Relakspol, Hutnicze

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2005.03
    • 5828

    #16
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasno złoty. Jakiś taki dziwnie matowy. [4]
    Piana: Zasadniczo piwo bez piany. Na początku tylko pojawia się i szybko znika do tak wąskiej obrączki, że tylko z miłości do Nowej Huty dam 2 [2]
    Zapach: Słabo wyczuwalny diacetylowy. [2.5]
    Smak: W smaku diacetylowo-słodowe. Solidna goryczka burzy tą maślaność na szczęście choć trochę bo by klapa była. Czy nie mogą w tym browarze nauczyć się zacierania nie na słodko Nie jest to piwo niesmaczne ale po prostu mało wyszukane i nudne.... [3]
    Wysycenie: Lekko przegazowane. Do tego nierównomierne. [3.5]
    Opakowanie: Najchętniej bym nie komentował. Nieestetyczne i niezachęcające. Opakowanie jest podstawą kiedy wprowadza nowy produkt na rynek a nie stać kogoś na reklamę. A tutaj to po prostu masakra. Przez 15 minut w Corelu można coś ładniejszego spreparować. Kolor jednostajny mimo, że to kolor Hutnika, to można by go zrobić z większą głębią. Kompozycja bez inwencji. Nie ma słowa o tym, jak to piwo ma wspierać sport w Nowej Hucie. [2.5]
    Uwagi: ...niskie umiejętności Pani Technolog z Relakspola mnie przerażają niekiedy...

    Może za niską pensyjkę ma i jej się nie chce po prostu

    To piwo się nie przyjmie. Chyba, że:
    Będzie mieć lepszą etykietę i oplakatuje się Nową Hutę, że to piwo istnieje. Czy była chociaż krótka reklama w Nowohucianinie

    Moja ocena: [2.775]

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • e-prezes
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2002.05
      • 19245

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
      ...
      Moja ocena: [3.725]
      jest coraz gorzej... słodkawe, jakby niedofermentowane, wodniste i mniejsza goryczka! poza tym coraz bardziej irytujący jest ten relakspolowy posmak.

      Comment

      • MarcinKa
        Major Piwnych Rewolucji
        🍼🍼
        • 2005.02
        • 2734

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoto lekko bursztynowy. Niczym się nie wyróżnia, ale odpowiedni. Piwo klarowne. [4]
        Piana: Mała, niejednorodna i szybko zredukowała się do resztek. [2.5]
        Zapach: Chmielowo słodowy z Relakspolową nutą. Mnie ta nuta nie przeszkadza. Zapach mocny i dość siermiężny. [3.5]
        Smak: Smak taki jak zapach. Chmielowo słodowy z nutą Relakspolową. Do tego wyraźna chmielowa goryczka na koniec. Posmak lekko goryczkowy, lekko Relakspolowy. Piwo lepiej smakuje jak jest zimne, jest wtedy lekko przytępiony smak słodowo Relakspolowy. Jest jakby takie lżejsze. Po wypiciu ma się ochotę na następne. [3.5]
        Wysycenie: Słabe od początku. Jest to zwłaszcza mankamentem jak pije się w pokojowej temperaturze. [2.5]
        Opakowanie: Nie urzeka niczym, ale ładnie łączy motyw hutniczy ze sportowym. Brak troszkę tylko szlifu etykiecie. Ładna kolorystyka, trudna raczej do pomylenie z innym piwem. Kapsel z nadrukowanym browarem. Ekstraktu niestety brak. [4]
        Uwagi: Dość przeciętne piwo o smaku małobrowarowym. Schłodzone od połowy całkiem fajnie smakuje. Wysycenie i piana trochę szwankują, ale smak w sumie nienajgorszy. Można go często kupować, bo smak nie powoduje przesycenia.

        Moja ocena: [3.4]
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        • Mario_Lopez
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 2009.08
          • 991

          #19
          Hutnicze wróć a tak na poważnie, ma ktoś etykietę z tegoż napitku? Chętnie odkupię.
          HKS!
          Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
          Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


          EBE EBE

          Comment

          • Cooper
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            🍼🍼
            • 2002.11
            • 6055

            #20
            Ale żeś zombie odkopał. Już myślałem że Relakspol powrócił do produkcji.

            Jak szukasz ety to znajdz ją w dziale Kolekcjonerstwo, zobacz czy ktoś ją oferuje, jeśli nie to dodaj do poszukiwanych a najlepiej w komentarzu dopisz że szukasz.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • Mario_Lopez
              Kapitan Lagerowej Marynarki
              • 2009.08
              • 991

              #21
              O dzięki kolego, tak uczynię! No odkopałem trupa straszliwego, żałuję, że nie miałem okazji spróbować tego wynalazku z Relakspolu (swoją drogą szkoda tego browaru) Dzięki za cenne rady
              Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
              Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


              EBE EBE

              Comment

              • e-prezes
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🥛🥛🥛🥛🥛
                • 2002.05
                • 19245

                #22
                Nic straconego. Piwo było dość kiepskie. Podobnie jak inne butelkowe wyroby tego browaru. Rozumiem sentyment kibicowski, ale dobrze, że nie piłeś
                Last edited by e-prezes; 2018-02-10, 14:57.

                Comment

                • dadek
                  Major Piwnych Rewolucji
                  🍺
                  • 2005.09
                  • 4642

                  #23
                  Etykietę z Hutniczego mam w swojej kolekcji, piwo rzeczywiście nie zachwycało. Ale Grodzkie Mocne 14,1° z tego browaru chętnie kupowałem gdy tylko byłem w Krakowie.

                  Comment

                  • cororo
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    • 2003.04
                    • 766

                    #24
                    hutnicze

                    eta jest wystawiona w All.

                    Comment

                    • cororo
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 2003.04
                      • 766

                      #25
                      hutnicze

                      Tak sie zlozylo , ze eta jest wystawiona w All.

                      Comment

                      Przetwarzanie...