Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bierhalle Warszawa, Dunkel

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9748

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
    To znaczy, że z moim smakiem nie jest tak źle.

    Zawsze piję "to trzecie" piwo. W zeszłym tygodniu jednak po jednym "dunkielku" "przebranżowiłem" się na pilsa.
    Ja też!

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4592

      #32
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Dojrzała wiśnia przełamana takąż śliwką węgierką a w efekcie wychodzi stonowany bordowy. Lekko mętne. [4]
      Piana: Beżowa, bardzo gęsta o mikroskopijnych oczkach, jedynie na powierzchni pojawiło się trochę większych bąbli. Przy podaniu wysoka na 3 cm, opadła po kilku minutach do kożucha i grubej obręczy przy szkle. W trakcie picia pozostawia nieprzerwana "firankę" na ściankach. [4.5]
      Zapach: Piwniczno drożdżowy z lekką czekoladowo karmelową nutą ale niezbyt intensywny. [3]
      Smak: Gdybym nie wiedział, że to dunkel z zamkniętymi oczami i po smaku raczej bym na to nie wpadł. Piwo jest nijakie, mało wyraziste a wręcz wodniste. Da się wyczuć jedynie nikłą słodowość oraz po długim mlaskaniu nutę czekoladową w tle. Zupełnie brak choćby lekkich palonych tudzież karmelowych posmaków, jest za to niepotrzebna kwaskowość. [2]
      Wysycenie: W sam raz. [5]
      Opakowanie: Pękaty kufelek z firmowym logo, nie ma podkładki za co minus. [4]
      Uwagi: Bardzo zawiodło mnie to piwo, nie warte nawet 4 zł za 0,4 l na promocji.

      Moja ocena: [2.95]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