Przynajmniej upewniłem się co do aktualnego poziomu ich piw.
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #48
        Diwię się, że Dadek zagląda do portfela Docenta i komentuje to gdzie on chodzi.

        Dziwię się Docentowi, że tłumaczy się z tego gdzie i po co chodzi.

        Chyba jakaś nowa, świecka tradycja
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23816

          #49
          Stróż moralności i etyki forumowej się znalazł
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #50
            Zaraz stróż po prostu dwa posty, ktorych nie mogłem nie skomentować, a które szczerze mnie rozbawiły

            Z drugiej strony muszę zajrzeć do swojego portfela gdyż piana na stoucie, który uwiecznił Docent na zdjęciu spowodowała u mnie ślinotok. No chyba, że była zrobiona w photoshopie
            Last edited by becik; 31-10-2011, 14:57.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
              No chyba, że była zrobiona w photoshopie
              To wtedy ładną czapą wystawałaby ponad krawędź szkła. Niestety ten sposób nalewania raczej nie jest tam praktykowany.
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • dadek
                Senior
                • 09-2005
                • 4592

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                Diwię się, że Dadek zagląda do portfela Docenta i komentuje to gdzie on chodzi.

                Dziwię się Docentowi, że tłumaczy się z tego gdzie i po co chodzi.

                Chyba jakaś nowa, świecka tradycja
                Ani mi w głowie zaglądać do portfela Docenta a tym bardziej wpływać na Jego kierunki spacerów. Znam Go dobrze jako znawcę piwnych smaków i jedynie pogratulowałem mu odwagi w powtórnym zmierzeniu się z bardzo wątpliwej jakości produktami tego browaru. Bywałem tam w początkowym okresie gdy jeszcze piwa były smaczne, nie oszukiwano klientów, panowała normalniejsza atmosfera a ceny nie sięgały szczytów Himalajów. Po aferze z jabłonowskim pilsem, zlewkami, kwasami bez piany, tekstami przy szatni w stylu "pan w krawacie na na prawo a pan w T-shercie chyba zabłądził" założyłem swój prywatny bojkot tego pseudopiwnego przybytku i się go będę trzymał. A Docenta przy najbliższej okazji dokładnie popytam o ostatnie wrażenia (bom ciekaw)i sądzę że obrażony nie będzie.

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  #53
                  Dadek ja opinię na temat BrowArmii mam inną. Bywam tam średnio raz w miesiącu próbując ich piwa sezonowe (świetne malinowe, wiśniowe) i za każdym razem z wielka przyjemnośćią piję stouta który jest najlepszym stoute warzonym przez polski browar. Pszenica jest w miarę porządna, karmazynowe jest ok, klasztorne mało klasztorne ale niezłe i tylko pils jest słaby.
                  Siadam zawsze przy barze i nie mam żadnych kłopotów wtedy z nalewaniem piwa chociaż faktem jest, że piwa przynoszone do stołu to często zlewki i to należy piętnować.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • dadek
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 4592

                    #54
                    Spox, każdy ma prawo do swojej opinii i nie polemizuję jeśli jesteś zadowolony. Mi niestety w pewnym momencie ustaliła się opinia zdecydowanie negatywna co do tego miejsca, próbowałem ją nawet zweryfikować (wynik był jeszcze gorszy) i dałem sobie spokój. Wolę Bierhalle, gdzie nigdy na piwie się nie zawiodłem a i ceny niższe.

                    Comment

                    • skitof
                      Senior
                      • 11-2007
                      • 2478

                      #55
                      Mnie ten Stout bardzo smakował. Miał taką bardzo fajną, głęboką, a nawet bym powiedział odważną goryczkę - a takie właśnie lubię. Jest dobrej jakości, długo pozostaje w ustach, ale w przyjemny sposób. Niby stout znaczy mocny, ale ten Stout jest raczej lekki. Wizualnie udane. Z 3 piw jakie tam piłem to było najlepsze.

                      Comment

                      • Seta
                        Piję piwo
                        • 10-2002
                        • 6964

                        #56
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: ciemnobrunatny, do czerni trochę brakuje [4]
                        Piana: dość intensywna i trwała, beżowawa, ładnie brudzi szkło [4.5]
                        Zapach: średnia czekolada, lekko kwaskowy i estrowy; wraz z podgrzewaniem zaczyna dominować mocne espresso [4]
                        Smak: chyba ciut za duża pełnia, lekki karmel, średni kwasek i średnia goryczka; smaczne, choć mało stylowe [4]
                        Wysycenie: średnio-niskie, akceptowalne [4]
                        Opakowanie: brak, firmowe szkło [4]
                        Uwagi: Pite na miejscu ok 2 tygodni temu.

                        Moja ocena: [4.05]
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          #57
                          Obecny Stout w browarze rewelacyjny. Gęsty, treściwy, misiowaty, w smaku to starannie i świetnie wyważone wszystkie smaki. Jak dla mnie bomba.
                          Podany jednak w zbyt zimnej temperaturze.
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