Warka, Jasne Pełne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jack75g
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2009.02
    • 555

    PET-WARKA

    Teraz to już nic nie dziwi. Mamy na rynku winne dzbany z woreczka Tylko czekać aż wypuszczą Carlsberga z kartonu do wyboru 1 l, 0,5 l., 0,2 l. Sporo młodzieży w to wejdzie jak będzie dobrze lansowane w mediach.

    PIWIE W PECIE MÓWIMY STANOWCZE NIE!
    Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

    Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

    Comment

    • Seta
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2002.10
      • 6964

      Ocena z ARTomatu

      Kolor: słomkowo-złoty, mógłby być intensywniejszy [4]
      Piana: pojawia sie dość ładna ale szybko opada, pozostaje jako obrączka [3]
      Zapach: słodkawy, dwutlenkowowęglowy , nieco metaliczny (puszka) [3.5]
      Smak: staram się być maksymalnie obiektywny. wziąłem więc łyk długo trzymając go w ustach, sondując różnymi częściami języka i podniebienia... Nie róbcie tak... Jeśli już to trzeba szybko przełykać, dużo zyskuje...
      Co można napisać... Kwaskowaty, bardzo mało wyraźna goryczka - ewidentna żółć. Ktoś kiedyś użył właściwego przymiotnika - wyraźna posmaki apteczne. Te posmaki są okrutne, jakby nie one dałoby się toto wypić. Podobnie smakował mi ostatnio pomidor z hipermarketu - przenawożony i lekko podgniły. [1.5]
      Wysycenie: Spore, pomaga wypić - jeśli pijemy szybko... [3.5]
      Opakowanie: Marketingowo super puszka i logo, ale nie wiadomo skąd, jaki ekstrakt, jakieś bzdury o tradycji... [3.5]
      Uwagi: Dostałem puszkę w konkursie w lotki - postanowiłem ocenić, a co. Chyba byłem dość obiektywny?

      Moja ocena: [2.675]
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • Lacriferno
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 2005.07
        • 783

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta
        Dostałem puszkę w konkursie w lotki
        Rozumiem, że konkursu nie wygrałeś, bo za I miejsce był półtoralitrowy PET ?

        Comment

        • woli
          Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
          • 2003.10
          • 121

          Spróbowałem ostatnio z ciekawośći...ale nie w Pet-ie.....nie da się wypić spokojnie ....to już jakiś wynalazek nie piwo ///smak ni to kwaśny ni nie wiadomo co....wymęczyłem połowę ....drugą oddałem żonie ,też się skrzywiła po spróbowaniu.....może w tym Pet-ie lepsza hahaha

          Comment

          • Misiu_1982
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2009.07
            • 11

            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Jasno-złotawy. Myślę, że mógłby być ciut ciemniejszy. [4]
            Piana: Na początku wysoka, lecz bardzo szybko opada. [4.5]
            Zapach: Nic nadzwyczajnego. [4]
            Smak: Czuć delikatną goryczkę. Cóż pijało się lepsze piwa. [4]
            Wysycenie: Dość spore. [3.5]
            Opakowanie: Kiedyś Warka się wyróżniała, teraz przeszła na komercję. [4]
            Uwagi:

            Moja ocena: [4.025]

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              🥛🥛🥛🥛🥛
              • 2001.02
              • 23860

              jeżeli nic nadzwyczajnego to powinna być maks. trója. Dlaczego dałeś 4?
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Misiu_1982
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2009.07
                • 11

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                jeżeli nic nadzwyczajnego to powinna być maks. trója. Dlaczego dałeś 4?
                Bo "nic nadzwyczajnego" nie jest tu w złym znaczeniu, chodziło mi bardziej o to, że niczym się nie wyróżnia. Pozatym Warkę znam od dzieciństwa i niestety komercja trochę ją zniszczyła, ale sentyment pozostał...

