Warka, Jasne Pełne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Żywiec
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2001.12
    • 1571

    #61
    Wzrost sprzedaży

    Wedle analiz sprzedaży piwa WARKA JASNE PEŁNE jest na trzecim miejscu pod względem tempa wzrostu sprzedaży na świecie.

    Comment

    • roman-n
      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
      • 2001.10
      • 183

      #62
      Odp: Wzrost sprzedaży

      Żywiec napisał(a)
      Wedle analiz sprzedaży piwa WARKA JASNE PEŁNE jest na trzecim miejscu pod względem tempa wzrostu sprzedaży na świecie.
      W grupie Heinekena czy w ogóle ? I w segemncie piw jasnych czy wszystkich ? I według czyich analiz ?

      Przepraszam że się czepiam, ale w wpyapku takiego "samochwalstwa" zawsze chcę znać źródło i kontekst.

      Roman.
      Пиво не чай, стакана не хватит ;-)

      Comment

      • MAW
        Kapral Kuflowy Chlupacz
        • 2002.10
        • 78

        #63
        Piłem ostatnio Warkę JP z Warki a zaraz potem z Elbląga i nie uwierzę że dane piwko można uwarzyć tak samo, bez względu na lokalizację. Oryginalną Warkę można lubić lub nie, z jej specyficznym zapachem i posmakiem (kukurydza?), ale ta z Elbląga była zupełnie nijaka. Szkoda że to piwo o zasięgu ogólnopolskim, bo moim zdaniem na to nie zasługuje , a wzrost sprzedaży bierze się głównie ze względu na agresywną kampanię promocyjną. Swoją drogą, czy ktoś przeprowadzał badania jaki procent pijących sięga po piwo pod wpływem reklamy, a nie smaku? Dawałbym jakieś 80%.
        Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery and Today is a gift. That's why we call it - The Present ...

        Comment

        • zythum
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2001.08
          • 8305

          #64
          Kiedyś w zamierzchłych czasach lat 80 i pocztku 90 to było jedno z najlepszych piw w kraju a dzisiaj niestety jest przykładem kolejnego piwa zniszczonego przez wielki koncern. Dziasiaj to tylko 3 i to też raczej dla sentymentu.

          Moja ocena: [1.6]
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • foral
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2002.05
            • 8

            #65
            jedno z najgorszych piw jakie mialem nieprzyjemnosc pic w calym nie zadlugim zyciu. jak dla mnie to Tab za 1.35 jest lepsze i cenowo i smakowo

            Moja ocena: [1.75]

            Comment

            • dziku
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2002.12
              • 1992

              #66
              Kupiłem w wersji produkowanej w Warce. I nic to nie pomogło.
              Kolor - poprawny, nie zachwyca.
              Nasycenie - za słabe
              Smak - nijaki, wodnisty, choć piłem już gorsze piwa. Typowe , niewyszukane piwo dla masowego odbiorcy.
              Piana - zniknęła.
              Zapach - oddechu wstrzymywac nie trzeba, ale i tak kiepsko.

              Przy "Noteckim" to ocet.

              Moja ocena: [2.225]
              Dziku


              Comment

              • kopernik
                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                • 2002.11
                • 204

                #67
                [QUOTE]zythum napisał(a)
                [B]Kiedyś w zamierzchłych czasach lat 80 i pocztku 90 to było jedno z najlepszych piw w kraju a dzisiaj niestety jest przykładem kolejnego piwa zniszczonego przez wielki koncern. Dziasiaj to tylko 3 i to też raczej dla sentymentu.

                Samo zycie .

                Comment

                • meth
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2003.01
                  • 4

                  #68
                  Odkad kupilem po raz pierwszy nie moge przestać! Tylko moja Wareczka sie liczy. Oceniam na pełne 5!

