Warka, Jasne Pełne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Nie to "piwo" smakuje jednakowo nawet po roku na półce. Chodzi o to, że jeśli pijesz w lecie (zwłaszcza gdy jesteś spragniony) bierzesz duże łyki i szybko przełykasz nie analizując "treści". Podobnie głodny rzucasz się na jedzenie. Śmieciowe jedzenie i śmieciowe piwa dobrze wchodzą w takich warunkach.
    Zimowa pora sprzyja bardziej świadomej degustacji. Chcesz się bardziej rozsmakować w piwie, a tu zong...
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      Jak smakuje goryczka żółciowa? Ma ktoś jakieś doświadczenie?
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        Myślę, że to określenie mogło się "skopiować" z postu #152...
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • eutanatos
          Member
          • 11-2010
          • 43

          Żółciowa goryczka czyli od żółci wątrobowej jest inna niż szlachetna goryczka chmielowa. Jak ktoś przegnie z alkoholem to na drógi dzień pozna czym jestgoryczka żółciowa...
          A co do smaku - to może inaczej. Uwaga będzie teoria spiskowa...
          Latem warka wystartowała z kampanią reklamową czrwonych warek w plastikowych butelkach i tuningowała smak aby się warki lepiej sprzedawały hehe.
          A tak na serio, to muszę przyznać wam racje, piwo pite latem zwłaszcza w okolicach grilla smakowało mi bardziej przez atmosfere. Placebo...

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Spróbowałem łyka od sąsiada.Landrynkowo-alkoholowy posmak.Ohyda.Piany zero.Gratulacje za coś takiego.Na szczęście sąsiadowi dałem spróbować PIWA i teraz zakupimy większą ilość , by nie musiał się katować tym czymś.
            Last edited by Pogoniarz; 07-01-2011, 19:17.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • Radical
              Senior
              • 03-2008
              • 145

              Porównał bym to piwo do pomidorowej z koncentratu, czyli czasem ujdzie, a czasem nie da rady spożyć Choć z tego co wiem, z polskich piw nie jest najgorsze ? W Oder Tower jest za 0.76€ / 0.66L. W Sylwka nawet Niemców z nim widziałem... Nie byli to na bank Polacy, bo oni spragnieni dobrego piwa pija tylko piwka DE
              Last edited by Radical; 08-01-2011, 05:39.
              Radical.

              Comment

              • bob1969
                Senior
                • 02-2008
                • 170

                Jasną Warkę piję tylko z PET-a (wyprodukowana na Słwacji). Smakuje oczywiście lepiej niż nasza butekowa.

                Comment

                • toto
                  Senior
                  • 12-2006
                  • 949

                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: żółty ze złotym odcieniem, idealnie klarowny [4]
                  Piana: niska, słabo oblepia szkło [2]
                  Zapach: lekko słodowy, ale właściwie brak [2.5]
                  Smak: mineralny, nieco słodowy, wodnisty, trochę gorzki (nie goryczkowy) [2]
                  Wysycenie: zdecydowanie za duże [1.5]
                  Opakowanie: butelka ŻGB, kapsel browarowy, ale tylko na to piwo, biało-czerwona etykieta o udziwnionym kształcie, brak ekstraktu, pełnego składu i miejsca produkcji. Na krawatce hasło: "starannie warzone z goryczkowego chmielu" (sic!) [2]
                  Uwagi: Kupiłem dla etykiety. Ogólnie nędza. W nadruku na kontrze literka L, więc pewnie z Warki.

                  Moja ocena: [2.25]

                  Comment

                  • szu29
                    Member
                    • 04-2011
                    • 98

                    Woda gazowana z dodatkiem słodu. Goryczki , gorzkości nie wyczułem. taki tam napój na schłodzenie się na słońcu. 2/5 ocena naciągana.
                    http://www.bogatyojciec.pl/?A=59337

                    Comment

                    • progosu
                      Junior
                      • 11-2010
                      • 2

                      właśnie piję to "piwo" i po pierwszym łyku myślałem, że zwrócę całą zawartość kolacji, tego się po prostu nie da w siebie wlewać.

                      Comment

                      • LeoxxX
                        Senior
                        • 03-2010
                        • 224

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika progosu
                        właśnie piję to "piwo" i po pierwszym łyku myślałem, że zwrócę całą zawartość kolacji, tego się po prostu nie da w siebie wlewać.

                        Konkurencja?

                        Comment

                        • progosu
                          Junior
                          • 11-2010
                          • 2

                          Nie wiem za bardzo o co Ci chodzi, ale jak ~10 lat temu piłem warkę to była to czysta przyjemność, strong też smakował świetnie, teraz jak sztucznie, smutne, że wszystkie piwa z biegiem czasu stają się tylko gorsze.

                          Comment

                          • Kwadri
                            Senior
                            • 10-2009
                            • 1216

                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Jasnozłoty. [4]
                            Piana: Drobnopęcherzykowa, ale niezbyt wysoka. Po kilku minutach opada do pierścienia i wysepek. Pierścień utrzymuje się dość długo. [3.5]
                            Zapach: Słodowo-koncernowy. Lekko słodki i mało przyjemny. [2.5]
                            Smak: Niezbyt treściwy, delikatnie słodowy początek. Po chwili dochodzi goryczka, ale nieco tępawa i syntetyczna, zostawia lekko goryczkowy posmak. Klasyczny koncerniak. [3]
                            Wysycenie: Średniowysokie, tu bez zarzutów. [4.5]
                            Opakowanie: Całkiem ładne, w czerwonych barwach, ale minus za bzdury na etykiecie. Dedykowany kapsel, nie ma podanego ekstraktu. [3.5]
                            Uwagi:

                            Moja ocena: [3.025]
                            www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                            Comment

                            • slavoy
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 5055

                              Dziś, późną nocą, po wypiciu kilku piw - domowca, zakażonego AleBrowaru (tym panom już dziękujemy), i Opata Bittera, postanowiłem, że na koniec wypiję zajmującą od ponad dwóch tygodni miejsce w lodówce, sprezentowaną przez autostopowicza Warkę. Nalałem do kufla.... powąchałem....ffff...
                              Trzy razy podchodziłem do wzięcia pełnego łyka... ale mnie cofało.
                              To piwo jest wstrętne! Jego nienaturalny zapach i odrzucający, "chemiczny" (brzydkie słowo) smak spowodował, że wylądowało w zlewie.

                              Wersja puszkowa "10% gratis" 550ml.

                              Wypiłem zamiast, trzymaną na prace w upale, namysłowską lurę pt. "Kozackie". Pobiło 'krajowej klasy' Warkę o 10 klas. Weszło gładko i niezobowiązująco, bez chemicznych smrodów.

                              Nigdy więcej Warki.
                              Dick Laurent is dead.

                              Comment

                              • niewieem
                                Member
                                • 12-2010
                                • 76

                                Z ciekawości - z którym AleBrowarem coś nie tak ?

                                Comment

                                Przetwarzanie...