                Comment

                • Seta
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 2002.10
                  • 6964

                  chciałoby się rzec - tym gorzej dla sentymentu
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • Mario_Lopez
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    • 2009.08
                    • 991

                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Jasne złoto, wydaje się odpowiedni. [4]
                    Piana: Praktycznie żadna opadła w mgnieniu oka. [1.5]
                    Zapach: Słodowo - chmielowy, całkiem ładny. [4]
                    Smak: Wyraźnie wyczuwalny chmiel, odpowiednia goryczka, dosyć mi smakuje. [4]
                    Wysycenie: Troszkę za małe, bąbelki słabną z każdą chwilą. [2.5]
                    Opakowanie: Wyróżniające się , praktycznie nie da się pomylić z innym piwem, czerwona kolorystyka, szkoda że nie ma podanego ekstraktu. [4]
                    Uwagi: Pite ze wszystkich możliwych "opakowań" (butelki, puszki, PETa), a także lane, najlepiej na tle wszystkich wypada oczywiście butelkowe, najgorzej zaś z PETa. Tak czy inaczej piwko wypijalne.

                    Moja ocena: [3.675]
                    Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                    Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                    EBE EBE

                    Comment

                    • krasnal45
                      Porucznik Browarny Tester
                      • 2008.02
                      • 421

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta
                      Zapach: słodkawy, dwutlenkowowęglowy , nieco metaliczny (puszka) [3.5]

                      Moja ocena: [2.675]
                      Czy mógłbyś mnie uświadomić jak pachnie dwutlenek węgla???

                      Comment

                      • Seta
                        Pułkownik Chmielowy Ekspert
                        • 2002.10
                        • 6964

                        Otwórz fermentator z fermentującym piwem - dokładnie tak...
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        • jacer
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 2006.03
                          • 9875

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krasnal45
                          Czy mógłbyś mnie uświadomić jak pachnie dwutlenek węgla???
                          Ktoś nie uważał na chemii w podstawówce
                          Milicki Browar Rynkowy
                          Grupa STYRIAN

                          (1+sqrt5)/2
                          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                          No Hops, no Glory :)

                          Comment

                          • krasnal45
                            Porucznik Browarny Tester
                            • 2008.02
                            • 421

                            ...no nie wiem....zawsze mnie uczono że dwutlenek węgla jest gazem bez zapachu...a może to jakaś inna chemia

                            Comment

                            • Gość

                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Kolor klarowny delikatnie bursztynowy. Wg mnie powinien być jednak delikatnie ciemniejszy. [4]
                              Piana: Piana po wlaniu do kufelka utrzymuje się dość długo, zanika powoli tworząc kręgi na kuflu. [4.5]
                              Zapach: Wyczuwam ewidentnie zapach słodu, piwo butelkowe ma dodatkowo przyjemny słodkawy zapach (chyba kukurudza), natomiast z puszki czuć niestety lekki metaliczny zapach. [4]
                              Smak: Coż ja lubię słodkie piwa, więc Warka trafia w mój gust. Goryczka jest tu bardzo delikatna a całość nie ma mocnego posmaku alkoholu za co plus. Miuns za słabe nasycenie. [4]
                              Wysycenie: Jak już wspomniałem nasycenie jest dość słabe, obserwując bąbelki w kuflu dość szybko się zatracają, ale na początku są wręcz idealne. [3.5]
                              Opakowanie: Cóż szczerze przywykłem do Warki z logiem "W" w beczce oraz K. Pułaskim, obecna szata graficzna nie wyróżnia się zbytnio, kontury miasta wpisane w datę.. Generalnie pozostal tylko charakterystyczny już czerwony kolor etykiet. Ale całość ma coś w sobie. [4]
                              Uwagi:

                              Moja ocena: [4.025]

                              Comment

                              • emil418
                                Szeregowy Piwny Łykacz
                                • 2008.04
                                • 3

                                ostatnio czuć w niej rozwodnionego stronga...szkoda bo do niedawna mi smakowała

                                Comment

                                Przetwarzanie...