                  Moja ocena: [5]

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    🥛🥛🥛🥛🥛
                    • 2001.02
                    • 23860

                    #69
                    jeśli zamierzasz w ten sposób oceniać piwa (czyli bez jakiegokolwiek starania się opisania jego smaku), to sobie daruj - kolejne tego typu oceny będą kasowane, w razie konieczności Twoje konto również.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • meth
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2003.01
                      • 4

                      #70
                      Znalazlem dzisiaj fajna strone, zarejestrowalem sie, ocenilem moje ulubione piwo na 5 oczywiscie i zostalem zgnojony przez admina heh thx...

                      Comment

                      • meth
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2003.01
                        • 4

                        #71
                        Widze, że fanatyków Warki szukać tu jak igły w stogu siana, ja pije już Warke od dobrych dwuch lat pijąc w miedzyczasie wiele innych piwek mimowszystko zostaje przy Warce (pisanej z dużej litery oczywiście ) ciężko mi jest opisać sam smak i porównać poprostu jedne piwa smakuja bardziej niż inne a to już kwestia gustu o których się niedyskutuje przeciez
                        To odnośnie uzupełnienia mojej oceny
                        Pozdr.

                        Comment

                        • dziku
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2002.12
                          • 1992

                          #72
                          meth napisał(a)
                          Widze, że fanatyków Warki szukać tu jak igły w stogu siana, ja pije już Warke od dobrych dwuch lat pijąc w miedzyczasie wiele innych piwek mimowszystko zostaje przy Warce (pisanej z dużej litery oczywiście ) ciężko mi jest opisać sam smak i porównać poprostu jedne piwa smakuja bardziej niż inne a to już kwestia gustu o których się niedyskutuje przeciez
                          To odnośnie uzupełnienia mojej oceny
                          Pozdr.
                          Moim zdaniem, samych fanatyków - czyli osób bezkrytycznie oceniających jeden wyrób jest tu istotnie niewielu. Niestety, w niczym swej oceny nie uzupełniłeś. To, że "Warka" najbardziej Ci smakuje istotnie jest nie podlegającą dyskusji kwestią gustu. Czym innym jednak jest ocena piwa. Jeśli nie potrafisz opisać smaku piwa i porównać go z innymi - nie oceniaj. Po prostu zabierz głos na Forum. Oceniając piwo podpisujesz się pod określonymi stwierdzeniami. Na przykład "Warka ma najlepszą pianę". Jeśli nie piłeś piw o lepszej pianie - współczuję i życzę dalszych poszukiwań. O smaku nie dyskutujmy...

                          FCJP: dwóch !!!
                          Dziku


                          Comment

                          • meth
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2003.01
                            • 4

                            #73
                            no tak zawsze ktoś się musi doczepić.. jestem dyslektykiem bądź tolerancyjny [apropo pewnie piłem więcej piwek niż ty i mogę porównać warke z innymi to oczywiście subiektywna ocena ale po co się czepiać od razu hasłami typu "to współczuje" etc]
                            pozdr.

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 2003.02
                              • 7971

                              #74
                              Dużo lepsze od stronga.Jednak minimalnie słodkawe,gaz w normie-da się pić.Beczkowe dużo lepsze


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • Pepek
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2003.04
                                • 1500

                                #75
                                Zakupione niedawno przy okazji "promocji" Do 6 puszek dawali tandetną acz firmową lodóweczkę czyli torebkę termoizolacyjną. Kolor przyzwoity, nasycenie (niestety) lewo wyczuwalne, smak przeciętny, w miare kolejnych łyków wyczuwalna lekka goryczka, piana śnieżnobiała, drobna, pozostaje na szkle (największy atut), zapach przyjemny, w normie, no a opakowanie - normalna puszka warki - bez rewelacji.
                                Ogólnie typowa produkcja dla mas raczej dla ochłody w cieplejsze dni. Kiedyś było znacznie lepiej...

                                Moja ocena: [3.25]
                                Pepek

                                Piwo pijesz - dłużej żyjesz !!!


                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Comment

                                Przetwarzanie...